Şimdi Ara

TC mi İban ve musteri numarami bilen biri hesabimdan para cekebilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bir iste calisiyorum ucretimi yollayan kisi uzaktan yolluyor ibanimi dogum yerimi ve anne kizlik soyadimi biliyordu simdi banka para kesmesin diye kendi hesabima para yatirma secenegini kullanmak icin tc mi ve musteri numarami istiyor versem sikinti cikar mi bankadaki parami cekebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çekemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinlikle Önce Ahlak -- 30 Aralık 2016; 22:25:56 >
  • Cekebilir sanirim
  • Kart ve iscep sifremi bilmeden cekemez diye okudum da ne kadar dogru bilmiyorum
  • Çekemez. Dua ette mal bir banka çalışanına denk gelsin ve bunu becerebilsin. Müthiş tazminatlar alırsın.
  • parayı atmden ve bankadan çekebiliyorsun. bankadan para çekebilmen için nüfus cüzdanı lazım. hadi bi şekilde ele geçirse bile resimler uyuşmadığından çekemez. kaldı atm. atmden çekmek için kartın ve şifresi lazım. bunun ikisi de olmadığına göre çekemez.

ama birinci şıkta adam dikkat etmeden direkt olarak parayı verdi diyelim, o eleman başına büyük dertler açar. ancak banka açığını öder diye düşünüyorum.
  • Tesekkur ederim arkadaslar icim rahatladi
  • Üzerine şirket bile açar. Sonra bi bakarsın 50 milyon borç var. Neler yapmışlar neler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.