Şimdi Ara

tbmm'de reddedilen önergeler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
13
Favori
13.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
859 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mahallede hani "top benim, ister oynatırım ister oynatmam.. bulunduğum takım yenilmeye başlarsa, alır topu giderim; hevesinizi kursağınızda koyarım" diyen çocuk itiliciliği var ya?? işte aynısı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetSomeRest

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: caloom

quote:

Chp liler çok heyecan yapmış. Azıcık meclis tv yi izleyin de görün olayın aslı astarı nedir öğrenin bilmeden ahkam kesmeyin. Bu tasarıların çoğu mevcut olan bir tasarıyı engellemek için ortaya atılıyor. Bunların bazıları daha sonra tekrar gündeme geldi. Bu tarz videolar manipülasyon amaçlı yapılır ve ahmak ıslatan gibi tesir eder. Videoda öne sürülen her iddianın gayet açık izahı mevcuttur. portakal mandalinayla ancak çocuk kandırırsınız. Gidin kumda oynayın hadi.

Örnek verebilir misiniz???

Kaynağı oturma organı. Onu da örnek olarak veremez bence.

Demekki seni de ıslatmış ahmak herif. ne yazdığımı anlamışsın ne de doğru düzgün cevap vermişsin. Benim kaynağım hükümetin oturma organı olabilir ama senin aklının def-i hacet organında olduğu kesin.

O lafı sana bir monte ederim aklın şaşar hadsiz troll.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eminim AKP içinde bu önergelere red oyu için el kaldırmak istemeyen vekiller de vardı, ancak kendi iradelerine göre parti grubunun iradesi daha baskın olduğu için mecburen reddettiler. Sadece AKP için değil, diğer partilerdeki vekiller de bence bireysel anlamda iradelerini özgürce kullanamıyorlar. Topluca indirip topluca kaldırıyorlar, yanlış buluyorum. Bu yüzden de oy kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimandros-- -- 4 Ocak 2018; 21:33:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Sorulara cevap vermek yerine hemen aşılamak sizler yüzünden sempatimiz bitmiyor ya.

Ne işe yarıyor açıklama yap. Cevabınız yok koyun değiliz çok şükür okuyoruz düşünüyoruz sırf muhalefet olsun diye değil. Gidip içimiz kan ağlaya tıpış tıpış oy vermiyoruz beğenmezsek oy vermiyoruz. Ölene kadar partizanlık yapmıyoruz. CHP ye de AKP ye de MHP BBP de oy verdim. Ben adaya bakarım Parti'ye değil. Rahmetli Ecevit'e de Erbakan'a da verdik.

Hahaha demek insanlara kızdığın için akpye oy veriyorsun. Sen seçimlerin amacını anlayamamışsın.

Seçimlerin amacı adaylar çıkar yapacaklarını, projelerini, nasıl yapacaklarını anlatmak. Yoksa seçiminde dahil bile olmadığın, RTE KK DB gibi parti başkanlarının siz bilemezsiniz ben bilirim diye ki başkan olmadan adını bile kimse bilmedigi kişiler birden parti başkanı olunca papa gibi ruhaniyet mi kazanıyor? Tıpış tıpış oy veriyorsunuz onun dediklerine

Kimin comar, koyun olduğu belli.

Aday hoşuma giderse oy verir görmezse oy moy vermem. Ne vekile, ne belediye, ne de muhtar fark etmez. Futbol kulübü bile aynı kafa GS liyim ama dursun kaldığı sürece beş kuruş kazandırmam almam bir şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Önergeleri kabul olsa ne olacak tı?

Gerçekten ne oluyor ne değişiyor?

• quote:

Önergeleri kabul olsa ne olacak tı?

Gerçekten ne oluyor ne değişiyor?

Önergeler sırf konuşulsa, tartışılsa, gündem oluştursa en azından halkın bilinçlendirilmesi sağlanır. Üstelik bu önergelerin içinde hiç mi işe yarar bir madde yoktur?

Sizin düşüncenizden yola çıkacaksak meclisi kapatalım, o da gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

quote:

Orijinalden alıntı: Morte34

Adam yazdığı yorumda kaynak vermiş cevap vermiş olmak için cevap veriyorsunuz (bknz.meclis tv)

Hee oraya meclis tv yazınca kaynak oldu. Bu kadar düşük zeka seviyesiyle sizler nasıl hayatınızı idare ettiriyorsunuz?

Çok güzel bir hayatım var seni ırgalamaz.
  • Güncel

• Bu önergeleri genelde kim istiyor? Cehape. Amaçları ne? Hükümetimize zarar verip itibarını düşürmek. Yapılan yanlışlar olabilir bunu iktidarımızda söylüyor ve üzerinde çalışıyor. Üstüne önerge çıkarıp araştırılmasını istemek, bu kadar iç, dış sorunumuzun olduğu yerde kimseye yararı olmaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caloom

quote:

Chp liler çok heyecan yapmış. Azıcık meclis tv yi izleyin de görün olayın aslı astarı nedir öğrenin bilmeden ahkam kesmeyin. Bu tasarıların çoğu mevcut olan bir tasarıyı engellemek için ortaya atılıyor. Bunların bazıları daha sonra tekrar gündeme geldi. Bu tarz videolar manipülasyon amaçlı yapılır ve ahmak ıslatan gibi tesir eder. Videoda öne sürülen her iddianın gayet açık izahı mevcuttur. portakal mandalinayla ancak çocuk kandırırsınız. Gidin kumda oynayın hadi.

Örnek verebilir misiniz???

Kaynağı oturma organı. Onu da örnek olarak veremez bence.

Demekki seni de ıslatmış ahmak herif. ne yazdığımı anlamışsın ne de doğru düzgün cevap vermişsin. Benim kaynağım hükümetin oturma organı olabilir ama senin aklının def-i hacet organında olduğu kesin.

O lafı sana bir monte ederim aklın şaşar hadsiz troll.

Sayfalarca koyun koyun diyorsununz gereğini yapınca ağlıyorsunuz. Şimdi de trol olduk çok büyük geldi heralde.

• 140journos her gün, türkiye’de yaşanan gelişmeleri telefonunuza kadar getiriyor. günlük whatsapp yayınımıza ücretsiz abone olmak için:

whatsapp’tan “140journos” yazın ve 0536 499 66 09 numaralı telefona gönderin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumisini

Bu önergeleri genelde kim istiyor? Cehape. Amaçları ne? Hükümetimize zarar verip itibarını düşürmek. Yapılan yanlışlar olabilir bunu iktidarımızda söylüyor ve üzerinde çalışıyor. Üstüne önerge çıkarıp araştırılmasını istemek, bu kadar iç, dış sorunumuzun olduğu yerde kimseye yararı olmaz.

• Allah'ım ne olur şunların hesabı dünyada sorulsun, ahirete kalmasın hiçbiri. Rezil et hepsini ne olur ya rabbi!!!
  • yukarıda kalsın bazıları "BELKİ" utanır.
  • Aktroller neredesiniz?
    Gelin HDP önerge verdi destek mi verseydik siz teröristsiniz falan deyin bari, ölü takliti yapmamış olursunuz en azından.
  • Kırmızı Pervane kullanıcısına yanıt
    İstediğin kadar konuş iki saat gündem sonra çöp. Kalıcı bir şeyler yap yasa teklifi ver araştırma önergesi tamamen oyalama taktiği başka bir şey değil.

Neden vergiler yüksek diye söylemiyorsun ey muhalefet, neden benim işçinin, ezilenlerin, işsiz, emekli derdi yerine Fetö için çaba gösteriyorsun CHP ve başkanının Fetö ve üyeleri için gösterdiği çabanın onda birisini neden beni m için göstermiyor. TÜSİAD üyelerine yaptığın yalakalık onda birisini bana sade vatandaşa yapmıyorsun.

Küfür etmeyi bırak da neden sana oy vermiyor diğerleri az düşün.

Halk partisisin Fetö TÜSİAD zengin değil neden elit takılıyorsunuz.

• Klavyeden vatan satan aktroller çıkın ortaya hadi çıkın

• Şu Michael Jackson'ın peşinde koşan 80'li kullanıcı gibisiniz.Video komik, artı bu konuyu burada tutmaya çalışan oylar daha da komik ...

Burada doğduysanız eğer ülkeniz bu, yaşamaya çalışınız...
    Burada doğmayıp ithal edilip 'malum grubun isteklerine cevap vermek zorunda kalarak yaşamaya çalışıyorsanız eğer, direkt karakola gidin ve derdinizi anlatın.. Onun bunun dediğine inanmayın ...
  • quote:

İstediğin kadar konuş iki saat gündem sonra çöp. Kalıcı bir şeyler yap yasa teklifi ver araştırma önergesi tamamen oyalama taktiği başka bir şey değil.

Neden vergiler yüksek diye söylemiyorsun ey muhalefet, neden benim işçinin, ezilenlerin, işsiz, emekli derdi yerine Fetö için çaba gösteriyorsun CHP ve başkanının Fetö ve üyeleri için gösterdiği çabanın onda birisini neden beni m için göstermiyor. TÜSİAD üyelerine yaptığın yalakalık onda birisini bana sade vatandaşa yapmıyorsun.

Küfür etmeyi bırak da neden sana oy vermiyor diğerleri az düşün.

Halk partisisin Fetö TÜSİAD zengin değil neden elit takılıyorsunuz.

Biraz aklınızı kullanın yazarken.

Asgari ücrete zam olayını ortaya atan ilk parti CHP.

Kaynak yok diye salya akıta akıta saldıranlara da sarayın musluğunu kesersen tonla kaynak çıkar diyen de CHP.

Asgari ücretten vergi almayacaklarını böylece işverene de maliyetinin sınırlı olacağını söyleyenler de onlar.

Boş boş konuşacağınıza okuyun bari biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

Şu Michael Jackson'ın peşinde koşan 80'li kullanıcı gibisiniz.Video komik, artı bu konuyu burada tutmaya çalışan oylar daha da komik ...

Burada doğduysanız eğer ülkeniz bu, yaşamaya çalışınız...
    Burada doğmayıp ithal edilip 'malum grubun isteklerine cevap vermek zorunda kalarak yaşamaya çalışıyorsanız eğer, direkt karakola gidin ve derdinizi anlatın.. Onun bunun dediğine inanmayın ...

Yahu ne karakolu? Yurttaki çocuklara toplu tecavüz davaları mahkemelerden dönüyor! ''Ülkeniz bu yaşamaya çalışınız.'' Yaşanmıyor bu ülkede anlamanız gereken şey bu. İnsanlar sokakta başına bir şey gelmeden eve dönüyorsa şanslı olduklarındandır. Bu ülkede iki çocuklu kadına taciz edip, mağdur tarafından tartaklanınca silah çekildiğini izledik biz. 7 ila 11 yaşındaki kızlardan tahrik olunuyor diye kanallara ceza kesiliyor. Zamanında bu ülkede İstanbul'da takım elbise giyerdi beyefendiler. Edep, adap vardı. Şimdi ahlakçı kesilenler en büyük ahlaksızlıkların başını çekenler. Ülkenin yapısı kokuşmuş artık.

Hala daha boş cevaplar, yaşamaya çalışınlar. Şu zihniyetinizi değiştirin artık.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.