Şimdi Ara

Tcl L7 Ana Konu (sp215-2gb-32gb-android go10)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tcl L7 Ana Konu (sp215-2gb-32gb-android go10)

Selam arkadaşlar. Yedek telefon amaçlı ve 2. Hattım için kullanıyorum

Telefonu iki gündür kullanıyorum. Ufak bir güncelleme yapayım

Elde tutuş hissiyatı olarak dandik değil. Eski çerçeveli sony telefonlar gibi

Kamerası leş gibi nereyi bu çekiyor dersiniz.

Ses çıkışı berbat sebebide ahizeyi speaker olarak kullanmışlar harici hoparlör yok. Sesi açınca çızırdıyor. Konuşmalarda problem yok ses gayet güzel gidip geliyor.

Ekran kalitesi fena değil. Parlaklık az kalıyor dışarıda ama çok problem olmuyor. Otomatik parlaklık sensörü yok. Ekranı dokunarak açma yok.

Wifi 2.4 ve bluetooth sorunsuz çalışıyor. Wifi ac yok.

Bataryayı henüz bir kere doldurdum. Normal kullanıcıyı en kötü 2 gün götürür gibi

Akıcılık konusunda eh işte ne hızlı ne yavaş tam parasının karşılığı. Genelde 1 gb yakın ram boşta oluyor.

Bana alınır mı derseniz elimde iphone11 ve bu cihaz var. 8 tanesi 11 alıyor. Yani parasının tam karşılığını veriyor. Aile büyükleri için çok iyi iş görür. Gidip ne olduğu belli olmayan 2.elden benim için daha iyi. En kötü 2-3 sene götürür sıradan kullanıcıyı

Ektra merak ettiğiniz varsa yardımcı olurum.

Kamera çekimide bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabbar.ağa -- 16 Şubat 2022; 20:52:2 >

• Merhaba. Sonunda android go'dur 1gb ram yeter demeyen biri çıkmış. 2. telefon olarak çok iş görür gibi duruyor. İncelemeyi merakla bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyükanneme aldım kasma yok whatsapp, görüntülü görüşme, internette gezinme gibi işler için fazlasıyla yeterli.

Ayrıntılı deneyimleyemedim evine döndü başka şehre. Ama piyasa alabileceğiniz en ucuz telefon bu. Tcl hariç bu fiyata ancak çöp alırsınız.

• Buna vereceğiniz paranın yarısından azına GM 8 alırsın 2.el 3 GB ram Android 9 bakarsın keyfine.
    Sıfır telefon fiyatları uçtu diye dandik cihazlara hemen atlamayın.2.el cihaz alın birşeyiniz eksilmez paranız cebinizde kalır...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun özellikleri çok düşük ona lafım yok fakat 2.el telefon almak büyük bir kumardır bunu bilin hocam. Sadece arıza yapması, bozulması vs. Anlamında değil. Telefonun önceki sahipleri kim bilir kimdi bu çok sıkıntılı bir konu bence

• Sıfır olsun çöpten olsun. Polisler karakola götürüp cihaza el koyunca anlarsınız.

• note fe batarya problemi yaşadıktan sonra batarya değişene kadar HB den -aa ne ka ucuzmuş diyip, sıfır r**der aldım p13 blue 3gb 16gb 3 gün kullandım 4.gün çekmeceye attım sonra yengeme verdim o da kullanamamış, kasma donma kapanma vs ne arasan vardı bırakın kullanmayı 101 okey de bile dokunmatik sapıtıyordu, demem o dur ki ya ucuz telefonlardan uzak durun yada ucuz da olsa arkasında büyük bir firma olsun.

• Telefonu bizde anne için aldık ama saat küçük gözüküyor , saat programlarını indirdim widget olarak eklemek isyoruz ama tam ekranın boş yerine bıraktıktan sonra telefon izin vermiyor ekleyemiyoruz ,

• action11 A kullanıcısına yanıt

İzin vermezken ne hatası veriyor acaba? Telefonun rami filan az ama nova launcher filan yükleyip ona widget eklemeyi denediniz mi?

• Exfat E kullanıcısına yanıt

saat uygulamalarında ana ekrana ekleme için sürükle bırak gibi kısım var sürükleyip bıraktığımda tepki vermiyor eklenmiyor ,

nova launcher uygulamasının farkında değildim eklesemmi ?

Teşekkürler

servisde dediğiniz gibi launcher kullanmayı önerdi sonucunda ısınma ve güç tüketimi için de uyardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi action11 -- 17 Mayıs 2022; 13:11:52 >
  • action11 A kullanıcısına yanıt

Kendi launcher'ının ekleme şekli farklı belki bilemiyorum. Kendi launcher'ıyla ekleyemiyorsanız ve bu iş lazımsa başka bir launcher yüklemekten başka çare yok. Launcher diye yazıp arayıp beğendiğinizi de yükleyebilirsiniz. Servisin yorumuna bir şey diyemem benim telefonumda sorun yapmıyor, deneyip o sorunları görürseniz isterseniz silersiniz

• Exfat E kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim nova launcher ı yükledim çok iyi👍☺️

• aile buyugune alacagız, reeder p13 , dooge x95, reeder p13 arasında kaldk, kağıt üstünde 3gb ram ve islemci ile en iyisi reeder ama onu da alıp 2 gunde elde kalsın istemioruz

• pes kaldırır mı?

agalar

• Navigasyon tuşlarının yerini değiştiremedim , yardım ediniz lütfen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu telefonu 1100 liradan satıyordu kipa, çok kötü kaçırdım. Şimdi en ucuz 1400

Edit: Biri pubg mobile deneyebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 22 Haziran 2022; 16:7:34 >
  • robotica R kullanıcısına yanıt

dün hb de 1199tl ye satıldı + yanında da hediye kılıf .

telefonun bataryası ve arka kapağı çıkıyor uzun zaman sonra bataryası çıkarılabilen telefon gördüm .

yukarıdaki çekmece bölümüne sadece 7 kısayol atanabiliyor 8.nciye izin vermiyor

• Kamera ve ses kötü mü gerçekten ?

• Sadece telefon amaçlı kullanacaksınız bence güzel bir ürün. Sosyal medya ve konuşmak için yeter diye düşünüyorum. Hız konusunda, fiyatı 1200 tl(haziran 2022) çok da büyük iddalar etmemeli. Aile büyüklerine aldık, Ömrü nasıl olur zaman gösterir. Widget ekleyememe ciddi bir sıkıntı. Microsoft lancuer yükledim. (Kendimde o lancuer kullanıyorum) . Onda da bildirim rozetlerini acamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ö.rümcek -- 11 Temmuz 2022; 12:28:21 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.