Şimdi Ara

Tchibo %15 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.998
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tchibo internet sitesinde DEC17 kodu ile %15 indirim yapabilirsiniz. Kahveler, kapsüller dahil tüm ürünlerde geçerli. 80’lik kapsül paketlerinde ekstra indirimler de var bazı türlerde. Dün 100 adet kapsülü 105₺’ye malettim. 100₺ üzeri alışverişlerde kargo bedava oluyor. Daha önce paylaşıldıysa silinebilir. Yararlanan olursa da ne mutlu :)

İyi forumlar

Edit: sanırım kahve makinelerinde geçerli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 14 Aralık 2017; 10:44:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir şemsiye aldım gelmesi 1 hafa sürdü olabilir dedim

Bu süreçte sitesinde hiç kargo bilgisi verilmedi olabilir dedim

Şemsiye geldi açılmıyor şansızlık dedim

Mağazasına gittim birebir değişim için 8 tl fark istediler saçmalık dedim

İnternetten değişim için mail adresime göndermedikleri faturayı istediler bir haftada zar zor gönderdiler insaf dedim

Yine gönderi bilgisi verilmeden 3 hafta sonra şemsiye gönderdiler maşallah dedim

Gelen şemsiyenin telleri depoda veya kargoda ezilmiş ben bunu ikinci kullanımda tellerden birisi kırılınca farkettim yok artık dedim

Sıkıntıyı sosyal medya ve mail adresinden kendilerine ilettiğimde en kısa zamanda arayacağız dediler aylardır arayan yok. Hatta bazen sosyal medyadan gönderilerine yorum yapıyorum hep aynı cevabı veriyorlar.

Yaptığım yorumu tekrar okuyunca fark ettim milyoncu benzetmesi biraz çirkin olmuş bu yüzden milyonculardan özür dilerim.
  • Ben kahveleri starbuckstan alıyorum yoksa çok güzel fırsattır
  • quote:

Orijinalden alıntı: madenci66

Ben kahveleri starbuckstan alıyorum yoksa çok güzel fırsattır

Starbucksta da mobil uygulama ile ödeme yaparsanız paket kahve alımlarında 15 Yıldız veriyor Aralık sonuna kadar

• Bide doğum günü ile birleşseymiş. ..

• Bir şemsiye aldım ikinci kullanımda pert oldu. Öyle rüzgar falan da görmedi ama teller yamulmuş

Beklentileri çok yükseltmemek lazım. Almanyanın bir milyoncusu işte.

• Tchibo bitti fiyatlar anormal artti

• 3 yıl önce sattıkları Lenco pikapkları tekrar getirseler de alsak..

Lenco L-3807 modelini yarı fiyatına satmışlardı. Lenco bayileri ve distribütörleri isyan çıkarınca satıştan kaldırdılar. Alan aldı. İyi ki de almışım
  • VGroove kullanıcısına yanıt
    Ne kadara alınmıştı o zaman ? O kadat takip ediyorum firsat nasil kaçırıyorum anlamiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Ne kadara alınmıştı o zaman ? O kadat takip ediyorum firsat nasil kaçırıyorum anlamiyorum

Valla tam hatırlamıyorum ama 500-550 lira gibi bir şeydi sanırım.
    İyi paraymış , bugün iki katına zor alınır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod 1 gün mü geçerliydi süresi bitmis diyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen kod geçersiz diyor
    Merhaba ,

Sitede şuan satışta olan pikaplar mevcut fakat pek fazla bilgim yok ürünler hakkında. Pikap diye aratınca 6 model çıkıyor.
    Yardımcı olabilir misiniz bu konuda

499,99 TL 'ye mevcut 999,00 TL 'ye de bukadar uçurum fark var mıdır ürünler arasında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oralet82

Bir şemsiye aldım ikinci kullanımda pert oldu. Öyle rüzgar falan da görmedi ama teller yamulmuş

Almanyanin bi milyoncusu nasil yorum ya,
    harika

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kupon tarihi geçmiş diyor.
  • arkadaşlar pikap alacaklar facebook üzerinde satış yapan antika grupları var. çok güzeel fiyatlara çok güzel ürünler çıkabiliyor. takip edin derim.
  • Tchibo ya "1 milyoncu" demek biraz haksızlık olur bence...Çok kaliteli ürünleri var,tabii bunun yanında vasat ürünleri de olabilir...Ama "1 milyoncu" değildir...
  • quote:

Bir şemsiye aldım ikinci kullanımda pert oldu. Öyle rüzgar falan da görmedi ama teller yamulmuş

Almanya ve diger avrupa ulkelerindeki subelerinden de alisveris yaptim milyoncu konsepti gormedim herhalde karistirdiniz mevzuyu
  • crazydentist kullanıcısına yanıt
    Bir şemsiye aldım gelmesi 1 hafa sürdü olabilir dedim

İnternetten değişim için mail adresime göndermedikleri faturayı istediler bir haftada zar zor gönderdiler insaf dedim

Yine gönderi bilgisi verilmeden 3 hafta sonra şemsiye gönderdiler maşallah dedim

Gelen şemsiyenin telleri depoda veya kargoda ezilmiş ben bunu ikinci kullanımda tellerden birisi kırılınca farkettim yok artık dedim

Sıkıntıyı sosyal medya ve mail adresinden kendilerine ilettiğimde en kısa zamanda arayacağız dediler aylardır arayan yok. Hatta bazen sosyal medyadan gönderilerine yorum yapıyorum hep aynı cevabı veriyorlar.

Yaptığım yorumu tekrar okuyunca fark ettim milyoncu benzetmesi biraz çirkin olmuş bu yüzden milyonculardan özür dilerim.

• quote:

Bir şemsiye aldım gelmesi 1 hafa sürdü olabilir dedim

aynı firma ile tam tersi faturasını bile bulamadığım bisiklet yol bilgisayarımı ikinci kattan oğlumun aşağı atması nedeniyle bozdum, evimden KURYE ile ücretsiz aldırıp ellerine ulaştıktan tam 1 saat sonra tamirini yapıp yine ücretsiz evime gönderdiler.

demek ki neymiş herkesin deneyimi farklı olabiliyormuş,ve demek ki neymiş 35 yaşında bile olsan GENELLEME YAPMAKTAN KAÇINMAK GEREKİYORMUŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1984 -- 19 Aralık 2017; 22:46:29 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.