Şimdi Ara

Tayyip Erdoğan'ın Yürümekte Zorlandığı Görüntüler Ortaya Çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videoda 3. kez cb seçilen Tayyip Erdoğan'ın birinin yardımı olmadan yürümekte zorlandığı görüntüler ortaya çıktı. Ayrıca ayakkabılarında yürümeyi destekleyen denge sistemi bulunduran ayakkabı olduğu ortaya çıktı.

Bu adama en çok kötülüğü bence reisçiler yaptı. Asıl emekli olması gereken Erdoğandı. Düşünün ki 21 yıldır bir ülke yönetiyorsunuz vücut nasıl dayansın ?

Tayyip Erdoğan'ın Yürümekte Zorlandığı Görüntüler Ortaya ÇıktıABC VİDEOtwitter
    “3. kez Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan, vatandaşları selamlarken yürümekte zorlandığı, yorgun olduğu görüntülere yansıdı.”
    https://twitter.com/ABCGazetesiTV/status/1663247912355102720

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antlion -- 30 Mayıs 2023; 21:24:56 >

• EVET BEN DE GÖRDÜM TWİTTER DE...

• Bu hâli bile güle oynaya kazanmaya yetiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbabalar a duyurulur bizde reis bitmez

• geçmiş olsun yani. ne diyelim ki başka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni birşey değil son 3 senedir fena Bunu çözmek için 3-5 kez izlemek yeterli.

• 7 ceddinin kabarık sicilinin yargıya intikal etmeyeceğini bilse daha bugün bırakır merak etmeyin.

Tek dileğim adil yargılanmadan ölmemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonamenouser -- 30 Mayıs 2023; 19:46:40 >
  • Su olayi, uyumasi falan derken sagligiyla ilgili cok acik vermeye basladi. Bu da demek ki durum artik saklayabildiklerinden daha kotuye gidiyor.

• Birileri rahmetli Ecevitle dalga geçiyorduTayyip Erdoğan'ın Yürümekte Zorlandığı Görüntüler Ortaya Çıktı 

• Rahmetli Ecevit'e söylediklerini yaşamadan gitmeyecek gibi gözüküyor. Ama bizim kendisinden ve seçmeninden farkımız bu işte. Allah daha beterinden korusun herkesi.
    Fazlasını söylemeye gerek yok bence, yoksa çok şey var da...

• 70 yaşına bastı sonuçta ve merhum Ecevite çok söylenmişti zamanında.

• "Alayı gekse silkeletmeyiz..."

• nonamenouser N kullanıcısına yanıt

Teyzenizi üzdünüz. Ağlamayın Tayyip Erdoğan'ın Yürümekte Zorlandığı Görüntüler Ortaya Çıktı 

Tayyip Erdoğan'ın Yürümekte Zorlandığı Görüntüler Ortaya ÇıktıDaily Islamisttwitter
    “🔴 Kadıköy’de CHP’li bir kadın, seçim sonuçlarını yorumladı: - Camiler kazandı - Ben cami seslerinden rahatsızım - Laikliği bitirecekler - Kadınlar dışarıya çıkamayacak - Eşcinseller için iyi olmadı”
    https://twitter.com/dailyislamist/status/1663241159911538696?s=20

Yani bu durumdaki RTE'yi bile yenemeyen sen ve senin gibilerin yerinde olsam içine çıkamazdım. Rezalet Tayyip Erdoğan'ın Yürümekte Zorlandığı Görüntüler Ortaya Çıktı 

• venomboy_85 kullanıcısına yanıt

Bu durumdaki RTE ye oy atanlar utansın ben seçmedim oy vermedim ama CEHALET laf anlamaz

o....

• Atını Öpen Kovboy A kullanıcısına yanıt

A...A...G...S.....

Bende oy vermedim. E nasıl olacak?

Sana cehalet, cahil gibi kelimeler yasak, buna göre yorum yap deseler iki kelimeyi bir araya getiremezsin. Farkındasın değil mi ordinaryüs Tayyip Erdoğan'ın Yürümekte Zorlandığı Görüntüler Ortaya Çıktı 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.