Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (588. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.223
Cevap
276
Favori
813.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz direk ofisten aldık ancak çok büyük bir indirim yapmadılar. Gerçi söylediğim gibi bizim pazarlık level'i 10 üzerinden 2i 3

Otel konusunda birşey diyemeyeceğim maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavera71

Bangkok yok

Evet aradım sordum malesef dahil değilmiş bangkok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: subsonic

Phukette The Beach Heights Resort ta 3 gün kaldık ki tavsiye ederim temiz büyük odalı bir oteldi.
    2 gün de Thavorn beach village & spa'da kaldık ama burası pahalı idi. Tabi pahalı derken hak eden fiyatı idi ucuk bir rakam değildi Türkiye'deki otelleri düşününce. Hatta o arazi Türkiye de olsa en az 5 tane tatil köyü sığdırır bizimkiler.

Turu hava şartlarına bağlı olduğundan internetten almadık. Ancak gördüğüm kadarıyla yukarıdaki ile http://www.phukettravelcompany.com/index.php bu site ile birlikte en uygun fiyatları veriyorlar. Hangisi idi tam hatırlamıyorum ama bunlardan birine gidip sürat teknesi ile 2 kişi James Bond ve Phi Phi'nin en dolu turlarını aldık. Biz çok pazarlık yapmayı beceremeyiz ama çok da düşmediler internetteki fiyatlardan. 200-300 baht falan inmişti sanırım. Ama bu turdaki en iyi firma fiyatı inersek şunu verebilirim gibi bilgilendirdiler hep. Hakkatten de en iyi dediği firma ile diğeri arasında organizasyon olarak ciddi fark vardı.

Pattaya'da Ozo Hotel
    Bangkok'da S Box Sukhumvit de kaldık. Bunlar da temiz güzeldi otel arayan var ise tavsiye ederim. S Box'ın odalar küçük ama konsept bir oteldi. Zaten yatmadan yatmaya geldiğimiz için dert edecek bir şey yok.

Hocam pattaya ve bkk otelleri hangi siteden aldınız fiyatları Ne kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pattaya soi 8 deki eastiny place hotel de kalan bilgi sahibi biri varmı? Otel nasıldır. Rezervasyon yaptık ama guest free olup olmadığı sonradan aklımıza geldi.

• Obama_TR kullanıcısına yanıt
    Birini hotels.com almıştım diğerini airasia'dan bilet alınca kendi turizm sitesine yönlendirmişti oradan almıştım. Kısacası en ucuz nerede bulduysam oradan aldım.
  • ufukk2003 U kullanıcısına yanıt
    Eastiny lerin en vasatıdır. Genel itibariyle iyi değildir, ama kötü de değildir.
    Guest free diye bir kavram yok, adamlara böyle sorarsanız anlamazlar, "joiner fee" alıyor musunuz diye sormanız lazım, ama ben cevap vermiş olayım, almıyorlar.
  • Kasım-Aralık gibi Tayland'a gitmeyi düşünüyoruz. Direk Pattaya'ya geçip kalmayı orda yapıp yerel turlar ile Bangkok ve Kamboçya Angkor Wat tapınaklarını gezmek istiyoruz. Pattayadan sonrada 3-4 günlük bir Phuket'e gitmeyi düşünüyoruz. Pattaya'dan düzenlenen Bangkok ve Angkor Wat turları var mıdır, var ise hakkında bilgisi olan var mıdır? Fiyat ve yerel firmalar nasıldır vs.
  • subsonic S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam...
  • pazartesi tek başıma çıkıyorum bakalım :D ilk tayland gezim olacak
    timsah show fil safarisi için nereyi öneriyorsunuz nasıl gidilir kaç para :)
    boks maçı izlemek istiyorum nerde kaça izlenir
    bunların haricinde böyle değişik önerebileceğiniz bişeyler var mı
  • Merhabalar. Benim de birkac sorum olacak. Sirayla cevap verirseniz sevinirim.

1. Phukette genel yaziyorum: phi phi adasi turu, fil safarisi, tiger club, jungceylon avm, akvaryum, tiger show aktivite yer vs disinda kesin git yap et dediginiz birsey biryer varmi? Suremiz biraz kisitli malesef.

2. Bangkoktaki chatuchak pazarini gezmek nekadar surer?

3. Grand palace, wat po, wat arun, wat pra kaew tapinaklarini gezmek nekdr surer? Gun saat vs?

Simdiden tesekkurler

• HOOTERS hakkinda bilgisi olan varmi ? Nasil bi yer ?

• tasova kullanıcısına yanıt
    1- Fantasea tabii ki, ben bayılmıştım. Ayrıca günlük bir krabi turu da almanızı tavsiye ederim.

2- Valla 1 gün de sürebilir, ama sıcaktan bunalıp vazgeçebilirsiniz de. Chatuchak muazzam büyük.

3 Wat pra kaew e gitmedim, diğer 3 ü birbirlerine yakın yerler sayılır. Bence 1 gün içinde tamamlanır 3 ü de. Hangisi hangisine bilmiyorum ama bu 3 tapınaktan birisine aldığınız biletle diğerine ücretsiz giriyorsunuz. Araştırın bulursunuz.
  • buğra30 B kullanıcısına yanıt
    Hooters Amerika sahipli ve yerleşimli Taylandda da birsürü şubesi olan restoran bar zinciri. Her şubesini açmadan önce resmen güzellik yarışması yaptılar Taylandda. Belki de Taylandın en güzel kızlarının çalıştığını göreceksiniz serviste. Bu kızlar (sanırım) yarım saatte bir dansederler :) Yemek ve içki fiyatları Tayland için çok yüksektir, ama çok lezzetlidir. Hootersın Taylandın birçok barında olan konseptle alakası yoktur (anladınız değil mi ne demek istediğimi?) Bence devamlı gidilecek değil de, 1-2 sefer gidip zaman geçirmek için eğlenceli bir tercih olur.
  • Yaklaşık 4 ay önce bir bağış duyurusu yapmıştım.Köy okulunda fakir öğrencilerin tamamına dağıtımları yaptık.O gün o kampanya duyurusunu yaptığımda bazı tartışmalar yaşanmıştı detaylara girmeye gerek yok.Önemli olan başlanan işi bitirmekti.İşe başladık ve allahın izniyle bitirdik tabi yapacaklarımız bununla sınırlı olmayacaktır....Forumda emeği ve desteği geçen arkadaşlara teşekkür......
  • mrphilip M kullanıcısına yanıt

• 110 çift bağışlanmıştır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrphilip -- 25 Haziran 2016; 13:42:08 >
  • pazartesi tek başıma çıkıyorum bakalım :D ilk tayland gezim olacak
    timsah show fil safarisi için nereyi öneriyorsunuz nasıl gidilir kaç para :)
    boks maçı izlemek istiyorum nerde kaça izlenir
    bunların haricinde böyle değişik önerebileceğiniz bişeyler var mı

• arkadaşlar gece uçağım var ama hala otel ayarlayamadım pattaya merkezde max 75 liraolacak şekilde acil tavsiye bekliyorum tek kişiyim mümkünse otel extra fee çıkarmasın bana teşekkürler şimdiden yardım edecek arkadaşlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obama_TR -- 26 Haziran 2016; 1:50:25 >
  • Bu güzel düşüncenizden dolayı sizi tebrik ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obama_TR

arkadaşlar gece uçağım var ama hala otel ayarlayamadım pattaya merkezde max 75 liraolacak şekilde acil tavsiye bekliyorum tek kişiyim mümkünse otel extra fee çıkarmasın bana teşekkürler şimdiden yardım edecek arkadaşlara

bende 7 temmuzda gideceğim. aynı kriterlerde bir otel arıyorum tavsiyesi olan arkadaşlar varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.