Şimdi Ara

***Team Fortress 2 - Genel Rehber*** (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
6
Favori
66.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trade yapmak için premium üyelik gerekio mu arkadaşlar?
  • Çok güzel bir derleme olmuş yanı sıra özellikle trade gibi çok karmaşık konularda kendi bilgilerini de paylaşıp açıklamışsın, çok güzel
  • sadece steamdan arkadaşlarla oynamak istesek nasıl yapacağız? başka kimse girmesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

sadece steamdan arkadaşlarla oynamak istesek nasıl yapacağız? başka kimse girmesin...

boş bir sv bulup girebilirsin. yada teke teklerde duello serverları var.
  • Konu Güncellenmiştir.
  • Konu çok yararlı olmuş sağol Lyrazed. İlk oynayışımda bu oyunu nedense sevememiştim. 2. oynayışımda hastası oldum. Melee silah hastası olduğum için Sniper olup, ok ve yay kullanıyorum. Alışınca gerçekten iyi işler çıkarabiliyorsunuz.
  • Teşekkürler hocam. Oyunda 1 ay boyunca Yay la ok atmıştım. Kaleli bölümde aklıma adı gelmiyor map in, baya zaman oldu. Enteresan vuruşlar yaptıkça zevk alıyosunuz.
  • Şu jump videosunda harika lump yapmış adam.Fakat kalite gözü yoruyor.Onu değiştirme imkanınız var mı ?
  • Çok güzel olmuş eline sağlık.
  • 2 refle scrap bankinge başladım. Umarım dediğiniz gibi 6 ref yaparım bende Daha 1 gün oldu gelişme yok.
  • Deneyeceğim mesajım bulunsun teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Konu Güncellenmiştir.

Abı o oyunda engıneerın kurdugu sılahları nasıl gelıstırcem ses 70 te falan zayıflıyor ve devam etmıyor artmaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: think impossible

quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Konu Güncellenmiştir.

Abı o oyunda engıneerın kurdugu sılahları nasıl gelıstırcem ses 70 te falan zayıflıyor ve devam etmıyor artmaya

Biraz geç bir cevap olacak ama yine de diyeyim; Engineer, sentry, teleport, dispanser gibi silahlarını geliştirirken metale ihtiyaç duyar. Diğer classların cephaneye ihtiyaç duyduğu gibi. Zaten ekranın sağ altında metal durumu yazar. En fazla 200 tane alabilirsin ve silahlarına geliştirmek için her vuruşunda bu metal azalır. Metal almak için ya haritanın belirli bölgelerindeki ammo kutularını toplayacaksın, ya da spawn noktasına gidip oradaki dolaptan alacaksın.

• Uber ile ilgili olan video ülkemizde yasakmış
  • Oyunlarda genelde yardımcı sniper olurum çok fazla savaşa girmem genellikle yakın mesafeden çok iyi oynayamam vs falan sizce hangi karakteri seçmeliyim ?
  • güzel konu. Baya genişmiş oyun
  • güzel konu müsait olunca okuyacam bir de bir sorum olacak bu başarımla kazanılan itemler server da falan düşüyor mu ? iyi itemleri başarımla almanın dışında şansımız var mı ?
  • Güzel rehber , ayrıca sanırım en zor klas SPY tek atmak için adamın arkasına geçmek lazım adam seni görcekmi görmicekmi diye çok panik yapıyosun gerçekten zor
  • Ne zaman görsem okur, bilgilerimi tazelerim.
  • peki güç matarası nasıl kullanılıyor bir türlü başaramadım yardım ederseniz sevinirim :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.