Şimdi Ara

Taze Ye - İstanbul içi 70/40 - İstanbul dışı 110/40 + 10 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
12
Favori
27.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taze Ye - İstanbul içi 70/40 - İstanbul dışı 110/40 + 10 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birbilinmezadamm kullanıcısına yanıt

hocam nakit ödeyebiliyormuyuz kapıda illa kart mı

• quote:

Orijinalden alıntı: zamir84

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet nakit almıyorlar

• BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt

Bende de aynı sorun var, var mı çözümü bilen?

• Concordato kullanıcısına yanıt

Hocam adresinizi bilgisayardan girin ama satın almayın satın alma işlemini mobilden yapın indirim düşüyordu dün

• 13:00-16:00 teslim sipariş hala gelmedi... Saat: 19:24.. Daha ilk siparişten dolandırıcı moda girmesi uygulama imajı için baya kötü.

Not: Kadıköyspor

• robot216 kullanıcısına yanıt

Uydurma, d.lemek diye bir kelime yok. En fazla tecrübe etmişsin işte belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: yanıyor

13:00-16:00 teslim sipariş hala gelmedi... Saat: 19:24.. Daha ilk siparişten dolandırıcı moda girmesi uygulama imajı için baya kötü.

Not: Kadıköyspor

Ben de öğleden önce almıştım hala gelmedi ama az önce müşteri hizmetleri aradı özür diledi yoğunluk nedeniyle 22:00-23:00 gibi getirebileceklerini smyledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma ile aynı ilçedeyiz bakalım kacta gelecek. (2 KM)

• Uygulamada ilk siparişe özel 40 TL indirim koduna tikleyemiyorum, kampanya bitti mi acaba?

Kopyalayıp yapistirinca da geçersiz kod diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alienlord -- 17 Ekim 2020; 20:9:13 >
  • Benim siparişim de gecikti. Bugün gelecek mi bakalım.

• Bende 1-4 arası idi aradılar geliyormuş

Edit: sipariş sıkıntısız geldi daha 50 sipariş daha var diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutyok -- 17 Ekim 2020; 20:25:55 >
  • alienlord kullanıcısına yanıt

Bendede

• alienlord kullanıcısına yanıt
    Uygulamada kod girmedim ki. 70 tl yi geçince otomatik düşüyor. İstanbul dışı 110 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt

Düşmüyor bizde

• Saat 10:00 - 13:00 arası teslimatım biraz önce teslim edildi. Kendilerine ulaşmıştım, kısa sürede arayarak dönüş yaptılar. Dağıtıcı arkadaşın karşı yakada olduğunu, teslimatın akşama kalacağını iletmişlerdi. Sağ olsun dağıtıcı arkadaş da adrese gelmeden önce aradı. Soğuk zincir ürünüm olmamasına rağmen ilk defa bir market alışverişim kapıma kadar içinde soğuk akülü, ısı yalıtımlı büyük bir çantada geldi.

Migros hemen üzerinden aldığım peynirler motorla geldiği için soğuk ılık arası bir sıcaklıkta gelmişti, değiştirtmiştim tabi. Yaklaşık mesafe 5 km. Sonrasında olması gerektiği gibi yalıtımlı çanta içinde geldi. İki ürün arasında gerçekten de sıcaklık farkı vardı.

Her ne kadar uzunca bir gecikme olmuş olsa da bu detaydan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Yoğunluk sebebiyle olsa gerek ki şart olmasa da bu şekilde getirilmesi soğuk zincir bir ürün için de dikkat edilerek teslimat yapacaklarını gösterdi. Aslında bu çanta işi şart bir şey değil, olmasa da olurdu. Araçlarda zaten soğutucu vardır. En azından firmanın bakış açısını gösterdi diye düşünüyorum.

Normal dönemde bu şekilde bir yoğunluk yaşamayacakları için operasyonel sıkıntıları bir süre görmezden gelmek lazım.

Hem dağıtıcı arkadaşa ulaşıp beni tekrar bilgilendiren temsilci arkadaşa, hem nefes nefese dağıtım yapmaya çalışan dağıtıcı arkadaşa hem de konuyu açan arkadaşa teşekkürlerimi iletiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 17 Ekim 2020; 20:46:1 >

• Hocam cevap verdiğiniz için teşekkürler, dediklerinizi yaptım ama maalesef gene olmadı, nerde yanlış yaptığımı bulamıyorum cidden.

• BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt

Hocam sanırım kampanya bitti yetişemedik

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.