Şimdi Ara

otellerdeki oda kahvaltı nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
19.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

önümüzdeki hafta 2 gün iş seyehati için marmariste olacağım da kalacağım otelde pansiyon tipi oda kahvaltı yazıyor. bu nedir arkadaşlar ne anlama geliyor ? bilgilendirirseniz sevinirim.

iyi çalışmalar.

• Dalga gecmedigini farzederek cvp veriyorum.Oda fiyati ve sabah kaahvaltisi dahil demek fiyata.ogle ve aksam yemegi haric.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oda + ucretsiz Sabah kahvaltisi dahil demek . kalicagin otel hersey dahil olmadigi icin ucretsiz olarak sadece sabah kahvaltisi veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan737

Dalga gecmedigini farzederek cvp veriyorum.Oda fiyati ve sabah kaahvaltisi dahil demek fiyata.ogle ve aksam yemegi haric.

niye dalga geçeyim arkadaşım ? daha önce gittiğim otellerde hep 3 öğün yemek hatta pasta saati vardı bunda sadece kahvaltı yazıyo

öğle yemeğini para ile yiyecez o zaman öyle mi ?
  • Yaw is seyehati demissin de o yuzden hotellerde fazla kaliyorsundur diye dusundum.o yuzden .neyse dedigim gibi oda kahvalti ogle aksam yemegi cepten olacak...iyi seyehatler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah kahvaltını odana getiriyorlar demek. Ek fiyatlandırmayla onlar da yedirebiliyor.
  • lüks otellerde 4-5 yıldız kahvaltı odanada gelir ücretsiz bir şekilde odandada yapabılırsın

ve bu otellerde konaklama tıplerı vardır

oda+ kahvaltı ve herşey dahil diye oda kahvaltıda odayı tutarsın sabah kahvaltısını otel ucretsız olarak sana verir) herşey dahildeyse odayı tutmuş ve ekstra parasını vererek herşey dahil eklettirmiş olursun

öğle akşam gibi. yemekleri satın almış olursun
  • oda+kahvaltı ayrıdır oda kahvaltı ayrıdır. oda kahvaltı kahvaltıyı odanda da yapabilirsin anlamı taşır. Belirli saatlere kadar servis istediğinde kahvaltını odana ücretsiz getirirler, sen bahşiş verene kadar tip tip suratına bakarlar.
  • Odada kahvaltıyı ben irfandan öğrendim :)http://www.otelcenneti.com/haber/oda-kahvalti-nedir.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.