Yüzbaşı
14 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 77 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhabalar,

Dün gece aslında iPhone 13 siparis ettim ancak iPhone 12 Pro da cezbetmedi değil, belki geçiş yapanlar vardır ya da araştırmış olanlar vardır diye yorumlarınızı almak istedim. Normal iPhone 13 mü alınmalı sizce yoksa 12 Pro mu? Fiyat karşılaştırmasını yazıyorum.

iPhone 13: 11999
iPhone 12 Pro: 13599

Teşekkürler,
Merhaba arkadaşlar,

iPhone X cihaz kullanıyorum, Apple premium serviste, garanti dışı pil değişimi yapıldı. O günden beri “iyileştirilmiş pil şarjı” kapalı konumda ve orjinal adaptör/kablo ile şarj etmeme rağmen, şarjım %83 civarında takılı kalıyor ve yaklaşık 1-1,5 saatte %100 oluyor.

Sizce nasıl bir yol izlemeliyim, sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

Apple ile görüştüğümde durumu şimdilik anormal görmediler, cihaz kendini korumaya alabilir gibi bir yaklaşımları oldu ancak bunca yıllık Apple kullanıcısı olarak bu durum ilk defa başıma geliyor.

Sevgiler.
Üniversite öğrencisiyim, stajyerlik yaptığım için sigortam başladı fakat 30 gün primim dolmadığı için sağlık güvencem yok gözüküyor. (Aslında doldu fakat SGK sistemleri ayda 1 güncellendiği için dolmamış gözüküyor)

Günlerdir hastayım, aile hekimim ilaç yazmadan önce test sonucumu istiyor. Test yaptırmaya devlet hastanesine gidiyorum, 225 TL test ücreti + 50 TL muayene ücreti isteniyor. GÜVENCEM OLMADIĞI İÇİN ÖZELE GİRİYORMUŞ!

Şimdi evimde hasta yatıyorum,
Çok utanç verici...

Halbuki boy boy gazete başlıkları var internette;


Yeni düzenleme yürürlüğe girdi: Sosyal sigortası olmayanlar da koronavirüs tedavisi, test ve koruyucu ekipmana ücretsiz erişecek
Arkadaşlar merhaba,
Diş hekimliği ile ilgili bir kulüp oluşturuyoruz üniversitemiz bünyesinde. Malumunuz bütçemiz yok, bize logo tasarımı konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş vardır diye düşünüyorum Detayları Pm den aktarabilirim gönüllü arkadaşımız varsa
Arkadaşlar merhaba,
Halihazırda bir üniversitede lisans öğrencisiyim. Yazılıma ilgim var az çok bilgim de var, başlıkta belirttiğim iki bölümden birinden diploma almak istiyorum. Derdim şimdilik iş imkanı değil, diploma geçerliliği. Belki ilerleyen zamanlada dgs de düşünebilirim ama biraz zor açıkçası. Siz ne tavsiye edersiniz? YBS okuyup kendini geliştirerek güzel işler yapılabilir mi?
Arkadaşlar merhaba,
Edirne ilinde ikamet ediyorum. Aytaç emlak adlı bir emlakçıdan Eylül ayında ev kiraladım eşyalı bir şekilde. Evi kiralarken bana verilen sözlerin (balkonu kapatıcaz, şu şu eşyalar alınacak) gibi sözlerin hiçbiri tutulmadı. Evde 7. Ayım ve ben artık bir şeyler yapmak istedim. Fakat ev sahibimi bu süreçte hiç görmedim ve hiç konuşmadım. Her şeyi emlakçı hallediyordu. Başlarda garipsemedim ancak sonra ev sahibime ulaşmak istedim. Konuşmayı direkt atıyorum.

Alt katımızda bir depo var ortak alan ancak kiraya verilmiş. Ben de bu kozu kullanmaya çalıştım.

Bu süreçte yemediğim hakaret kalmadı emlakçıdan. (Tabi hiçbirini mesaj olarak atmadı, arayıp söyleyeceğini söyleyip kapattı yüzüme her seferinde)
Emlakçıların kirli yüzünü size göstermek istedim.

Edit: Bu süreçte müteahhit beni arayıp davacı olmakla tehdit etti. Alt kattaki depoları kendisi kullanıyormuş, tam da bu arada alt kattaki depoları kiralayanlar geldi, teyit etmek amaçlı sorduğumda “biz bu depoyu kiraladık” şeklinde yanıt verdiler.
Hiçbir işimle ilgilenilmiyor, emlakçıyı aradığımda biz emlakçıyız senin işlerinle mi uğraşıcaz diye yanıt alıyorum, ev sahibimin numarasını verin ona ulaşayım dediğimde de vermiyorlar telefonu kapatıyorlar.
Medipol diş öğrencisiyim, kazanan arkadaşlar benimle iletişime geçerlerse yardımcı olabilirim. Herkese hayırlı olsun fakülteleri
Özel bir üniversitede diş hekimliği 1. sınıfı bitirdim. Üniversite sistemimizde 5 kurul var, kuruldan kalmak diye bir şey yok. 5 kurul sonunda oluşan genel kurul notunun başarılı/başarısız olmasına göre tekrardan tüm kurulları tekrar ediyoruz. Bu kurullardan birinde notum 50.93, ancak genel kurul notum 75 ile başarılı. Hiçbir dersim kalmadı dolayısıyla, tüm derslerim başarılı gözüküyor. Hatta 50.93 olan kurulum da okul sisteminde geçti olarak gözüküyor. Ancak eskişehir osmangazi üniversitesi o 2. kurul notumdan dolayı başarısız dersim var diyerek reddetmiş başvurumu. Nasıl bir yol izleyebilirim bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum
Arkadaşlar telefonun ön kamerasından tıkırtı sesi geliyor açıp kapattığımda, sessiz ortamlarda rahatsızlık veriyor. Konu hakkında yol gösterebilecek olan ya da İstanbul içerisinde bana yardımcı olabilecek bir teknisyen arkadaş varsa çok iyi olur.
https://youtu.be/PFUs9Ato-FU

İstanbul içinde hızlı hizmet alabileceğim bir servis paylaşabilen olursa ona da razıyım.


Yorum sizin, bence bu gönderinin altına birer yorum yapıp şu zihniyeti uyaralım diyorum.

https://www.instagram.com/p/BjCVLGPgueN/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1jyeedua5txu6
Hakkında
Konum: Tekirdağ,Merkez
Meslek: Öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Tablet
Tablet
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Mesaj Sayısı: 296
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 504
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 10.503 (Bu ay: 67)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 221 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.