Şimdi Ara

1 Günlüğüne kaldığınız Otele Arkadaşınızı Odanıza Davet Edebiliyor musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (7 Mobil) - 1 Masaüstü7 Mobil
5 sn
46
Cevap
1
Favori
135.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Eskişehir'e gideceğim 1 günlük sebebiyle ve otelde kalacağım ee haliyle orada kız arkadasım da var şimdi otelde kaldığıma göre kız odama gelebilir mi , resepsiyonda bi sorun olur mu ??

• Oda olarak kiralarsan sıkıntı olmaz,kişi olarak kiralarsan belki ondanda ücret istiyebilirler ama her halukarda kız arkadaşınla kalabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Oda olarak kiralarsan sıkıntı olmaz,kişi olarak kiralarsan belki ondanda ücret istiyebilirler ama her halukarda kız arkadaşınla kalabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puzzles

Alıntıları Göster
    Hayır ama Sevdiğimiz ve saydığımız Bi abimizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cArty_37

Hayır ama Sevdiğimiz ve saydığımız Bi abimizin

Alıntıları Göster
    evet bazen sorun yapabiliyorlar evlilik cüzdanı filan. sorun olmamasını istiyosan 2 oda kiralayın 30 dk sonra buluşun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlashAnnie -- 5 Ekim 2011; 4:46:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlashAnnie

evet bazen sorun yapabiliyorlar evlilik cüzdanı filan. sorun olmamasını istiyosan 2 oda kiralayın 30 dk sonra buluşun :D

Alıntıları Göster
    otelin kalitesine göre değişir. kaliteli bi otel ise evlilik cüzdanı sormazlar ancak 2. kişi ücret farkını alırlar. En azından biz öyle yapıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivb

otelin kalitesine göre değişir. kaliteli bi otel ise evlilik cüzdanı sormazlar ancak 2. kişi ücret farkını alırlar. En azından biz öyle yapıyoruz.

Alıntıları Göster
    şu an bende eskişehirdeyim yeni indim . bu konu yu bende araştırmıştım ama akşam Bursa'ya dönmek mantıklı geldi =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lythari

şu an bende eskişehirdeyim yeni indim . bu konu yu bende araştırmıştım ama akşam Bursa'ya dönmek mantıklı geldi =)

Alıntıları Göster
    helal et in, kaçak et out.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin Hood

helal et in, kaçak et out.

Alıntıları Göster
    Evli değilsen birinci dereceden akraban değilse aynı odada kalamıyorsun. Arkadaşım kankam canım ciğerim ayaklarını yemiyorlar . Bir arkadaşa bakıp çıkacaz beraber bile diyemiyorsun o derece.

• quote:

Orijinalden alıntı: h4rml3ss

Evli değilsen birinci dereceden akraban değilse aynı odada kalamıyorsun. Arkadaşım kankam canım ciğerim ayaklarını yemiyorlar . Bir arkadaşa bakıp çıkacaz beraber bile diyemiyorsun o derece.

Alıntıları Göster
    odaya ücret kelle başı ödenir. o yüzden ancak 1 kişi girebilir. zaten girmeye çalış direkt sorarlar ne oluyor diye. hele kızla girmeyi aklından bile geçirme. ben denedim olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

odaya ücret kelle başı ödenir. o yüzden ancak 1 kişi girebilir. zaten girmeye çalış direkt sorarlar ne oluyor diye. hele kızla girmeyi aklından bile geçirme. ben denedim olmuyor

Alıntıları Göster
    girişte sor mısafırlerım gelecek bır sakıncası vamrı dıye var derse tamam de başka otele gıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Alıntıları Göster
    takip ulan otelde bile rahat yok insana be

• quote:

Orijinalden alıntı: h4rml3ss

Yapma Yaw Eyvah ki Eyvah , Ne yapacağız Yahu
  • odada ne yapacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

odada ne yapacaksınız

Dosyaları İnceleyeceğiz
  • quote:

quote:

odada ne yapacaksınız

Dosyaları İnceleyeceğiz

yaz kızım 40 cuval cimento
  • quote:

Orijinalden alıntı: PabLo Martin Batalla

quote:

quote:

odada ne yapacaksınız

Dosyaları İnceleyeceğiz

yaz kızım 40 cuval cimento

Alıntıları Göster
    turistik otelse evlilik cuzda nı sorma hakları yok
    turistik belgeli değilse sorar
    ancak 1-2 saatliğine misafir izni vardır. (yatıya değil) heleki dosyaları inceleyeceksen
    ama o tipe şehre bile zor girersin

• quote:

Orijinalden alıntı: mersoyk

turistik otelse evlilik cuzda nı sorma hakları yok
    turistik belgeli değilse sorar
    ancak 1-2 saatliğine misafir izni vardır. (yatıya değil) heleki dosyaları inceleyeceksen
    ama o tipe şehre bile zor girersin

Dostum Ben sabah otele yerleşeceğim saat 7 gibi anca , kız saat 11 gibi gelecek yanıma yani odaya cıkabilir mi ?
  • misafir alabiliyorsun yanına abim resepyonist :) ama 1 saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metamfetamin Elması -- 6 Ekim 2011; 22:46:57 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.