Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.223
Cevap
276
Favori
813.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faithless35

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan-32

quote:

Orijinalden alıntı: By__Belo

Arkadaşlar bu konuyi en fazla 5 sayfa okuyabildim aralık başı gibi gidip 15 gün kalmayı planlıyorum ara konuşmaları okuma fırsatım olmadı, giden birileri varmı bu tarihte ,buraya gitme şuraya git diceginiz bi yer varmı herkes Kamboçya diyor ??

kamboçya diyenler kim bana söyleyebilirmisiniz, yada kamboçyayı anlatan yazılar nerede forumda, çok merak ediyorum kamboçyayı

Kamboçya'yı ben de görmek istiyorum. Tayland, Kamboçya, Vietnam olacak bir sonraki gezim.

varmı önereceğiniz bir kamboçya yazısı
  • erenn. E kullanıcısına yanıt
    iyi günler erenn, ben de eylül ayında gitmeyi düşünüyorum sakıncası yoksa sizinle beraber gidebilir miyim?
    @erenn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DagustuN

quote:

Orijinalden alıntı: flamme

Internette gezerken Pattaya ile ilgili kısa bir film buldum ve paylaşmak istedim. Iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=KHlLBSrbvQY

Başa gelebilecek olayları güzelce özetlemiş..

Bu tarz olayların başa gelme olasılığı nedir ??

Pattayaone.net te her hafta bir tane içeceğine, ilaç atılıp soyuldu haberi çıkıyor.

Gerçi gördüğüm kadarıyla,

-yanınızda sadece o gün harcayacak kadar para taşınırsa, cüzdan kullanılacaksa içine kredi kartı vs. koymadan taşınırsa , ve cüzdan arka cepte taşınacaksa düğmeli açılması kolay olmayan bir cepte taşınırsa,

-sağda solda suit- drunk -bumbum- pinpon show- jetski diyenlere de aldırış edilmezse,

-parayı videodaki gibi şapkanın altına değilde, odada kilitli kasanın içine konulursa şifrede doğum tarihi yapılmazsa, otelin resepsiyonuda odana girip çıkanların kaydını tutuyor ve yanında gelen gidebilir mi diye soruyorsa,

-İkram edilen şeyler konusundada şüpheci yaklaşılırsa,

- her hangi bir hizmet alırken fiyat önceden konuşulursa , adisyon sürekli kontrol edilirse

-Diğer Turistlerle ve taililerle atışma dalaşmaya girmekten kaçınılırsa,

kısaca pattaya dünyanın en güvenli şehri.

Ama bunların hiç birine dikkat edilmezse %95 insanın başına can sıkıcı bir şeyler gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dhqwer -- 10 Temmuz 2014; 2:48:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By__Belo

Arkadaşlar bu konuyi en fazla 5 sayfa okuyabildim aralık başı gibi gidip 15 gün kalmayı planlıyorum ara konuşmaları okuma fırsatım olmadı, giden birileri varmı bu tarihte ,buraya gitme şuraya git diceginiz bi yer varmı herkes Kamboçya diyor ??

merhaba hocam...
    öncelıkle kararsızlıgınızın sebebı suan az bilgi sahibi olmanız forumu 5 sayfa degılde.. uzun uzun okursanız emın olun herseyiyle az cok orayı anlamıs olucaksınız.. ve son cumlenız degısıcek.. kambocya da neymıs tayland daha guvenlı dıyceksınız....bu sordugunuz soruların hepsi hatta ve fazlası bu forum baslıgı altında ben ve bır cok arkadaslar tarafından paylasıldı.. okumanızı tavsiye ederim... iyi günler..
    sizin yasadıgınız sehir ne kadar güvenlıyse emın olun taylandda o kadar güvenlı .. önlem almak kişinin elindedir..
    yaşanabılıcek olası olumsuzlukların önüne geçersiniz.. iyi günler tekrar
  • bahsi geçerken bende sorayım pattayadayken günübirlik falan kamboçyaya gidip gelinirmi fatih arkadaş linkler vermiş sağolsunda böyle bir geziyi forumdan yapan arkadaşlardan dinlersek nelere dikkat etmeli neler yapmalı anlatırsa ben ve varsa başka merak eden arkadaş faydalı bilgiler öğrenmiş olur
  • ------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DagustuN -- 10 Temmuz 2014; 16:40:27 >
  • böyle kamboçya konusunda kanıt göster der gibi demişsiniz galiba arkadaşlarda ben ayrı bi yerde okumadım yanlış anlaşılmasın bu başlık altında sayfalarında belli kısımlarında daha ucuz ve daha güvenli olduğu yazıyordu :) Ama kararım kesinleşti nasipse gidiyorum Aralık başı 15 günlük tatil beni bekler yalnızım ama o tarihe düşünen birileri varsa paslaşalım ayrıca bilet fiyatları alan arkadaşlar ben 2200den aşağı sorgulatamadım aylar öncesi içinde sizin önerdiğiniz bi yer varmı veya nerden aldınız ?
  • pattaya da denizi temiz girilecek plajı var mı onerdiğiniz
  • 24- temmuz
    4 austos arası kimler phukette olacak ?

bu arada 24 agustosu beklerken 2 haftalık surecte nereye kacabiliri avrupada varmı tavsiyeleriniz :D
  • Ayrıca bu Şubat ayı furyası nedir ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bangkok'ta gece lebua at state tower otelinin en üstünde yer alan Sky Bar'a çıkın. Alkollü veya alkolsüz bir kokteyl alın 400-500 baht civarı hatırlıyorum. Manzara ve ortam şok edici.
    Fotoğraf makinesi için Bangkok'ta Pantip Plazayı öneririm. Benim beraber gittiğim arkadaşlarım arasında Fotoğraf Studyosu sahipleri vardı. Fiyatları uygun bulup her biri en az 10.000 TL'lik makine ve objektif aldılar.

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR

Elektronik cihazlar burda orjinal mi ?? Yoksa çakma çıkma çin malı mı satıyolar ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vector x-31 -- 10 Temmuz 2014; 18:33:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

24- temmuz

bu arada 24 agustosu beklerken 2 haftalık surecte nereye kacabiliri avrupada varmı tavsiyeleriniz :D

Portekize Lizbona git hocam Çok acayip güzel bir şehir Yada Prag'a git
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

24- temmuz

Viyana prag buda turumu yapsam yahu

• vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Pantip plaza'da çok olmasa da çakma ürünler de var. Ancak satıcılar dürüst. Size alternatif olarak sunuyor. Sizi kandırmaya çalışmıyor.
  • azk A kullanıcısına yanıt
    Jomitien tarafında girebilirsiniz ya da adalara gidebilirsiniz walking streetin sonundan tekneler kalkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

24- temmuz

Valla hocam uygun fiyata varsa direk atlayıp gidin bence
  • quote:

quote:

quote:

quote:

24- temmuz

İspanya vs orta avrupa (prag viyana buda) ?

• quote:

Pantip plaza'da çok olmasa da çakma ürünler de var. Ancak satıcılar dürüst. Size alternatif olarak sunuyor. Sizi kandırmaya çalışmıyor.

O zaman iyi yoksa oralardaki her satıcıya güven olmaz sonra yalandan yere mangizleri kaptırmayalım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

24- temmuz

İspanya vs orta avrupa (prag viyana buda) ?

Viyanada bi numara yok Hocam ama Pragla Buda olabilir
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.