Şimdi Ara

Tchibodan altlimitsiz %30 Sizi Özledik İndirimi! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
16
Favori
21.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doğum günü koduna ihtiyacı olan arkadaşlar hangi ürünü alacaklarını bana özelden yazarlarsa bir kişiye vermek istiyorum

edit : araba koltuğu alacak bir arkadaşa veridm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 25 Ağustos 2015; 20:24:33 >
  • doğum günü indirim kodu olupta kullanmayacak varsa talibim..
  • kablosuz ütüyü kullanan var mı bilgi verebilir mi
  • son saatler d.günü çeki lazım. hesap açtım fakat yarın gelirse gelir artık. kullanmayacak olan varsa gönderebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahaeray

son saatler d.günü çeki lazım. hesap açtım fakat yarın gelirse gelir artık. kullanmayacak olan varsa gönderebilir mi?

%15 doğum günü gelse bile bu gece 23:59 itibariyle asıl olan %30 indirim biteceği için cazibesi kalmayacaktır...
  • paşalı kullanıcısına yanıt
    farkındayım hocam, oto koltuğu için bekliyorum.
  • oto koltuğu ile 2 ürün daha ekledim ve siparişi onayladım ürünlerden bir tanesi stok yok dedi hata verdi çıkartıp denedim siparişi onayladım. cebime 2 tane mesaj geldi iki işlem de provizyona düşmüş ama ikisi de iptal edildi.
  • Cybex oto koltuğu Alacagim ufakliga dogum gunu kodu lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğum günü kodu varsa çok memnun olurum
  • Doğum günü kodu olan ve kullanmayacak olan var ise memnun kalırım
  • Doğum günü kodu için yardımcı olacak varsa sevinirim

• Organik pamuktan bebek kıyafetleri var öneririm indirim ile epey uyguna geliyor

• doğum günü kodu varsa çok memnun olurum
  • oh çok şükür... 3.de siparişi tamamladım ve araç koltuğunu alabildim. yardımcı olan tüm forum ahalisine teşekkür ederim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahaeray

oh çok şükür... 3.de siparişi tamamladım ve araç koltuğunu alabildim. yardımcı olan tüm forum ahalisine teşekkür ederim....

Nerde şu yardımcı forum ahalisi ah ahh son 58 dakika
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukisa

Cybex oto koltuğu Alacagim ufakliga dogum gunu kodu lazim

çok makbule geçti.. ufaklık büyüdüğünde sizden bahsedeceğim
  • Elinde doğumgünü kodu olup kullanmayan var mıdır arkadaşlar kapsül alacağım son 50dakika :)

• varsa yardımcı olacak son dakikalar doğum günü çeki olan arkadaşlar yardım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratozcirpici -- 25 Ağustos 2015; 23:12:11 >
  • Merhaba

Son 35 dakika. Elimde bir adet doğum günü kodu var. İlk özel mesaj gönderene ücretsiz verebilirim.

Benden kodu alıp başkasına satmaya çalışmayacak birisi özel mesaj atsın lütfen.

edit:

Kod ilk mesaj atan kişiye gönderildi arkadaşlar. Sadece bir tane vardı. Yardımcı olamadığım ve mesaj gönderen arkadaşlar kusuruma bakmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ready_35 -- 25 Ağustos 2015; 23:37:45 >
  • Doğum günü kodu olan aman vermesin belki satar zengin olursunuz 7 lirayla
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.