Şimdi Ara

TCL 55C745 & Philips 55PUS8808 (Karşılaştıralım) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
12
Favori
29.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

neyin hesabını yapıyorsun

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Ne hesabı yapcam çok biliyomuşsun gibi millete ahkam kesiyon 50 üzeri ips diye kaç tane yorum yapmışsın doğru cevap verince niye zoruna gidiyor
  • Mymme6666 kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdiye kadar hiçbir Philips tvde 65” va panel çıkmadı benim hatırladığım. 50 ve 58 vardı. Önceki yıllarda Avrupa üretimi ürünlerden daha düşük kalite paneller Türkiye üretimi cihazlarda görüldü. Hatta geçen sene Türkiye üretimi cihazlarda da birbirinden ayrı panel olduğu söylendi ancak panel türü karma değildi. Hep Va ya da hep Ips oldu aynı ebatta.

Sizin aldığınız ürün /12 mi /62 kodlu mu acaba, bir de bulutlanma görüntüsü alıp paylaşabilir misiniz, benim için de tercih sebebi olabilir 65” va panel.
    Hocam bu baktıgını yer neresi acaba 55 inch 8807 panel nedir teşekkür
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    TCL 55C745  &  Philips 55PUS8808  (Karşılaştıralım)
    TCL 55C745  &  Philips 55PUS8808  (Karşılaştıralım)displayspecifications
    54.6" Philips 55PUS8807/12 - Specifications
    https://www.displayspecifications.com/en/model/e3ef2a52

Teşekkür ederim

• CemalSanane kullanıcısına yanıt

8807 modelinden uzak dur

Neden hocam

• ankamall mediamarkta görevli arkadaş a tcl 845 ve 745 actirdim youtube yayını inter-napoli maçı kesinlikle her 845 çok iyi adam şut çekince topun gidişinde anlıyor insan miniled tv ler çok mu başarılı acaba
  • bence philips in tvlerinden den uzak durmak lazım.Hep sıkıntılı
  • Samsung 55QN85C Samsung 55Q80C LG oled g3 ya da TCL 745 mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bukimyahu -- 3 Aralık 2023; 11:50:56 >
  • bukimyahu B kullanıcısına yanıt

tabiki  55QN85C

lg g3 oled ama ve fiyatları birbirine yakın oledden üstün miniled var mi

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    IPS olması avantaj bence. Ben iade ettim, geçen senenin ürünün aldım. 75PUS8807 modelini aldım sırf ambilight+hue entegrasyonu için.

Şuan TV’de tek sıkıntı sağ üst köşede ışık sızması var. Artık ona da yapacak birşey yok sanırım çünkü LCD TV zaten. Ama karanlık sahnelerde sinir bozuyor. Kurmaya gelen servis bu olur, arkadan vurup paneli öne ittir düzelir dedi ama cesaret edemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus01982 -- 4 Aralık 2023; 5:14:50 >

• maximus01982 M kullanıcısına yanıt

Hocam resimde tv'nizde clouding görünüyor, yerel karartma var diye biliyorum Philips'te ayarlarla oynayın bi isterseniz, bu arada benim TV ekranı kutudan kırık çıktı, vatan değişime yanaşmıyor, TV'siz kaldım:( tüketici hakem heyetine başvurdum, minimum 3 ay bekleyecez, inşallah paramı iade alırsam, Samsung miniled veya oled almayı düşünüyorum, Philips'ten soğudum

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Kırık çıkmış bi ürün nasıl değişime gitmez çok saçma değil mi?
    Kutuyu servis açtı değil mi?

Evet clouding sinir bozucu ama çözümü de yok sanırım değişim talep etsem yenisinin nasıl geleceğini bilmiyorum.

Geçmiş olsun. Umarım istediğiniz televizyonu bulabilirsiniz.

hocam ayarlarla clouding sorununu az çok halledersiniz, en azından gözünüze batmaz.

aynen kutuyu servis açtı, tutanak tuttu, topu vatan'a attı, vatan 10 gündür oyalıyor, üst birimdeki sayın yöneticiler çok yoğunmuş, onların keyfini bekliyoruz, tamamen oyalama taktiği hocam, amaçları beni tüketici haket heyetine yönlendirmekti zaten, sonuçlanması minimum 3 ay sürecek, 3 ay sonra bana söyleyecekleri aynı tv elimizde yok, para iadesi yapalım tabi benim paramı 3 ay kullanmış olacaklar, tabi inşallah paramızı alabilirsek, valla Artık Allah'a havale ediyorum kendilerini, hakkımı helal etmiyorum, gerçekten çok sinirliyim.

bu tv karanlıkta izlenmez.philips dandikliği şaşırtmadı gerçi.
  • popturceyn P kullanıcısına yanıt
    Karanlık sahnelerde filmi değil orayı izliyorum. 😂
  • popturceyn P kullanıcısına yanıt

ayrıca ürün defolu gündüz ortamda bile ışık sızmaları belirgin bir şekilde görülüyor

TV de IPS çok büyük hatadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 7 Aralık 2023; 18:16:52 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.