Şimdi Ara

Taze Ye - İstanbul içi 70/40 - İstanbul dışı 110/40 + 10 TL (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
12
Favori
27.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 21inde verdiğim sipariş hala kargolanmayınca iptal ettim

• durmus.42 kullanıcısına yanıt
    Aynı durum. Birkaç gün daha bekleyip bankaya harcama itirazında bulunacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni hesaplardan aldığım 2 adet 40tl indirim kuponu geçersiz olmuş. Şimdi denedim çalışmıyor, kampanyayı bitirmişler sanırım.

• Salı günü akşam teslimatı seçmiştim pazartesi öğlen kafalarına göre getirmişler evdekilerde napsın bakmadan alıp ödeme yapmışlar. 2 tane kaşar peyniri almıştım 1 tane eksik getirmişler ve faturada 23,50 yazarken ilk sipariş tutarını 30,40 çekmişler gitmişler. Durumu müşteri hizmetlerine anlattım ne dönen var ne eden sonradan farkına vardım bir de kaşar peyniri yerine tost peyniri yollamışlar. Yani nereden tutsanız firma elinizde kalıyor bir kampanya yaptılar onuda eline yüzüne bulaştırdılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iskenderce kullanıcısına yanıt
    İnstagramdan yazinca ilgileniyolar. Bana tarihi geçmiş bir ürün geldi instagramdan yazdım gelip değiştirdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bolgeleri azaltmislar. 40 lira kuponlar iptal olmus.

Direkt sildim uygulamayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Aynı durum. Birkaç gün daha bekleyip bankaya harcama itirazında bulunacağım.

Cuma günü geldi benim ürünler.

• Bu firma battı mı? Aklıma geldi bakayım dedim Whatsapp numaraları iptal olmuş Instagram'da en son paylaşımları kasımda yapılmış üstüne çoğu üründe de taze bitti yazısı var.

• Bakkaldan bile pahalıydı
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.