Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (754. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.223
Cevap
276
Favori
812.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atesoku

Selamlar, Bende haftaya Bangkok ve Pattaya'ya tur ile gitmek üzere rezervasyonumu yaptırdım. Ülkeye girişte 20000 baht zorunluluğundan bahsedildi. Dolar olarak götürsek bu miktarı sorun olur mu? Ya da Bangkok hava alanında pasaport kontrolden önce baht alabileceğim bir yer var mı? Teşekkürler,
    20000 baht yada karşılığı başka para birimi olur havaalanında dolar yada tl bozduracaksanız aşağıda trenin olduğu yerde superrich var .. oradan bozdurun
  • trcpt kullanıcısına yanıt
    zaten 1 hafta kalıcam dönüşüm yine bankoktan o yuzden önce 3 -4 gu pattayi sonrada mecbur bankonga zaman kalıcak ..

teşekürler. bankonkta kız olayına gelince gitmeden tanışabileceğimiz ve oraları gezdirebilecek internet ortamında bilinen bir site var mı ?
  • moist M kullanıcısına yanıt
    bankonka gitmeden tanışabileceğimiz ve oraları gezdirebilecek internet ortamında bilinen bir site var mı ?
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    hocam bu formları uçakta veriyorlar doğrumudur?

birde sağlık sigortası aç tl tutar ? 1 hafta kalıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: moist

bankonka gitmeden tanışabileceğimiz ve oraları gezdirebilecek internet ortamında bilinen bir site var mı ?
    thaıcupid yada ınstagram dan yurumen lazım bırde kesınlıkle lıne hesabı acman lazım butun gızlar lıne kullanıyor orda face whatsapp populer degıl
    hocam saygılar . kafama takılan bir soru var .

bankong hava limanına indiğimizde sık aralıklarla havalimanından pattaye otobus var mı ?

ve superrich change ofis havalimanında mevcut mu ?

birde pattayide tl mizi bahta cevirebiliyoz mu ?

teşekürler
  • BenKimimSizce kullanıcısına yanıt
    hocam otelin ismi nedir ve nerde ? bookingten para istiyor kapıda ödeme yok . ne tavsiye edersiniz
  • quote:

bankong hava limanına indiğimizde sık aralıklarla havalimanından pattaye otobus var mı ?

teşekürler
    1
    bangkok airport pattaya bus timetable google yazarsanız güncel halini bulabilirsiniz (SAATLER VS )

2
    Havalimanına geldiniz son polis kontrolünden geçtikten sonra en alt kata inin seven eleven marketi görüceksiniz. seven eleven markete yüzünüzü dönün tam arkanızda bahsettiğiniz döviz bürosu yer almakta super rich var birde superrich 1965 var.. turuncu beyaz yeşil beyaz logolu iki farklı ofis.. fiyatlarına bakıp öyle bozdurun..

3.çevirirsiniz

Rica ederim saygı sevgi bizlerden size..
  • quote:

hocam bu formları uçakta veriyorlar doğrumudur?

birde sağlık sigortası aç tl tutar ? 1 hafta kalıcam
    Merhabalar ;

bu formları aktarmalı seyahat ediyorsanız örnek ist doha yaptınız.. dohadan bkk ye gittiğinizde yol esnasında size bir form vericekler bunu doldurun.. form örneği konumuzun ilk sayfasında mevcut.. ben türkçe halini yapmıştım ekran görüntüsü alın bakaraktan doldurun..

Sağlık sigortaları fiyatları değişkendir.ödeme primleri vs değişik.. ben giderken yaptırdığım akbank seyahat sağlık sigortası premium dur.. çift katı ama dişe kadar ödüyor. vs. .
    1 haftalık seyahat esnasında sanırım 120 tl civarları 140 tl tam emin değilim yaş vs.. önemli faktörler.. bir bakın derim herhangi bir acenteye başvurun yaptırmaya karar verirseniz ingilizce ve türkçe çıktılarını e mailinize ya da elden teslim alınız..
  • Pattaya'da olup food parka gitmek isteyenler olursa aşağıdaki resmi inceleyebilirler. 2 hafta önce çekmiştim yani fiyatları günceldir. Yemekleri fena değil hijyen olarak gayet iyi diyebilirim. Sahilde Royal Garden Plazanın altında.

teşekürler hocam . bende akbank kullanıyorum ordan yaptırcam ..

formu dediğiniz gibi doldurum ...
    yinede hava limanı oldugu için az bozdurayım.

pattayide muhakkak superrich doviz vardır ..

teşekür ederim
  • trcpt kullanıcısına yanıt
    thaıcupid paralıymış ama yınede teşekurler
    hocam o formu tekrar bana atabilirmisin . yorumlarda arıyorum bulamadım . teşekürler .

bende dubai aktarmalı gidecem ...
  • quote:

hocam o formu tekrar bana atabilirmisin . yorumlarda arıyorum bulamadım . teşekürler .

bende dubai aktarmalı gidecem ...
    Yarın atıyorum sayfaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atesoku

Selamlar, Bende haftaya Bangkok ve Pattaya'ya tur ile gitmek üzere rezervasyonumu yaptırdım. Ülkeye girişte 20000 baht zorunluluğundan bahsedildi. Dolar olarak götürsek bu miktarı sorun olur mu? Ya da Bangkok hava alanında pasaport kontrolden önce baht alabileceğim bir yer var mı? Teşekkürler,
    Hocam eğer türkiyeden geliyorsanız ve ilk defa geliyorsanız veya uzun süre sonra tekrar geliyorsanız sormazlar gibime geliyor ama siz genede yanınızda bulundurum derim çünkü sorma ihtimallari var.

20,000 baht olacak şekilde herhangi bir para birimi olur. Atmden veya başka bir yerden çektirmenize izin vermez gümrük polisleri ve bildiğim kadarıyla gümrük geçene kadar zaten atm yok. nakit getirin siz.

• quote:

hocam otelin ismi nedir ve nerde ? bookingten para istiyor kapıda ödeme yok . ne tavsiye edersiniz
    Hangi otel hocam?

• quote:

teşekürler
    Evet bangkok havaalnından pattaya ya otobüs var. Superrich en alt katta metroya varmadan once.

• Benim motora türk bayrağını yapıştırdım bugün. Bakalım polis tepki verecek mi

• BenKimimSizce kullanıcısına yanıt
    Motorun baska bi yerine yapistirsabiz sorun olmaz da plakada oldugu icin sorun cikarabilir polis

• 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.