Şimdi Ara

Team Solomid(TSM) Reginald saçmalığı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
3.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • reginald TSM in sahibi. Öyle olmasa coktan yollamışlardı cidden kötü yav adam. Dün ki Fizz oyunu Adam kendini Ryu sanıyor ama başaramıyor
  • Eger gercek bi kaptansa artik takima sadece menajerlik yapip saglam bir mid almali. Gercek kaptan kendini degil takimin gelecegini dusunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlindBandit

Oddone ile dyrus değilde , Dyrus ile xpecial ın yeni takım bulması lazım ya da Doublelift düzeyinde bi adc almaları gerekiyor Tsm in.Ama reginald Tsm de oldugu sürece ancak Na nın dandik liginde iş yaparlar.

TSM'in wildturtle'ı chaox'un üstünde görmesi baştan saçmaydı zaten. Chaox'un geri geleceğini sanmıyorum ama geri gelirse eski TSM'i görebiliriz.
  • Mide ocelotu alsinlar yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Sulh

Tam da bunu koyacaktım benimde aklıma bu geldi.

• "böyle amatörce oynayan takımlar"

arkadaş OMG yi amatörce oynayan takım olarak görmüş. adamlar kore'yi domine eden sk telekom t1'i acımasızca yendiler. çinli takımlar bilinmediği için böyle muamele görüyorlar ama ipl 5'ı team we kazanmıştı. team we çin elemelerine bile katılamadı bu sene. tpa gibi bir düşüş-dağılma falan da yok takımda. sadece diğer çinli takımlar (royal, omg, positive energy, invictus) çok güçlü.
  • Reginald için jhonnie ve glandal da çok hırslı felan dediler bir ara dyrusla streamde kavga felan da etmişler öyle süper oynadığı da yok daha iyi mid lanerlar var.

• Oyunculuğu çok kötü değil ama egoist ve aşırı hırslı. Gereksiz yere geriliyor, sinir bozuyor, havayı da geriyor. Takımdan çıkmasa bile tutumunu geliştirmesi lazım diye düşünüyorum.

Ayrıca troller bayağı azalmış forum rahatlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: forglory

quote:

Orijinalden alıntı: BlindBandit

Oddone ile dyrus değilde , Dyrus ile xpecial ın yeni takım bulması lazım ya da Doublelift düzeyinde bi adc almaları gerekiyor Tsm in.Ama reginald Tsm de oldugu sürece ancak Na nın dandik liginde iş yaparlar.

TSM'in wildturtle'ı chaox'un üstünde görmesi baştan saçmaydı zaten. Chaox'un geri geleceğini sanmıyorum ama geri gelirse eski TSM'i görebiliriz.

Üstün gördüğünü sanmıyorumda chaoxla kavga ettiler ve bu adam kimle kavga etse yolluyor takımdan chaox yıl içerisinde mlg'nin yaptığı turnuvada bazı davranışlar sergiledi ozaman karar aldılar yollamak için chaox gitmesini hiç istememiştim . ama son zamanlarında hiç kendine özen göstermedi az çalıştı en azından lanede kopmuştu bi ara adc oynamıyordu. sezon 2 na'da elo sisteminde 1. sırayı kaptırmayan kişiydi sezon 3 le düşüş oldu. Bende sizin gibi düşünüyorum regi gitmeli yerine iyi bi mid gelmeli yoksa bu takımın sonu kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sulh

videodaki 2 fail diye düşünülen hareketi ben mantıklı buldum ilk harekette attığı sarı kart karşı takımın teleportunu bozmak için atılmış bi karttı diye düşünüyorum veyada yanlıl biliyorum o atılan teleportu başka biri bozdu ondan yarıda kaldı diğeri ise kaçan zede mavi kart attığı yer en fazla vuran kart mavi kart olduğu için belki alacağını düşünüp atmıştır neyse bunlar benim düşüncelerim ama genel olarak bakıldığında tf oynamaması gerekiyo bence

• quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

quote:

Orijinalden alıntı: Rilish

maziye göre mi takıma karar veriyorsun adamlar çini domine etti su an herkesi yeniyolar

kardeşim zaten başlığın mantığı bu

-benim görüşüm bi zahmet maziye göre, tsmin aktif olduğu dönemde gelseydi omg takımı bakalım ne olacaktı?
    başlığa bakarsan, tsm reginald saçmalığı yazdım, reginald yerine çok daha iyi bi oyuncu olsa belki sonuç farklı olacaktı demek istiyorum.

burada, omg vs tsm maç yorumu yapmadım ben.

son olarak, amatörce oynayan takım dedim evet çünkü tsm e karşı amatör bi takım. bunuda maziye bakarak anlarsın.

tsm'in en aktif olduğu zamanlar oyun çinde oynanmıyordu kanka oyun çine s2'de geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: sametkoc

Reginald kelimenin tam anlamıyla dengesiz, eğer oyun başında keyfi yerinde oluyorsa gerçekten güzel performanslar gösteriyor, ama küçük birşey de bile morali bozuldumu tamamen saçmalamaya başlıyor, bizim trde ki bu oyun gg 20de sur mantığıyla oynuyor.

yoksaaaaaaaaa reginald türk mü .......................... o kadar da değil
  • aynen haklısın
  • Wildturtle ne picklemişti

• Evet bencede dün gece hepsini izledim çok basit hatalar yapıyor ama takımın kararı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cormano

Reginald TSM'in kurucusu ve sahibi.

CLG kaptanı hotshotGG de takımın kurucusuydu sezon 3 e iyi başlangıc yapamadıgı için ara verdi ve yerini Nien e bıraktı. Reginaldta bunu yapabilme yeteneğine sahip birisi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztaofeelthepower

quote:

Orijinalden alıntı: Cormano

Reginald TSM'in kurucusu ve sahibi.

CLG kaptanı hotshotGG de takımın kurucusuydu sezon 3 e iyi başlangıc yapamadıgı için ara verdi ve yerini Nien e bıraktı. Reginaldta bunu yapabilme yeteneğine sahip birisi :D

Reginald da bırakmıştı zamanında ertesi gün geri döndü. Oynamak istediği için oynuyor, kimse de birşey diyemiyor.
  • allah allaah benim aklımda hep tsmin kurucusu olarak, dan dinh kalmış
  • tabi ne reginald'ı oynatıyolar bende anlamıyorum burda mis gibi i efsaneyim varken
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.