Şimdi Ara

Tchibodan altlimitsiz %30 Sizi Özledik İndirimi! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
16
Favori
21.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende doğum günü kodu bekliyorum arkadaşlar
  • hocalarım bir kod varsa alabilir miyim ben de oto koltuğu alacağım bebeğe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D.gunu kodu dağıtın beyler süre bitiyor zaten. Herkes faydalansin. Ben bi suru sey aldım zaten olmazsa iptal ederim.

• elinde doğum günü kuponu yok mu ücretiyle alalım son dakikalar.

• Benim de kredi kartımdan iki defa çekim olmuş. Birisi siparişi verdiğim gün, diğeri de bugün olmuş. Sipariş verirken 5 taksit seçmiştim, bugün iki taksit provizyon olarak aynı çekimi yapmışlar. Enteresan nokta ben siparişleri sanal kartımdan geçmiştim, sanal kartımın bakiyesi de sıfır TL idi. Bir film dönüyor fakat, hayırlısı diyorum.
  • kod kullanmayacak olan varsa kullanmak isterim. teşekkürler.
  • arkadaşlar caffisimo alacağım. kod gönderebilrseniz çok memnun olurum.
  • Bittimi fırsat, konu uykuya girmiş!
  • Konuyu hergun goruyordum maile %30 da gelmsiti bakmadim ama oto koltugu lazimdi acil kacirdik

• bitime 10dk kala classifimolarda indirim yapıldı. buna ek olarak %30indirimde oldu
    classic:139tl ye
    ufaklık ise 89 tl ye inmiş oldu.
    aldınmı derseniz, o mu bumu derken herşey bi anda gitti.
  • Arkadaşım başından sonuna kadar sana hak veriyorum, bu tartışılmaz.
    Fakat birde gerçekler var.
    Biz etik değil diye bunları almazsak , bilindiği üzere forumda etik metik tanımayan, olayı parayı dökmeye çalışan tonla çakal var.

http://forum.donanimhaber.com/m_109324965/mpage_4/tm.htm#msglink_109423173
    bunun örnekleri tonla var.

bunlar bu tür yöntemlerle alıp bize satacaklar, bu durumda çakal para kazanacak.

Bu eğitim düzeyinde ülkem insanınını eğitim verip şak diye değiştirmek elimizde olmadığından , bence durum içinde en doğrusu ( adili demiyorum ) , çakal olmayan bireyinde çeke ücretsiz ulaşması.
    Olayın sonunda tchibo bunu kesecektir, ki haklıdırda, fakat mevcut durumda çakal para kazanacağı bizim cebimizde kalsın diyorum.

teşekkürler tchibo :-)

• Doğum günü indirimi gelmedi.ürünler hala sepette bekliyor

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız. 5_6 tane hesap açıp doğumgünü girip 7_8 liraya satarak zengin olunmaz. Sadece sonraki indirimleri engeller. İhtiyacı olanlara ücretsiz kodu veren arkadaşlara şükranlarımı sunuyorum . Hele çocuk koltuğu için kendi kodunu feda edenler... Kodu 8 TL Ye alacaktım fakat Son kod diyip satıcı fiyatı 10 TL Ye çıkardı zoruma gitti vazgeçtim. İnanın 50 TL İndirimden oldum ama gönlüm rahat

• İndirim geleceğinden haberim vardı. Aklıma da gelmişti belki erken indirim yapabilecekleri. latte makinası 260 tl ye alınabiliyordu bu şekilde. Normal satış fiyatı 595 tl olan aletten bahsediyorum. Kaçırdık fırsatı :(
  • Benim oto koltuğu fatura kesilmiş ve paketlenmiş.
  • Dediğiniz ürünü aldım ama o fiyata olmadı. 340TL gibibir fiyata geldi. 260 nasıl oldu acaba?
  • off biri bitti biri başladı
    avcı gibi takipteydim cafissimoyu 130 tl seviyelerinde yakalamak için
  • %30 indirimin süresi dün gece 24.00 da doldu. Bugün ise caffesimo latte 120 tl indirime girdi. Ancak arkadaşın dediğine göre 120 lira indirimi 23:50 de yansıtmışlar siteye. İşte o 10 dakika içerisinde 120tl indirim + %30 özledik indirimi + %15 doğumgünü indirimi + %7 avantajix geri ödemesi = 262 tl :D ne ölücülük ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamarak -- 26 Ağustos 2015; 11:47:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

off biri bitti biri başladı
    avcı gibi takipteydim cafissimoyu 130 tl seviyelerinde yakalamak için

2 ay önce classic modelini 130 liraya aldım. Hediye edilen 1 kutu kapsülü bile bitiremedim. Süt köpürtmek fln zahmetli geldi açıkçası. Gözümü latte ye çevirdim ben de. Elimdekini çıkarabilirsem tabi.
  • O son 10 dk olayını bilmiyorum ama yine de iyi fiyat oldu bence
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.