Şimdi Ara

Tchibodan altlimitsiz %30 Sizi Özledik İndirimi! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
16
Favori
21.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crossfitter

quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Kahve makinesi alacağım, hangisini öneririsiniz, compact modeli ile diğerleri arasında fark var mı? Bir de sanıyorum ki sadece kapsülle kullanılıyor, sıkıntı olmasın?

classic var bende çok güzel alet, kapsül dolduranlar da var ama zaten indirimle 3ü 1 arada fiyatına geliyor kapsüller. compactda süt köpürtücü yok, sütü ısıtıp köpürtmek falan lazım uzun iş, classicde buhar çubuğuya köpürtebiliyorsun bu sırada süt de ısınıyor. poşet çay vs yapmak istediğinde de kettledan daha hızlı sıcak su alabiliyorsun, hem de gereksiz su kaynatmamış oluyorsun.

teşekkürler hocam öneri için, araştırdım biraz da sonra compact modelinin bana yeteceğini düşünerek onu sipariş ettim. kahveyi sütlü v e şekerli sevmem, kırk yılın başı içeceksem de latte içerim ama onun için de 3-4 katı fazla vermek pek mantıklı gelmedi. şimdilik tek çekincem birçok kişinin bahsettiği kahvelerin aşırı sert olması durumu. o dert olmazsa sanırım bu alet benim işimi şimdilik epey görür. sıcak su alma fonksiyonu da cabasıymış, o da iyi olabilir.

• beyler ister katılın ister katılmayın ama d.günü olmadan d.günü indirimi almak etik değil bence, tamam sıcak fırsatçıyız ama kandırıkçı olmamak lazım ayrıca tchibo bugün yarın uyanır kodlar bir daha birleşmez
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crossfitter

quote:

Kahve makinesi alacağım, hangisini öneririsiniz, compact modeli ile diğerleri arasında fark var mı? Bir de sanıyorum ki sadece kapsülle kullanılıyor, sıkıntı olmasın?

classic var bende çok güzel alet, kapsül dolduranlar da var ama zaten indirimle 3ü 1 arada fiyatına geliyor kapsüller. compactda süt köpürtücü yok, sütü ısıtıp köpürtmek falan lazım uzun iş, classicde buhar çubuğuya köpürtebiliyorsun bu sırada süt de ısınıyor. poşet çay vs yapmak istediğinde de kettledan daha hızlı sıcak su alabiliyorsun, hem de gereksiz su kaynatmamış oluyorsun.

teşekkürler hocam öneri için, araştırdım biraz da sonra compact modelinin bana yeteceğini düşünerek onu sipariş ettim. kahveyi sütlü v e şekerli sevmem, kırk yılın başı içeceksem de latte içerim ama onun için de 3-4 katı fazla vermek pek mantıklı gelmedi. şimdilik tek çekincem birçok kişinin bahsettiği kahvelerin aşırı sert olması durumu. o dert olmazsa sanırım bu alet benim işimi şimdilik epey görür. sıcak su alma fonksiyonu da cabasıymış, o da iyi olabilir.

sıcak su buhar çubuğundan alınıyor, hayırlı olsun yine de mevlüt reis

• kapsül kahveler bitmişti, dün üyelik açtım ama doğum günü kodu gelmemiş, elinde fazla olup yardımcı olacak olan varsa sevinirim :)
  • D.günü kodu bana da gelmemiş ya. Nasıl oluyor ki bazılarına gelip bazılarına gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oto koltuğu almak için ben de Doğum Günü indirim kodu bekliyorum arkadaşlar. yardımcı olursanız memnun olurum
  • Arkadaşlar dün hesap açtım ama bana doğum günü indirimi gelmemiş. 10-11 arasında geldiğine göre şu saatten sonra gelmez. Bugün kampanyanın son günü.

Doğum günü kodu paylaşabilecek olan var mı?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_filozofu

beyler ister katılın ister katılmayın ama d.günü olmadan d.günü indirimi almak etik değil bence, tamam sıcak fırsatçıyız ama kandırıkçı olmamak lazım ayrıca tchibo bugün yarın uyanır kodlar bir daha birleşmez

haklısınız valla katılıyorum. sabah bi gazla bende doğum günü koduyla sipariş verdim, ama sonrasında bi tuhaf hissettim pişman oldum
  • Doğum günü kodu gelmedi elinde fazla olan varsa pm den gönderirse çocuk için oto koltuğu alacağım.
  • 3 aydır fiyatının düşmesini beklediğim nabız saati nin fiyatını indirim koduyla 100 TL den 70 e düşürüp aldım.teşekkürler

• arkadaşlar %15 konusunda yardımcı olacak varsa pm lütfen...

• Kargolamada daha bir gelişme yok sanırım
  • Eğer kullanmayacak olursam ihtiyacı olana akşam saatlerinde doğum günü kodunu verebilirim.
  • kullanmayan arkadaş varsa dogum günü çekine ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

temin edildi,teşekkürler forumdaşıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan69 -- 25 Ağustos 2015; 20:26:13 >
  • Bilseydim 2-3 tane doğumgünü kodu alırdım, acayip bir indirim yakalamışız tebrikler community.

Boks Eldiveni, nevresim takımı ve nivea traş jeli aldım. Hepsi de çok uyguna geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordalpos -- 25 Ağustos 2015; 18:33:56 >
  • bi doğumgünü indirimi alabilirim varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: replank

3 aydır fiyatının düşmesini beklediğim nabız saati nin fiyatını indirim koduyla 100 TL den 70 e düşürüp aldım.teşekkürler

Benimde favorilerimdeydi ancak hiç indirime girmediği için pas geçtim. Biliyorsunuz ki Tchibo'da herşey %50 indirimi görebiliyor.

Gerçi bu indirimlerle de neredeyse 50 TL'ye geliyormuş

• 9 kutu kapsül aldik 52,42TL'ye, umarim SKT'ler yakın degildir, en az 1 sene olmasini umit ediyorum.
  • Arkadaşlar bu siteden alabilecegim kapsülsüz kahve makinesi var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.