Şimdi Ara

Team Fortress 2 *TRADE ANA KONU* (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.179
Cevap
8
Favori
54.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sınırsız (Limitlendirilmemiş) TF2 Key alınır, tekliflerinizi pm ile atın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanAkdenz

Sınırsız (Limitlendirilmemiş) TF2 Key alınır, tekliflerinizi pm ile atın.

satan yok mu
  • Arkadaşlar batman promosyonu olarak geldi bunu satmanın yolu var mı tf2 oynamıyorum satabilirsek nasıl satacaz ederi nedir yardımcı olursanız sevinirim
     Team Fortress 2 *TRADE ANA KONU*
  • sinsityotrofoblast kullanıcısına yanıt
    şu an takas edilemedikleri için fiyatları belirsiz.promosyonun kendisiyle birlikte oyun içi market te de çıktı tahminen 10-15 lira civarına gider set olarak.satmak isterseniz takaslanabilir olduğunda ilgilenebilirim.
  • kangroo kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bi arkadas hediye paketi yapip satabilmis bende paket yaptim 2 ocaktan sonra takaslanabilicek arkadas hepsini 6 cs keyine takaslamis tf2outpost diye bi yere koymus ben hic kullanmadim bilgim de yok eger ilgilenirseniz size verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

Hocam benim bi arkadas hediye paketi yapip satabilmis bende paket yaptim 2 ocaktan sonra takaslanabilicek arkadas hepsini 6 cs keyine takaslamis tf2outpost diye bi yere koymus ben hic kullanmadim bilgim de yok eger ilgilenirseniz size verebilirim

hediye paketi yapmakla boşa harcamış.sende öyle yapmışsın.ürünler kirlenmiş oldu.ne yazıkki hediye yazısı olan eşyaları sevmiyorum :( 6 key güzel fiyata satmış.43 lira eder en az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

hediye paketi yapmakla boşa harcamış.sende öyle yapmışsın.ürünler kirlenmiş oldu.ne yazıkki hediye yazısı olan eşyaları sevmiyorum :( 6 key güzel fiyata satmış.43 lira eder en az.

Hmm bilgim yok baktim takasta olmuyor pazarda da satilmiyor ancak bu yolla olabiliyormus herhalde bende oyle yaptim

• sinsityotrofoblast kullanıcısına yanıt
    belli bir süre promosyonlarda filan takaslanamama özelliği oluyor ekonomiyi korumak içinhediye eşyalar yani gifted yazısı olan eşyalar kirli sayılıyor.geneli %50 değer kaybediyor.
  • quote:

belli bir süre promosyonlarda filan takaslanamama özelliği oluyor ekonomiyi korumak içinhediye eşyalar yani gifted yazısı olan eşyalar kirli sayılıyor.geneli %50 değer kaybediyor.

Anladim hocam tesekkurler bilgilendirme icin birini paket yapmadim onu beklerim eger olmazsa onu da mecbur paket yaparak elden cikarmaya calisacam

• quote:

son gelen güncelleme ile gifted tag kaldırılabiliyor.
  • beyler şimdi bende Hayaletli Kambur Şapka var ( Başarım Eşyası: Takas Edilemez ) ve muhtemelen oyunda giymişimdir acaba premium olunca bunu satamaz mıyım? pazara baktığımda hayaletli olan hiç satılık görünmüyor bu item garipe vs. dönüşmesi lazım galiba satılmak için nasıl yapıcaz eger yapabilirsek biri 400 biri 100 liradan başlıyor 2012den beri envanterde kuzu kuzu yatıyor gerekirse 1 yıl daha bekler fiyat iyice artınca satarım satılıyorsa
  • Elimde 5 tane Refined Metal, 2 tanede Reclaimed Metal var. Ufak tefek cs go item larınıza karşılık takas edebiliriz. İmzamdan ekleyin
  • 1 scrap karşılığında :)
  • Aşağıdaki fiyatlardan takas isteyen varsa Steam'den ekleyebilirsiniz. Fiyatlar FN skinler ile eşdeğerde Ref+Rec+Scrap olarak ayarlandı.

CANDY APPLE NOVA (Factory New) = 2 REC

SAWED OFF ORIGAMI (Factory New) = 1 REF + 1 REC

UMP-45 RIOT (Factory New) = 2 REF + 1 REC

MP-9 BIOLEAK (Factory New) = 2 REF

MAC-10 CANDY APPLE (Factory New) = 2 REC

M249 SYSTEM LOCK (Factory New) = 1 REF + 2 REC

GLOCK-18 CANDY APPLE (Factory New) = 5 REF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 30 Ağustos 2016; 9:00:27 >
  • 27 Adet TF2 Mann. Co. Supply Crate Key satmaktayım.

Adet Fiyatı: 6,5TL
    27'si Birden: 170TL
    Steam Store Fiyatı: 7,65TL (16.11.2016 18:51)
    Ödeme: Enpara, İş Bankası
  • Strange festivized civic duty satılır

• Nakit ile item key alıyorum varmı satan
  • Envanterdekileri satmak için premium almaya değerde eşya var mı?

http://steamcommunity.com/id/nad_tr/inventory/#440
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stoa

beyler şimdi bende Hayaletli Kambur Şapka var ( Başarım Eşyası: Takas Edilemez ) ve muhtemelen oyunda giymişimdir acaba premium olunca bunu satamaz mıyım? pazara baktığımda hayaletli olan hiç satılık görünmüyor bu item garipe vs. dönüşmesi lazım galiba satılmak için nasıl yapıcaz eger yapabilirsek biri 400 biri 100 liradan başlıyor 2012den beri envanterde kuzu kuzu yatıyor gerekirse 1 yıl daha bekler fiyat iyice artınca satarım satılıyorsa
    Up. 5 yıldır duruyor

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.