Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (755. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.223
Cevap
276
Favori
813.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bankonkta yada pattayide kaldıgınız otel ismi hocam
  • BenKimimSizce kullanıcısına yanıt
    hocam Tayland, havalimanı yoluyla ülkeye girişte bi ücret yada benzer bir vergi yada ayak bastı parası ödüyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moist

hocam Tayland, havalimanı yoluyla ülkeye girişte bi ücret yada benzer bir vergi yada ayak bastı parası ödüyormuyuz ?
    Yok hocam birşey ödenmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak11

Motorun baska bi yerine yapistirsabiz sorun olmaz da plakada oldugu icin sorun cikarabilir polis
    Bakalım

• Arkadaşlar 19 temmuz Phuket - Pattaya - Bangkok gezimde 4 gece kaldığım pattaya ve 3 gece kaldığım bangkok yeterli gelmedi ve Ocakta sadece Bangkok ve Pattaya gezisi düşünüyorum.Soru şu; ocakda yapacağım gezi için uçak biletini şimdi almak mı mantıklıdır beklemek mi? Black Friday'de indirimli bilet bulabilir miyim? cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_many

Arkadaşlar 19 temmuz Phuket - Pattaya - Bangkok gezimde 4 gece kaldığım pattaya ve 3 gece kaldığım bangkok yeterli gelmedi ve Ocakta sadece Bangkok ve Pattaya gezisi düşünüyorum.Soru şu; ocakda yapacağım gezi için uçak biletini şimdi almak mı mantıklıdır beklemek mi? Black Friday'de indirimli bilet bulabilir miyim? cevaplarsanız sevinirim.
    Bende ocak ayı gibi gitmeyi düşünüyorum, bileti önceden alayım diyordum ama black friday gayet mantıklı duruyor, sanırım beklenebililr. Biraz arama yapınca aşağıdaki linki buldum, Qatar'ın Bangkok için kampanyası olacak gibi duruyor.

https://www.skyscanner.com/tips-and-inspiration/qatar-airways-black-friday-and-cyber-monday-flight-deals-skyscanner
  • en ıyısı turla gıtmek sanırım, ama turda pahalı:( gitmişken o bölgenın hepsını görmek lazım Hong kong singapur tayland malezya,endonezya ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1DA42FF60 -- 17 Eylül 2018; 17:56:7 >
  • PATTAYA için 3 yıldızlı otel önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DA42FF60

en ıyısı turla gıtmek sanırım, ama turda pahalı:( gitmişken o bölgenın hepsını görmek lazım Hong kong singapur tayland malezya,endonezya ..
    Zamanınız var ise otobüs ve tren ile ucuza ülke ülke gezebilirsiniz

Yaptıklarım

Tayland - Laos 4 defa otobüs 1,000 baht 193 tl

Tayland - Malezya 2 defa otobüs 1,000 baht 193 tl

Maezya - singapur 1 defa otobüs 600 baht 116 tl

Bunlar normal fiyatlae ama ucuzlarıda da misal bangkok - kula lumpur tren 500 baht 96 tl ama bank gibi oturaklar trende

• fehukof F kullanıcısına yanıt
    hocam uçak bileti hariç kaç tl gitti konaklama +gezme+yeme+içme v.s.
  • fehukof F kullanıcısına yanıt
    1 hafta kalıcam bende hocam ... ocak ayında biletimi aldım ..

gönül ister 1 ay kalayım ama zaman ve maddiyat ...

pattayide ve bankong ta hangi otelde kaldınız hocam ?
  • Karon veya Kata bölgesinde plaja yakın balayıya gidecek çift için 6 gece için max. 4000 TL'ye kadar otel önerisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix_88 -- 18 Eylül 2018; 1:11:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moist

1 hafta kalıcam bende hocam ... ocak ayında biletimi aldım ..

gönül ister 1 ay kalayım ama zaman ve maddiyat ...

pattayide ve bankong ta hangi otelde kaldınız hocam ?
    Ben uzun süre kaldığım için ev kiralıyorum, oteller hakkında bilgim yok maalesef. Siz 1 hafta kalacağınız için merkeze uzak olmadıktan sonra çoğu otel işinizi görecektir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehukof

Bende ocak ayı gibi gitmeyi düşünüyorum, bileti önceden alayım diyordum ama black friday gayet mantıklı duruyor, sanırım beklenebililr. Biraz arama yapınca aşağıdaki linki buldum, Qatar'ın Bangkok için kampanyası olacak gibi duruyor.

https://www.skyscanner.com/tips-and-inspiration/qatar-airways-black-friday-and-cyber-monday-flight-deals-skyscanner

Alıntıları Göster
    O tarihteki almak lazım sizce kara cuma dedikleri günde sizce uygun ölümü bilet ler

• quote:

Orijinalden alıntı: dublex06

O tarihteki almak lazım sizce kara cuma dedikleri günde sizce uygun ölümü bilet ler

Alıntıları Göster
    Hiç bilmiyorum açıkçası
  • hsnakn4242 H kullanıcısına yanıt
    Ben de arıyorum 17-25 ocak için. Sana sayacaklarım April suites- march hotel Soi 6 ya yakın olayım dersen sunshine hotel residences - biraz ücreti çıkabilirsen centara Pattaya walking streete yakın olayım dersen suncity hotel ( joiner fee alıyor olabilirler) bunlarda konakladım hepsi iyi ancak sunshine hotel ( soi8) Hint otelidir özelden - verdiğim şeyleri anlatabilirim. Arkadaşlar joiner fee almayan merkezde otel tavsiyesi verirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Pattaya ve bangkokda otel önerisi veren Yok mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • C_many kullanıcısına yanıt
    joiner fee ne oluyor hocam ?
  • skyscanner dan almiş biri lütfen soru sormayin

• quote:

Orijinalden alıntı: mrrobot21

skyscanner dan almiş biri lütfen soru sormayin
    Bu bileti bende gördüm hatta farklı tarih alternatifleri de mevcut ancak nette biraz araştırdım

Özellikle böyle uzun uçuşlarda çok fazla uçuş iptali yada zaman saat değişikliği yapan bir firmaymış yani buna güvenerek uçak bileti alıp sonra otel ayarlayıp ardından iptal olursa muhtemelen flyuia dan bir tazminat falan alamayız

• 
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.