Yüzbaşı
22 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
silinsin
https://quickdraw.withgoogle.com/
google ın açtığı yeni sitede çizdiğimiz objeleri 20 saniyede tanımasını sağlıyoruz. bu yapay zeka bir harika.

note 7 ve eski modellerle uyumlu, usb-c sayesinde gelecek modellerle de uyumlu ve güncellenmiş olan gear vr hepsiburada.com da 160tl ye düşmüş ilgilenenler kaçırmasın.
İki ayrı alışveriş sitesinde, aynı fiyata, farklı görsellerle gösterilen bu ürünlerden hangisini almalıyım. Normalde ikiside tefal aynı ürün olması gerekiyor ama kafam karıştı karar veremiyorum acaba biri sahte mi?

Bu kış aylarında neredeyse hergün havuç+turp+karalahana rendeyle zor oluyor ve bu ürünü almayı düşünüyorum. Sitelerden biri n11 diğeri hepsiburada.

AcerAspire 5740g notebook var ve 4 ay önce ssd(ocz vertex4 128gb) alıp windows7 kurdum. Bilgisayarın kendi hdd sini de dvd yuvasına takıp yerel disk d olarak kullanıyorum.

hdd ye ubuntu kurup iki işletim sistemini tek pc de kullanmak istiyorum. Sizce mümkün mü.
Not: hdd içindeki eski windows7 halâ duruyor ama boot ekranında göremiyorum.
Kendi evimi kendim tasarlamak istiyorum. bir kaçtane program var ama bunun gibi çizilmiyor. Mimarlık okuyanlar bilir belki. Bu resimdeki ev hangi tasarım programı ile çizilmiş olabilir. yardımlarınız için tşkkr.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 988
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 4.586 (Bu ay: 189)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.381 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.