Şimdi Ara

***Team Fortress 2 - Genel Rehber*** (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
6
Favori
66.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: br2-d2

peki güç matarası nasıl kullanılıyor bir türlü başaramadım yardım ederseniz sevinirim :)

Bende Yakında Öğrendim Onu Bitek Mann vs Machinede kullanılıyor
  • Yardim edin altdakilari yapdim oyunu basladiyorum oyun aciliyor loading kisimindan sonra cmd ekrani geliyo oyle kaliyor ne yapayim yardim lutfen
    Text mode nasıl yapılır?

Steam i açıyorsunuz, libraryi kısmına geliyorsunuz buradan solda listeden team fortress 2 ye sağ tıklayarak properties e girin.Küçük bir ekran açılacak.Buradan Set launch options a tıklıyoruz.Açılan yere "-textmode -nosound" yazsını tırnaklar olmadan yapıştırıp ok veriyoruz.Sonrasında steamden servers ı açıp idle map seçiyor ve çift tıklıyorsunuz bu kadar. Gelen droplarınızı isewww.tf2b.com /www.optf2.com /www.tf2items.com sitelerinden kontrol edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kennan16

Yardim edin altdakilari yapdim oyunu basladiyorum oyun aciliyor loading kisimindan sonra cmd ekrani geliyo oyle kaliyor ne yapayim yardim lutfen
    Text mode nasıl yapılır?

Steam i açıyorsunuz, libraryi kısmına geliyorsunuz buradan solda listeden team fortress 2 ye sağ tıklayarak properties e girin.Küçük bir ekran açılacak.Buradan Set launch options a tıklıyoruz.Açılan yere "-textmode -nosound" yazsını tırnaklar olmadan yapıştırıp ok veriyoruz.Sonrasında steamden servers ı açıp idle map seçiyor ve çift tıklıyorsunuz bu kadar. Gelen droplarınızı isewww.tf2b.com /www.optf2.com /www.tf2items.com sitelerinden kontrol edebilirsiniz.

quote:

Steam i açıyorsunuz, libraryi kısmına geliyorsunuz buradan solda listeden team fortress 2 ye sağ tıklayarak properties e girin.Küçük bir ekran açılacak.Buradan Set launch options a tıklıyoruz.Açılan yere "-textmode -nosound" yazsını tırnaklar olmadan yapıştırıp ok veriyoruz

Buraya yazdıklarını sil oyun tekrar açılır. Text modu ben yaptım ama oyunda hareketsiz kaldığımdan oyundan attı beni. Muhtemelen seni de atar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saol
    ben normal oynuyom esya vermiyor cok gec veriyor neden oyle?
  • Perşembeden perşembeye eşya düşüyor. İlk oynadığımda 14e yakın eşya düşürdüm. Ancak daha önce hiç oynamadığımdan bu kadar düşmüş olabilir. Sonraki haftalarda yarısı kadar düşmeye başladı. Eşya düşmesi rastgele oluyor.

• Beyler text mode'da idling yapanlar ban yiyormuş internette öyle yazıyor korktum denemeye
  • beyler tf2 de nasıl key kascaz
    birde o keylerle csgoyu takas edebiliyormuyuz
  • Bu oyunu kurduk iki kişi oynuyoruz ama adamları ve silahları değişemiyoruz nasıl değişeceğiz ??
    Oyun bittikten sonra mı değişiyoruz bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ??

Hangi oyuncuyu önerirsiniz bu oyunda scout için hızlı diyorlar mesela bana hızlı ve iyi darbe yapan silahlı bir asker söylerseniz oyuna başlayalı daha 5 dakka oldu.

Nasıl bot ekleyebiliyoruz
    Ekleme ve atma nasıl yapılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan6155 -- 11 Ekim 2015; 9:54:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan6155

Bu oyunu kurduk iki kişi oynuyoruz ama adamları ve silahları değişemiyoruz nasıl değişeceğiz ??
    Oyun bittikten sonra mı değişiyoruz bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ??

Hangi oyuncuyu önerirsiniz bu oyunda scout için hızlı diyorlar mesela bana hızlı ve iyi darbe yapan silahlı bir asker söylerseniz oyuna başlayalı daha 5 dakka oldu.

Nasıl bot ekleyebiliyoruz
    Ekleme ve atma nasıl yapılıyor

Karakteri değiştirmek için klavyeden virgül tuşuna basın.
    Silah değiştirmek için menüden eşyalara, oradan da istediğiniz karakteri seçip değiştirebilirsiniz. Ölünce değiştiğini görürsünüz.

Her karakterin kendine has özelliği vardır, hepsini deneyin ve size uygun olanı seçin. Hızlı ve iyi zarar veren olarak Pyro'yu öneririm.
    Botları her haritaya ekleyemezsiniz. Ana menüden Eğitime girin ve Çevrimdışı Alıştırmayı seçin. Ayarlamaları yapıp oyuna girin.

tf_bot_add komutu oyuna botları ekler.
    tf_bot_kick all komutu oyundan botları atar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 11 Ekim 2015; 17:51:52 >

• Beyler hesabım premium item düşüyor ama satılmıyor sadece takas?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.