Şimdi Ara

Team Fortress 2 *TRADE ANA KONU* (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.179
Cevap
8
Favori
54.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Mann Co. Stockpile Crate Key karşılıgında The Ship Complete Pack veriyorum ilgilenenler pm atabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://imgur.com/XG9K8xN
    Arkadaslar yeni basladim da aralarinda para eden item var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endless Fight -- 26 Haziran 2014; 3:59:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam pazarı dışında uygun fiyatla tf2 keyi nereden alabilirim.Steamtrades ten güvenilir olan satıcılardan direk link verebilir misiniz.
  • Tanesi 1.33 ref (pure) dan her türlü hat alınır .

PM atın hat satmak isteyenler !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi >>quaqro<< -- 4 Temmuz 2014; 22:26:17 >
  • ŞU OYUNU 4 KİŞİ DAHA GELSİN HERGÜN 23.59 DAN 05.00 A KADAR OYNAYALIM, PARARNIN
  • TF2 key satılıktır.(satıldı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 18 Temmuz 2014; 19:57:47 >
  • "En korkunç kambur şapka" varmış eskiden oynadığım dönemden. 2009 Halloween şapkası. Key falan anlamam, zaten TF2 de oynamıyorum. Ne kadar eder bu normal sıcak para bazında?
  • Hou Long Ateşleyici arıyorum
    The Scotsman's Skullcutter ve Tomislav vereceğim acil pm
  • Gold Graybanns Satiyorum 8.33 İlgilenen Pm :)

• Satılık TF 2 Key : 3.8 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağrı

"En korkunç kambur şapka" varmış eskiden oynadığım dönemden. 2009 Halloween şapkası. Key falan anlamam, zaten TF2 de oynamıyorum. Ne kadar eder bu normal sıcak para bazında?

1,5 ay geçmiş ama item vintage mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obilux

quote:

"En korkunç kambur şapka" varmış eskiden oynadığım dönemden. 2009 Halloween şapkası. Key falan anlamam, zaten TF2 de oynamıyorum. Ne kadar eder bu normal sıcak para bazında?

Bilmiyorum ki nereden bakiyoruz? Ufak araştırma yaptım da, sanırım o dönemde oynayan herkese verilmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Obilux

quote:

Bilmiyorum ki nereden bakiyoruz? Ufak araştırma yaptım da, sanırım o dönemde oynayan herkese verilmiş.

isterseniz steam hesabınızı pm atın eğer öyleyse iyi para eder.

• Kritzkrieg satıyorum ama nasıl satıldığını bilmiyorum, az yardım edin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReagnoX -- 10 Eylül 2014; 14:16:45 >
  • Para eden birşey var mı
     Team Fortress 2 *TRADE ANA KONU*

• Tanesi 4 liradan 100 tane TF2 key satıyorum. Ödeme paypal üzerinden olacaktır. İlgilenenler PM atabilir.
  •  Team Fortress 2 *TRADE ANA KONU*

Medic'e alınabilecek en iyi ve nadir şapkalardan birini piyasa değerinin altında, 3 bud'a satıyorum arkadaşlar.

Eşya dupe değildir.
    İlgilenen varsa mesaj atabilir ya da başlığa yazabilir.

Steam ID: raizen_

Önizleme videosu:http://youtu.be/Ysrp6VfnKGc

• tanesi 3.80 tl den 55 tane key satıyorum paypal veya işbankası üzerinden,pm lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puss in Boots -- 16 Ekim 2014; 23:13:18 >
  • Arkadaşlar strange sırtyakar arıyorum, trade konusunda pek bilgim yok yardımcı olacak var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovularslan

Arkadaşlar strange sırtyakar arıyorum, trade konusunda pek bilgim yok yardımcı olacak var mı

tf2outpost.com dan strange backburner olarak aratın.veya herhangi bir trade serverındede bulabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.