Şimdi Ara

Tc kimlik no ile adres bulma?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
94.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde bir vatandaşın tc nosu ismi soyismi var bu kişinin şu anki adresini bulmak istiyorum.Bulmak mümkünmü?Birde telefon numarası mevcut.

• tam adresini değil fakat nerede yaşadığını bulabilirsin
    YSK sandık sorgulama var.
    http://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafacan46

tam adresini değil fakat nerede yaşadığını bulabilirsin
    YSK sandık sorgulama var.
    http://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

+1

Bende bunu yazmak için girdim

http://bilisim.chp.org.tr/SandikSorgula.aspx

Buradan mahalle de çıkıyor. Eskiden tam adres ve oturduğun binadaki diğer kişiler de çıkıyordu ama artık o kısmı kaldırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsz -- 18 Ağustos 2011; 14:07:28 >

• sadece mahalleye kadar çıktı bundan sonrası oranın muhtarından ögrenme durumu varmı tam adres
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedi-bedr

sadece mahalleye kadar çıktı bundan sonrası oranın muhtarından ögrenme durumu varmı tam adres

güzel bir bahanen var ise söyleyebilir
  • mesela ne gibi...
  • muhtar kendi başını belaya sokmaz. Mahalleye gidip apartmanların tek tek zillere bakıcaksın yada mahallenin bakkalına sorucan ama onlarda bilse bile tarif etmez. Geçen bizim burda birisi esnafa sormuş aradığı kişiyi oda soylemiş adam gitmiş kavga etmiş aradığı kişiyi bulunca.
  • eski okul arkadaşım...
    bunun gibi benim şu an durgun ..
  • peki ya beyler tc kimik no ile kimlik kartı bilgilerine ulasabilirmiyz.. ?? işte kütügün kayıtlı oldugu yer dogum yeri ana adı baba adı vs.. tc kimlik no var isim soy isim var ..
  • ev telefonumu cep mi .

ev ise eski rehberlerden sarı sayfalı duruyor ise arastır bak tam adres cıkar
  • Cep tel, ev olsa benimde aklıma geldi.Eskiden yanılmıyorsam bakkallarda satılıyordu(ne alaka derseniz ben öyle anımsıyorum)Peki herhangi bir faturadan bulmak mümkün mü?Şu anki oturduğu yeri....
  • Arkadaşlar nediyorsunuz?Adresi muhtardan ögrenme ihtimali nedir mahalleye kadar tamam bundan sonra başka bir yol olabilir mi?
  • İnternetten yapılan alışverişte dolandırıldın mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alone_in_Life

peki ya beyler tc kimik no ile kimlik kartı bilgilerine ulasabilirmiyz.. ?? işte kütügün kayıtlı oldugu yer dogum yeri ana adı baba adı vs.. tc kimlik no var isim soy isim var ..

TC no' dan veya kısmi bilgilerden aradığın kişinin yedi sülalesine ulaşırsın, emniyet jandarma adliye nüfus gibi kurumların ortak adres paylaşım sistemleri var. Ya da aradığın kişinin kendisinin veya babasının kardeşinin arabası vardır, plakadan da aynı bilgilere ulaşırsın. Ama resmi kurumlardan böyle açık bilgiler alamazsın. Ciğerli bir polis tanıdığın varsa belki.. Ama TC no'dan veya plakadan sorgulatmada gbt veya araç yakalaması çıkarsa polis işlem başlatmak zorunda kalır haberin olsun.
  • konuyu hortlatıyorum malesef
    dolandırıldım ve elimde telefon numarası adı soyadı ve kimlik numarası var ilgili şahısın birde hangi ilde olduğunu biliyorum
    nasıl ulaşabilirim acaba bilgisi olan var mı?
    mahallesini bulsam yine yeter
  • Şikayet et sonra dosyadan polisten alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasal yollardan yok. Yasa dışı yollardan biri kargocular ulaşabiliyor. TC'ye de gerek yok. İsim soyisimde bile buluyorlar. Birkaç sene önce kargocu biri polise saldıran kadının ikamet adresini sosyal medyada paylaşıp linç çağrısı yapmıştı.

• Sen koskoca MERNİS'sin tabi bulacaksın @mernis123x

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.