Şimdi Ara

TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge 5499TL (Bedava)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
443
Cevap
13
Favori
42.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge 5499TL (Bedava)

TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge 5499TL (Bedava)trendyol.com
    TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge ( Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/tcl/sweeva-6500-siyah-robot-supurge-turkiye-garantili-p-304298697?boutiqueId=61&merchantId=104683

bi kaç gün önce 5450tlden satın aldık,satıcı trendyoldu,konusunu yine ben açmıştım :)

• Ben de geçen seferki kampanyadan alanlardanım. Düşünmeden araştırmadan almıştım aldık bakalım diyip kullanmaya başladım bir taraftan da doğru mu yaptım acaba diye diğer marka ve özellikleri araştırmaya başladım nedense içimi rahat ettirmek için :)) Anladım ki çevre algılaması ve haritalama için en verimli yöntem lidar sensör ve bu cihazda o teknolojiye sahip. Diğerlerinde kamerayla yapan var,farklı sinyallerle yapan var sanırım neyse o tepesindeki kule o işe yarıyor bizimkinde ordan kaptı artı puanı. Diğer bir konu toz boşaltma haznesi o da çoğu üründe yok ama bence olmazsa olmaz birşey toz haznesini sök çıkar derdi yok bir aya ancak dolar toz torbası çok büyük kapasitesi. Gelelim mop olayına, alırken olmaması büyük eksiklik gibi gelmişti ama varlığı daha çok dert gibi bu cihazlarda eğer üst segment bir ürün değilse. Bazılarnda halı algılama var mop takılıylen halıya çıkmıyormuş bazısı mop varken halıya çıkıp ıslatıyor diyen var. 250-300 ml su hemen bitiyor evi temizleyemeden diyen var,su tankına doldur boşalt yapan ürünler zaten 12-13 bin bandında. Dolayısıyla mop olacaksa iyi model olacak onlar da çok pahalı olmaması daha iyi dedirtiyor şu durumda.

Geçen hafta bim istasyonsuz olanını 4800e satmış,youtube da falan sponsorlu dünya reklam var ,trendyolda fiyatının bu kadar indirime girmesi falan belli ki bir pazarlama stratejisi var ortada ama reklam yapmak suç değil adamların onlarca rakibi var bu şekilde öne çıkmak istiyolar belli ki. Arkasında bilkom firması var inşallah gerek kalmaz garantiye falan ama baş ağrıtmaz gibi geliyor güvenilir bir firma. Alanlara hayırlı olsun,güle güle kullanmanız dileğiyle.

Kimse öküz altında buzağı aramasın cihaz 10 numara alacak arkadaşlar a tavsiye ediyorum benim ev 200 metre kare 170 neti var tabi eşyalar flan 120 dk da bitirdi şarj emin olun yarı bile olmamıştı ama düşük vakum gücünde tabi tek sorun odaları bölemedim onuda hallettim şimdi bu ayarda eğer uzun vade dayanırsa mükemmel bir cihaz...
    şuan için sıkıntı yok parcasi biraz pahali zaman geçtikçe ucuzlar diye düşünüyorum
    Ilk robot süpürgem kendisi trendyol dan indirim ile 5400e geldi. gayet memnunum 3 gündür kullanıyorum, çöp istasyonu olması büyük rahatlık bence, arkadaşımda xiaomi var her gün doldur boşalt dert diyor, gerçekten çöp istasyonlu olması hem rahat hemde hijyenik ve uğraşmıyorsunuz disarda iken kendi boşaltıyor torbasını diye düşünmeden rahat calistirabiliyorsunuz. genel olarak çekişi başarılı, haritalama da güzel biraz daha yazılım geliştirilirse dahada iyi olur. Moop özellikle istemiyordum. Genel şikayet halılara damlatarak kirli mopu sürtüyor ve heryeri batırıyor, ondan en mantıklısı çöp istasyonlu model diyerek bunu aldim. fiyat olarak da rakipsiz, tavsiye ederim

Arkadaşlar cihaz ilk haritalandırma sonrası odaları bölmüyorsa evdeki camlardan yüksek ihtimalle. Evimin balkon kapıları ve salonumun bir duvarı yere kadar cam kaplı olduğu için bitirememiş. Yerden 30cm kadar yükseğe tüm camları gazete kağıdı ile kaplayınca odaları sorunsuz böldü. Yoksa 4 gündür makine arızalı sanıyordum.

Bunu ilk mesaja ekleyen olursa iyi olur.

Derdin ne ya 😂

Tamam göndermicez rahat ol, robot ağırlığında taş koyup, cihazın içini söküp iftira atmana sonra da burda gelip iade edenlere vicdanın rahat bir şekilde hakaret etmene gerek kalmayacak. ;)

Burda milletin robot süpürge derdini çözmeye çalışacağına kendi beyninin içinde çözmen gerekenlere öncelik vermeni tavsiye ederim
  • Teşekkürler:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • incebellicambardak İ kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun.

• güzel fiyat bir daha gelmez bu benden söylemesi...

• Memnun musunuz? Kadın saçının yoğun olduğu yerlerle baş edebilir mi

• EmuRu kullanıcısına yanıt

valla hocam,olumsuz tek sıkıntısı eğer püsküllü veya shaggy halınız varsa arada bi dolanıyo ona,bizde shaggy değilde püsküllü halı fazla,günde 2 tur atıyo bi gün yapıyo 2-3 gün sonra tekrar yapıyo gidip düzeltmeniz gerekiyo,gel beni kurtar diyo :D o baya güzel bi özellik,mesela bir problem çıktı size hem uygulamadan bildirim gönderiyo hemde sesli söylüyor,işte fırçam takıldı kurtar beni veya teker sıkıştı beni bi kaldır yere geri bırak filan,haritalaması baya güzel mesela yerde terlik var dün yoktu gidip oraya kafa atmıyor oraya s veriyor yine devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 19 Ekim 2022; 18:47:9 >

• Bunu alsam mı yoksa xiaomi mop 2 yi mi beklesem? Satıcıyı beğenmedim:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8156ACF80 -- 19 Ekim 2022; 18:49:58 >
  • mop 2 alacaktım normalde ben,mop olayı için halı olmaması lazım hiçbiryerde,yoksa sensör su vermeyi kesip yine sürtüyormuş mop fırçasını ondan dolayı soğuktum moplu makinelere,bunu görünce yapıştırıp geçtim ve cidden aramıyorsunuz öyle diyeyim hocam.

• Hocam memnun musunuz cihazdan?

Hanım isteyip duruyordu ama evde 2 tane normal süpürge var, her yer halı bir de yerde sağda solda çok eşyamız oluyor diye yaşanmıyordum.

En yakın fiyatla arasında 1000 lira fark olunca, bunu almazsam daha da alamam diye düşünüp aldım. Önce aldım şimdi düşünüyorum TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge 5499TL (Bedava) 

Bitmeden alayım diye tek kartla aldım geçtim, cüzdana yükleyerek farklı kartların kampanyalarını birleştirecek zaman olsa 5000'e kadar inebilirdi maliyet. Bu haliyle de 105TL bonus ve 9+3 taksit oldu..

• Cordarone kullanıcısına yanıt

2 üst yorumda genel olarak yorumladım hocam,bende 2-3 aydır pokustan 2 hesaptan bakiye yüklüyordum cüzdana 800-900 arası birikmiş vardı 450-500ünü pokus vermiş oldu yani :D gerisini 3 enparadan diğer kalanıda başka enparadan yükleyip 6 taksite bölüp aldım 4900-5000 arasına geldi yani makine bana ve 2 aya asgariye zam gelince paramız iyice pul olucak ondan düşünmeden yapıştırıp geçtim :)

• Teşekkürler haber verdiğiniz için. Aldık bakalım umarım memnun kalırız TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge 5499TL (Bedava) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyanko Sensei -- 19 Ekim 2022; 19:2:21 >
  • Ben de geçen seferki kampanyadan alanlardanım. Düşünmeden araştırmadan almıştım aldık bakalım diyip kullanmaya başladım bir taraftan da doğru mu yaptım acaba diye diğer marka ve özellikleri araştırmaya başladım nedense içimi rahat ettirmek için :)) Anladım ki çevre algılaması ve haritalama için en verimli yöntem lidar sensör ve bu cihazda o teknolojiye sahip. Diğerlerinde kamerayla yapan var,farklı sinyallerle yapan var sanırım neyse o tepesindeki kule o işe yarıyor bizimkinde ordan kaptı artı puanı. Diğer bir konu toz boşaltma haznesi o da çoğu üründe yok ama bence olmazsa olmaz birşey toz haznesini sök çıkar derdi yok bir aya ancak dolar toz torbası çok büyük kapasitesi. Gelelim mop olayına, alırken olmaması büyük eksiklik gibi gelmişti ama varlığı daha çok dert gibi bu cihazlarda eğer üst segment bir ürün değilse. Bazılarnda halı algılama var mop takılıylen halıya çıkmıyormuş bazısı mop varken halıya çıkıp ıslatıyor diyen var. 250-300 ml su hemen bitiyor evi temizleyemeden diyen var,su tankına doldur boşalt yapan ürünler zaten 12-13 bin bandında. Dolayısıyla mop olacaksa iyi model olacak onlar da çok pahalı olmaması daha iyi dedirtiyor şu durumda.

Geçen hafta bim istasyonsuz olanını 4800e satmış,youtube da falan sponsorlu dünya reklam var ,trendyolda fiyatının bu kadar indirime girmesi falan belli ki bir pazarlama stratejisi var ortada ama reklam yapmak suç değil adamların onlarca rakibi var bu şekilde öne çıkmak istiyolar belli ki. Arkasında bilkom firması var inşallah gerek kalmaz garantiye falan ama baş ağrıtmaz gibi geliyor güvenilir bir firma. Alanlara hayırlı olsun,güle güle kullanmanız dileğiyle.

• Alan arkadaşlar tavsiye eder misiniz? Bu fiyatlara çıkınca biraz daha koyup roborock mu alınmalı? Tcl süpürge anlamında nasıldır
    ? İstasyon torbalı sistem galiba, bu torbaların temini ve ücreti nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muscako -- 19 Ekim 2022; 19:32:50 >
  • Cordarone kullanıcısına yanıt
    Bonus ve taksitin detayını paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt

75TL Elektronik kampanyası (2000TL ve üzeri olan kampanya)

40TL E-Ticaret kampanyası (Her 400'e 40 veren kampanya

Trendyolda 9 taksit seçtim peşin fiyatına. Sipariş verdikten sonra +3 taksit olduğuna dair sms geldi garantiden.

• 11.11 kampanyalarında felan bir güzellik olur daha fiyat anlamında biraz erteliyorum ama yorumları görünce ve evde 150m2 olunca insan yoldan da çıkmaya niyetleniyor. Napsak ki bilemedim simdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende takip ediyordum kaptım bir tane. Fırsat bilgisi için teşekkürler.

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Olmaz, ben size diyeyim hatta ürünü bir daha bulamazsınız :)

• Teşekkürler siparişi geçtik bakalım.insallah memnun kalırız

• Ufak bir araştırma ile sipariş geçtim bakalım umarım pişman etmez. Uzun zamandır toz torbalı bi model aklımdaydı. Fiyat fena değil.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.