A

Teğmen
24 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba, benim birkaç kez şöyle bir durum geldi , makine "hızlı açma" kapali iken gece 2

-3 gibi harddisk sesi gibi bi ses cikardigı oldu hatta arka tarafina duvara kirmizi isik yansidi mantiken bunun olmamasi gerekmezmiydi

Merhaba, Tcl plex de belli sokaklarda, açık alanda ama heo aynı konumlarda sinyal kısımı hiç çizgi kalmıyor telefon hiç çekmiyor bu sorunu yaşayan arkadaşlar varmı , operatöre mi tcl ye mi danışmalıyım

Merhaba , hep merak ediyordum bir turlu cozemedim oyun esnasinda özel hareketler dusmanin arkadindan gelip bicakli silahli yapilan hareketler nasıl yapılır

Birde bu surekli update aliyor oyunun hikaye kismina bi faydasi yok dimi yeni bir etap falan eklenmiyor sanırım

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fb/ba/04/fbba04dd33f8869c918cd131fb86d637.jpeg&t=0&width=480&text=1

Bu gorevi bir türlü bitiremedim , duraklari olusturup onayladiktan sonra gelen seceneklerde gidis gelis bir sonraki oynayisimda da donguyu sectim yinede olmadi acaba duraklardami hatam var

Merhaba,

Android telefonda gelen sms'lerin maile gönderimini nasıl sağlayabilirim?
Merhaba

Xbox ı 2 farklı kişinin aynı oyunları birbirinden bağımsız kendi levellerinde oynaması mümkünmü mesela birisine vericem one x imi o kişide benim levellerim yerine sıfırdan başlayıp ilerlemesi ve benim makineyi geri aldığımda kaldığım yerden oyunlara devam etmem mümkünmüdür nasıl yapabilirim.
Merhaba,

Xbox one x'de Pes 2019 oynarken bi ara görüntü kasılıyor bir ara düzeliyor hızlı koşarken fps denmidir bilimiyorum hayalet gibi geçişler oluyor oyuncunun üzerinde bazen oda olmuyor, böyle bi sorun yaşayanlar veya çözüm bulabilenler varmı

xbox one x görüntü ayarlarında değişiklikler yaptım , tv philips 43pus6503 onda değişiklikler yaptım yinede olmadı

battilfield 5 var online oynuyorum roket hava saldırısı olduğunda kasılma oluyor ama normaldir diye düşünüyorum

sorun xbox danmı yoksa tvdenmi onuda merak ediyorum açıkçası tvden hiç memnun değilim.
Merhaba

Xbox ın görüntü ayarlarında en iyi görüntü kalitesi için bit, hz vs. gibi gelişmiş ayaları veya hangi ayarları ne yapmalıyım , (tv philips 43pus6503)
Merhaba

İnternetten xbox one x e oyun aldım ama brazilya da geçerliymiş oyun sanırım vpn ile bu durum çözülüyormuş ama halledemedim karşı tarafa bilgilerimi verdim hallettiler bi şekilde (ne kadar doğru yaptığım tartışılır :( ). Bu durumu bir daha yaşamamam için Xbox one x de oyunu vpn ile nasıl aktif edebilirim.
Tv de hdr10 olmasına ragmen oyunda gecersiz oluyor arkadaşlar , hdr oyunlarda aktif olmuyor bu nedenden :(
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 193
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.866 (Bu ay: 417)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.