Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (152. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.223
Cevap
276
Favori
813.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katar havayollarıyla yapılan doha aktarmalı uçuşlarda herhangi bir vize uygulaması yok. Gayet de keyifli uçarsın. Altta bilgisi.

http://support.qatarairways.com/entries/23804583-Doha-dan-transit-yolculuk-yaparken-vize-gerekiyor-mu-

Uluslararası ortamlarda malum türkçe karakterler geçerli olmuyor. Genelde zaten bilet alımı esnasında eğer ki Türkçe karakter kullandıysan uyarıyı zaten veriyor fakat oldu ya sistem yedi, işte o zaman biletleme anında Türkçe karakteri kafasına göre uydurmaya çalışıyor. Sıkıntı yaşamamak için Türkçe karakter kullanma, büyük harflerle yaz kafi. Gerçi öğrendiğime göre ilk 3 harf hatalı bile olsa sıkıntı yaratmıyolarmış ama sen işini sağlama al. Aşağıdaki konudan da bununla alakalı net bilgi alabilirsin. (THY ile alakalı bilgim yok, call center aramanı tavsiye ederim net bilgi için.)

http://forum.donanimhaber.com/m_64549095/tm.htm

Önceki mesajımda Malezya codeshare uçuşları göremedim demişim halt etmişim, arattığımda gösteriyor THY ile ortak uçuşunu fakat promosyon biletler sadece Malezya hava yollarının kendi uçuşlarında geçerli oluyor, codeshare uçuşlarında değil. Yani kendi uçuşu 1600 civarlarında, THY ile codeshare uçuşu 2000. Çekik gözlü kurnazlar.
  • arkadaslar bizim arkadas 1500 tl ye 1 hafta pattaya (7 gece) ucak otel dahil gel diyor bayramın 2. gunu gidis sizce gitsemmi aşırı kararsızım :)
    1 ay sonra pattayada ortam hava vs nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacher47 -- 28 Haziran 2014; 17:54:19 >
  • sulak S kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkürler değerlendireceğimiz bi otel ama fiyat olarak tatil tarihimizde 202 tl gecelik bu biraz fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

arkadaslar bizim arkadas 1500 tl ye 1 hafta pattaya (7 gece) ucak otel dahil gel diyor bayramın 2. gunu gidis sizce gitsemmi aşırı kararsızım :)
    1 ay sonra pattayada ortam hava vs nasıl olur?

merhaba
    kararsızlık gibi bir pozisyonun olmamalı önceki mesajlarında bir daha zor giderim pattaya ya phuketten hemde sonra demiştin hatırlıyorsan... böyle karar veren biri neden? pattaya dan bahsetsin yada gitmek istesinki..?
    bunu en güzel kendine sorman gerekir hocam..
    AMA ben illaki gitmek istiyorum dersen... yazımın devamı...
    Hava durumuna gelince... 1 ay sonra dedin 28 temmuz agusto başı oranın nem oranın yıl bazında en cok yukseldıgı dönemdir... yagmur oranının da %50 lerde seyrettigi dönemdir.. yazı tura olayı yarı yarıya...
    Ortam sa kalabalık olaraktan yine kalabalık... emin ol tayland da sanmıyorum artık ölü sezon terimi olsun yakında dead seoson vs kalmıycka her ay musteri cekıcektır.. bu gidişle... uçak biletlerine baksanıza... uçuyor gidiyor...
    aşagıdaki grafik de taylanda gitmek isteyen arkadaslar yagmur nem durumlarını ögrenebilirler... nem yükselmesi demek yapış yapışlık demektir.....
     TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 28 Haziran 2014; 18:08:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: la1ent

Arkadaşlar kasım ayında pattaya phuket 10 günlük tatil planlıyoruz otel önerisine ihtiyacımız var otelden beklentilerimiz :
    1-Temiz, günlük çarşaf ve havlu değişimi olsun
    2-Güvenli,şifreli kasası olsun
    3-Merkeze çok uzak olmassa iyi olur tuktukla falan ulaşım olsun
    4-Gecelik max. 100 110 tl ve daha altı sadece konaklama lüxle işimiz yok
    5-Ve tabii joiner free
    agoda ve booking gibi sitelerde açıklamalar kafa karıştıran cinsten çok farklı yorumlar var aynı otel için mesela x otele ben çok temiz derken başka arkadaş pis diyebiliyor.o yüzden isteklerde göz önünde bulundurularak daha önce kaldığı oteli tavsiye edecek arkadaşların mesajlarını bekliyoruz. Saygılar

Hocam merhabalar;
    öncelikle tatilinizin iyi geçmesi dileklerimle...
    Kasım ayı... güzelbir ay orada bulundum fakat kasım başı ile sonu arasında inanılmaz farklar var diyebilirim... yagmur vs gibi açıdan mevsımsel geçiş ayı çunku... örnek veriyorum sonbahardan bahar ayına geçiş gibi..
    Herneyse sanırım 5 pattaya 5 phuketmı yapıcaksınız.. yada dönüşünüz phuketten olursa oradan bangkoka geciş ordan tr ye donus zaman kaybı olabılır...
    ilk phuket yapın oradan bangkoka gecersınız ordan pattaya... donusunuz daha kolay olur tr ye zaman kaybı olmaz.. sormamıstınız yazmadan edemedim
    kasım ayında 100 110 tl ye çok güzel ve luks ıstemesenızde son derece luks otel bulabılırsınız..
    simdi size bir kaç otel yazıcam...
    bu yazdıklarımın hepsı favori hoteller.. bu arada yorumlara dikkat edin.. ama cokda itibar etmeyin derler ya fala inanma falsız da kalma onun gibi
    bir otelin yorumlarına bakmadan önce.. pattaya da yada phukette hangı bolgede otel secıceksenız... ılk basta yazarlar taylandda 34584 otel içinde bu x otel 456 .cı sırada vs.. bu onemlı bir etken buna dıkkat edın zirvelere yakın hotel secin..
    ıkıncısı genel degerlendırmelere bakın.. 10 uzerınden 7.5 almıs otel.. oralara göre size sorun cıkarmıycak bir oteldir.. hiç bir tatilimde yeni acılan hoteller haric.. 7.5 altı puan alan otelde kalmam... buna dikkat..
    birde otelın prof resımlerı vardır cekımler güzel... aldanmayın trip****or un sitesine otel adını yazın seyahatseverlerin cektigi resimleri inceleyin... yorum derecelerinde.. iyi orta mukemmel berbatları tek tek okuyun..
    az çok fıkır sahibi olursunuz.. bu siz ve sizin gibi otel arıyanlar ııcn onemlı notlardır.. herkes faydalansın..
    geçelim otellere sizin istedigine yakın otelleri sıralıyorum...
    ilk basta favorim phuket.. lütfen not edin...
    1.crib patong bu hotel 3 yıldızlı fakat 4 yıldız standartında catısında havuz olan icindekı cafesi uygun ve amerıkan ve orien kahvaltı veren. bir yer. damak tadınıza uygun.. fresh markete yakın meyve marketi banzaan.. jungceylon alısveris merkezi dibinde... yemek yemek ıstedınız degılmı taksıye tuktukga bınmeyın yuruyun sadece...
    dicoya gittiniz gece dans ettiniz ve yoruldunuz yannızda arkadasınızda var.. taksiye bınmeyin sadece 2 sokak arkanızda otelınız var.. yatın uyuyun... öyle diyim.. gecelık fıyatı..
    tarihi 10 kasım olarak baz aldım.. hocam mesela bu hotel 119 tl ama kalite ve kasım ayında 119 tl civarı degermi inanın deger yok arkadas içime sinmedi başka hotel dersen bu otelın bir ön sokagında banglaya biraz daha yakın....
    Acca patong hotel var.. crib hotel ile iş ortagı bu hotel o kadar içlerine girdim.. yani araştırmıştım şaka bir yana facebooktakı arkadaşım orada çalışıyor.. temiz kaliteli güvenli bir hotel.. acca ve crib.. accanın fiyatına bakalım hocam... aaa 116 tl neden aynı fıyat ortaklar hocam ... sahibi aynı.. ben olsam crib de kalırdım.. ama başka alternatifler de var.. joiner free olmasın dersen pımnara hotel var o hotel e gittim 250 tl lık bir hotel senin zaman dılımınde 110 tl odaları bir harıka.. kalıte hotelş alısverıs merkezinin içinde burdakı residance lar olurya alısverıs merkezinde aynı öyle bir havası var... ama gust frıendly degıl onu gecıyoruz...
    başka.. acca nın hemen karsısında aynı sokakta.. yani Soi Sansabai, Phangmuang Sai Kor Road yolunda.. bangkok residance var.. bu da benim çok takıldıgım tiger disco nun yani tiger group un bir hoteli... bu hoteller ortalama fiyatları aynı orta kalıtede hotellerdir.. ama çinli japon firmalarla calıstıklarından fiyatları yuksektır..
    tiger complex.. chang hotel vs hepsi onlarındır.. bu bangkok residance hotelde... banglanın dibinde.. ses var biraz dusunursen.. 75 tl burası guzel hotel...
    yıne baska bir hotel sea cono hotel aynı sokak da guzel kalıtelı bır hotel 123 tl ..
    bu yazdıgım hotellerin hepsi tertemiz sıkıntı 0 hızmet yuksek... verdıgın paranın sonuna kadar hakeden hoteller...
    ama daha uygun ıstersen.. biraz daha uygun hoteller var.. ama bunlarda taksi tuktuk parası vermıyceksınız..
    ------------
    gelelim pattaya ya..
    pattaya walkıng e yakın kalırsan gurultu vs. kafam kaldırır dersen...
    The Ambiance Hotel walkıng street e 200 mt denıze 100 m yüzebilirsen orada... 118 tl
    The Golden Ville Boutique Hotel aynı yakınlıkta 92tl...
    Star Residency Hotel 250m walkıng e ... 90 tl
    gelelim benim favorime.. 600m walkınge ama harıka ferah hotel fıyatıda uygun.. ama ıstedıgınız hepsı o hotel de var.. Apple Inn hemde 49 tl...
    bunun harıcınde citin loft ve mind mansion gibi 2 hotel daha var.. ama biraz uzaklar citin loftun odaları ev gibi villa gibi genıs güzel mind de onun yanında yenı acıldı daha uygun daha yenı bır hotel odaları ufak.. ama ...
    bu yukarıdakı yazdıgım butun hoteller tecrube ile sabittir diyebilirim eleme usulu secılmıs hoteller.. kafanıza takılan birsey olursa yardımcı olmaya calısırım saygılar..
    bu arada crib hotelın goruntusu manzarası karşısında thaı box stadyumu onun solunda tiger complex hotel oradada klamıstım onun solunda jung ceylon avm alısverıs merkezi..
    cekılen yerın hemen solundada banzzann fresh market.. meyve marketi konum lokasyon 10 uzerınden 10 .. cafesındekı fıyatlar da gayet normal.. hotel cafesi dusunun... :)
     TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 28 Haziran 2014; 18:49:27 >
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Dostum cvp icin tsk ederim arkadaslar grupca gidecek 5-6 kisi 1 hafta phuket olsa ve mevsiminde olsa 1 sn dusunmem ama suan phuket gercekten cok kotuymus pattaya yine bi nebze idare ediyormus belimdeki disk kaymasi nedeniyle sirf masaj yaptirmak icin gidecem belki faydasi olur :)
    Birde fiyat 1500 tl thy + otel dahil
    Yani fiyati oyle teklif ediyorlarki bana sirf aklimi celmek icin yoksa 2500-3000 dese o parayla yazin ispanya yapardim ki hala kararsizim
    Siz yerimde olsani bu paraya gidermiydiniz cerez niyetine :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dostum cvp icin tsk ederim arkadaslar grupca gidecek 5-6 kisi 1 hafta phuket olsa ve mevsiminde olsa 1 sn dusunmem ama suan phuket gercekten cok kotuymus pattaya yine bi nebze idare ediyormus belimdeki disk kaymasi nedeniyle sirf masaj yaptirmak icin gidecem belki faydasi olur :)
    Yani fiyati oyle teklif ediyorlarki bana sirf aklimi celmek icin yoksa 2500-3000 dese o parayla yazin ispanya yapardim ki hala kararsizim

Ben o paraya gidilir..thy ile olmasida super.10 saatte ordasin..masaj agirlikli tatil icin.kacirma.bence..fiyat.cok.iyiymis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Rİca ederim..
    seni anlıyorum ama phuket neden kötü hocam.. arkadaslarımla baglantıdayım kotuluk aman aman lık bir durum yok.. discolar bellı baslı full e yakın çekiyor.. emın ol suan musteri azlıgından discolar daha cılgın partıler duzenlemekte.. mesela hollywood.. disco.. her gece olmasada 2 gecede bir etkınlık duzenlıyor... gidebilirsen phukete git.. bu arada ...
    1500 thy ve otel dersen otel nasıl kac yıldızlı... 50 tl lık bir otel se mısal.. 7 gunde 350 tl yapar biletler zaten ındırımlı thy ler mıllerle bu civarlara bulunabılıyor.. bu teklıfle senin artını ve eksini söyliyim...
    + 1300 bilet 200 e otel.. dusun 1500tl
    - si nasıl otel cıkıcak denemeye deger mi seviyorsan git.. ? ama ben biraz daha fazla verirdim.. phukete giderdim.. birde oradada harcarsın.. neticede.. onları dusun .. bizler fikir veriririz pas atarız golü sen atarsın... iyi akşamlar..
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    phuketten yeni gelen bi arkadasımız var burakkesim o bana bir kac resim attı icim kaardı :) ayrıca phukette olan bi arkadas bana plajın resmini attı resmen bomboş ..
    disko dersen pattayada da var simdi 1 hafta icin phukete gitmeye degermi diye dusunmuyor degilim ama 10 gunlugune gidebilirim belki ama eger ortam gercekten orda hissetirdikleri gibiyse gercekten hem sıkılır hem uzulurum pattayada kalsam en azından arkadaslar da olacak ama hukete yalnız gitmiş olacam off of cok pis ikilemdeyim :D bu arada 400 tl lik phuket gidis-donusude unutmayalım :)
    Not: otel guzel pattayadaki

en dibe inin

dip not: suan phukette olanlar sedectionun videosunu ortamın resmini cekebilirlermi :D
  • quote:

phuketten yeni gelen bi arkadasımız var burakkesim o bana bir kac resim attı icim kaardı :) ayrıca phukette olan bi arkadas bana plajın resmini attı resmen bomboş ..
    disko dersen pattayada da var simdi 1 hafta icin phukete gitmeye degermi diye dusunmuyor degilim ama 10 gunlugune gidebilirim belki ama eger ortam gercekten orda hissetirdikleri gibiyse gercekten hem sıkılır hem uzulurum pattayada kalsam en azından arkadaslar da olacak ama hukete yalnız gitmiş olacam off of cok pis ikilemdeyim :D bu arada 400 tl lik phuket gidis-donusude unutmayalım :)

en dibe inin

dip not: suan phukette olanlar sedectionun videosunu ortamın resmini cekebilirlermi :D

1 ay sonra phulete gidecegim. Aslinda bkkdan pattayaya gecip ordan phukete gececktim (2 gun pattaya 3 gun phuket) ama pattayada bazi seyler disinda pek de bi nane olmamasi sebebi ile vazgecip 5 gece phuket yapacagim. En azindan adasi plaji filan var...zaten tigeri yeter gece icin. Pattayada arkadaslariniz varsa tabii daha iyi gecebilir ama sahsen ilk gittigimde pattayayi pek sevmedim. Tek artisi joinerin ucuz olmasi baska da bisey yok. Ha bi de mixx discosu var :) eger pattaya yapacaksaniz siam bayshore da kalin. Lokasyon ve otel mukemmel.

• kambochian K kullanıcısına yanıt
    siz hangi tarihlerde phukette olacaksınız ?

birde tur için gidiyorsanız uzulebilirsiniz hava cok yagmurlu iptaller oluyormuş
  • quote:

birde tur için gidiyorsanız uzulebilirsiniz hava cok yagmurlu iptaller oluyormuş

25 temmuz aksami gidiyorum 3 agustosta donuyorum. 28 temmuzda phukette olacagim. Turla gitmiyorum. Yagmur da sansa artik. Internete gore ekimde yagmur ort 6gun/ay temmuzda 7 gun/ay. Gecen ekimde gitmistim bir kez pattayada 1 kez phukette yakalandik ama sorun olma pek...
    phuket iyidir bence pattayayi gecin...

• Bu arada phuket gidis gelis 134e aldim siz 400 gibi yazmissiniz ama 400e bilet cok yuksek...

• quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

quote:

25 temmuz aksami gidiyorum 3 agustosta donuyorum. 28 temmuzda phukette olacagim. Turla gitmiyorum. Yagmur da sansa artik. Internete gore ekimde yagmur ort 6gun/ay temmuzda 7 gun/ay. Gecen ekimde gitmistim bir kez pattayada 1 kez phukette yakalandik ama sorun olma pek...
    phuket iyidir bence pattayayi gecin...

boylede olmazki yahu aklımı celiyorsunuz :D direk phuketemi gecsem ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

arkadaşlar sitemkar bir konuşma olucagı için üzülerekten herkes den özür diliyorum ama.. anlamış degilim tayland konusu ve bilinmeyenler adı altında başlıkta.. neden bayan muhabbeti yapılır anlamıs degılım şimdi sizin agzınızla sizin uslubunuzla yazıcam kim kaç bayan kaldırmış bedavadan almış almamış.. pazardan karpuz yada bir meyve vs mi alıyoruz neden bu insanları bir parayla satın alınan eşya obje gibi görmekten vazgecemıyoruz....aslında kaba tabiri ile onlar para karsılıgı bu işi yapıyorlar..ama siz emin olun kendinizi kandırıyorsunuz...parayla olunca tipsiz.. parasız olunca yakışıklı ödülümü verilicek.. şimdi bende böyle yaptım soyle ettim demek yerine sadece bunları yazmakla yetinicem..burada ufak bir grubuz ama bır cok kıtleye hıtap edıyoruz...ben ve benim gibi bir insanın parmagını gecmıycek sekılde kısıler arkadaslarım anılarını tecrubelerını anlatıyor paylasıyoruz.. neden mi? bizden sonrakı gıdıcekler rahat gitsin pahalıya almasın bılınclı gitsin.. ve tayland ı sadece sex amaclı bir ülke olarak bilmesin diye cabalarımız.. ama gel gelelim.. aramızda forumumuzda bazı degerli üyelerimiz var turkiye best model ler... hemen bayan konularını arada sıkıştırıyorlar.. ya gercekten fame ler yada fame olmaya calısıyorlar.. hakikaten gülüyorum..şurada taylanddan elımden geldıgınce bayan harıc her konusunu yazmaya bıldıklerımı okuduklarımı yada bılmeyıp ogrendııklerımı aktarmaya calısıyorum.. ardından ıkı 3 sayıları git gide artıyor best model arkadaslarımız. nerede nasıl bayan avlanır...nasıl bedava ayarlanır hatta ilerı gıderek ss li bir şekilde devam edıyorlar yazmaya arkadaşlar taylandın bayan gercegini kimse degistiremez ama bundan sonrakı gıdıceklerın beyınlerıne baska seyler soksak.. mesela.. nerde güzel yemek yerler.. nerelerı gezebılırler.. taylandda yagmur var nereleri gezebilirler.. hangı adalar daha ucuz daha guzel....eger biraz daha bu bayan sohbetleri burada devam edıcekse.. içerik editörüne.. ana admine bu konuyu direk bahsedicem geregini artık o yapar...bizler birşeyler yazıyoruz... ardından bu tarz cirkin bayan sohbetleri hoş olmuyor...bu yazıma yorum yapmadan.. lütfen ıyı sekılde okuyun oyle yorumlayın...aa beni kim sikeyet etmıs vs demeyin arkadaşlar ben ediyorum bilginiz olsun..
    şikayet sahibi serkan ertekin..
    aa varsa yanlışşımız.. boynumuz kılıctan ince kesilir..ama tepki göstericek olan arkadaşda çıksın karşıma kız tecrübeleri ile degil... gittgi yerle ilgili bilgileriyle.. herzaman heryerde yazısırız bakalım kac kelımeden sonra kem kum edicek.... azıcık usluba dikkat... 345631 kez söyledim..burada tay halkını asagılayacak sekılde yazmayın konusmayın...şimdi derler biz aşagılamadıkki... oda ayrı bir konu bilse yapmazzaten... burada 43006*043 kez dedim thaı halkında evlı nısanlı yada uzun sure es gibi yasayan ınsanlarımız selamlastıgımız ınsanlar var... lutfen seks maceralarınızı baska forumlarda yazın çizin sayın best model ler.. burada sadece tayland hakkında yararlı bilgiler verilmekte... kendınıze saygınız yok karsınızdakıne olsun..... saygıyla sevgiyle kalın diycem her mesajımdada derım ama... saygıyı bılırmısınız ? umarım neden böyle sert bir sekılde yazdıgımı anlarsınız...

saygıdeğer büyük üstad, değerli serkan abim, zaten eğer bir insan yok ben şunu şöyle yaptım, yok üstüne para aldım, yok işte ben tipim sayesinde hiç para vermeden işimi gördüm gibi ihtamlarda bulunuyorsa %90 olasılıkla başkalarının yaptıkları fakt kendinin isteyip te yapamadıklarını burada dile getirmesidir.Be güzel kardeşim madem bu kadar best model of the world sun, senin dediğine göre dünyadaki paralı kadın muhabbetinin merkezi olan pattayada ne işin var, sen erkek güzelisin ya git madem paris e, amerika ya, italya ya yoksa senin yakışıklılığın sadece tayland damı geçerli oluyor? ben sana söyleyeyim senin o para vermediğin ve senin sözde yakışıklılığına vurulan kız arkadaşın, senden daha gururlu olduğu için senden para istemiyor, çünkü karşısındakini kendisi gibi insanın içinde olduğu duruma saygı gösteren bir kişi olduğunu zannediyor ve ayrılırken senden para teklifi gelmediği için para istemiyor, hadi sen bir para ver de, sen çok yakışıklı olduğun için senden para almam desin sana bir kız geçiceksiniz bu işleri, madem bu kadar yakışıklısınız, ne işiniz var sizin tabirinizle dünyanın parayla herşeyi yapabildiğiniz merkezinde ama durun ben size hemen cevabınızı vereyim, sizin yakışıklılığınız dünyanın başka bir yerinde yakışıklı olarak geçmiyorda o nedenle pattayadasınız, (biliyorum ağır oldu),ha unutmayalımki istisnalar kaideyi bozmaz, sonuç olarak bir örnekle bitireceğim, eğer tanımadığınız bir insan bende para çok diyorsa onda para yoktur, ama tanımadığınız bir insan bende para yok diyorsa emin olabilirsiniz ki onda para çoktur
  • quote:

en dibe inin

merhabalar tekrar..
    burak kesim nickli forum üyesi orada bulundu fakat biraz ters zamanda bulundu şanssız dı diyelim..birde iyi yönlendirmelerle tatile gittigini düşünmüyorum yoksa phukette yagmur bile yasga dısarıda fırtına bile kopsa yapılabılecek bir cok seyin oldugnu bir önceki yazdım uzun uzun bahsettim yagmur da phukette nasıl zaman geçer diye...
    emin ol şuan phuket dolu pattayanın bazı konularda adı var... ama phukette de kalıtelı eglence var gitmissin bizzat kendınde şahit olmussun olaya..
    1 hafta güzel bir zaman 10 gün cok dha güzel... pattayada arkadaslar var diyorsun onlarıda onceden tanımıyordun oraya gıttın arkadas oldun.. neden aynı sey phukette olmasın ki? ... 400 tl phuket degil yanlısın var 3 yada 4 havayolu ucuyor.. uygun bılet yakalarsın.. gidicegin zamanları söyle eco yada bulursak promo bilet aldırırız sana.. tahmını 110 dolar civarına gidis donus ucurturuz seni.. seduction resim mi istiyordun... 26 haziran gecesi....
    twister power storm grubunun dans gösterisi ekte :)
     TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 29 Haziran 2014; 11:04:42 >
  • teacher47 kullanıcısına yanıt
    Sizin turun icerigi nedir? 1500 tl yazmissiniz bu fiyata ne dahil ve tarihler ile acente hangisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan-32

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

arkadaşlar sitemkar bir konuşma olucagı için üzülerekten herkes den özür diliyorum ama.. anlamış degilim tayland konusu ve bilinmeyenler adı altında başlıkta.. neden bayan muhabbeti yapılır anlamıs degılım şimdi sizin agzınızla sizin uslubunuzla yazıcam kim kaç bayan kaldırmış bedavadan almış almamış.. pazardan karpuz yada bir meyve vs mi alıyoruz neden bu insanları bir parayla satın alınan eşya obje gibi görmekten vazgecemıyoruz....aslında kaba tabiri ile onlar para karsılıgı bu işi yapıyorlar..ama siz emin olun kendinizi kandırıyorsunuz...parayla olunca tipsiz.. parasız olunca yakışıklı ödülümü verilicek.. şimdi bende böyle yaptım soyle ettim demek yerine sadece bunları yazmakla yetinicem..burada ufak bir grubuz ama bır cok kıtleye hıtap edıyoruz...ben ve benim gibi bir insanın parmagını gecmıycek sekılde kısıler arkadaslarım anılarını tecrubelerını anlatıyor paylasıyoruz.. neden mi? bizden sonrakı gıdıcekler rahat gitsin pahalıya almasın bılınclı gitsin.. ve tayland ı sadece sex amaclı bir ülke olarak bilmesin diye cabalarımız.. ama gel gelelim.. aramızda forumumuzda bazı degerli üyelerimiz var turkiye best model ler... hemen bayan konularını arada sıkıştırıyorlar.. ya gercekten fame ler yada fame olmaya calısıyorlar.. hakikaten gülüyorum..şurada taylanddan elımden geldıgınce bayan harıc her konusunu yazmaya bıldıklerımı okuduklarımı yada bılmeyıp ogrendııklerımı aktarmaya calısıyorum.. ardından ıkı 3 sayıları git gide artıyor best model arkadaslarımız. nerede nasıl bayan avlanır...nasıl bedava ayarlanır hatta ilerı gıderek ss li bir şekilde devam edıyorlar yazmaya arkadaşlar taylandın bayan gercegini kimse degistiremez ama bundan sonrakı gıdıceklerın beyınlerıne baska seyler soksak.. mesela.. nerde güzel yemek yerler.. nerelerı gezebılırler.. taylandda yagmur var nereleri gezebilirler.. hangı adalar daha ucuz daha guzel....eger biraz daha bu bayan sohbetleri burada devam edıcekse.. içerik editörüne.. ana admine bu konuyu direk bahsedicem geregini artık o yapar...bizler birşeyler yazıyoruz... ardından bu tarz cirkin bayan sohbetleri hoş olmuyor...bu yazıma yorum yapmadan.. lütfen ıyı sekılde okuyun oyle yorumlayın...aa beni kim sikeyet etmıs vs demeyin arkadaşlar ben ediyorum bilginiz olsun..
    şikayet sahibi serkan ertekin..
    aa varsa yanlışşımız.. boynumuz kılıctan ince kesilir..ama tepki göstericek olan arkadaşda çıksın karşıma kız tecrübeleri ile degil... gittgi yerle ilgili bilgileriyle.. herzaman heryerde yazısırız bakalım kac kelımeden sonra kem kum edicek.... azıcık usluba dikkat... 345631 kez söyledim..burada tay halkını asagılayacak sekılde yazmayın konusmayın...şimdi derler biz aşagılamadıkki... oda ayrı bir konu bilse yapmazzaten... burada 43006*043 kez dedim thaı halkında evlı nısanlı yada uzun sure es gibi yasayan ınsanlarımız selamlastıgımız ınsanlar var... lutfen seks maceralarınızı baska forumlarda yazın çizin sayın best model ler.. burada sadece tayland hakkında yararlı bilgiler verilmekte... kendınıze saygınız yok karsınızdakıne olsun..... saygıyla sevgiyle kalın diycem her mesajımdada derım ama... saygıyı bılırmısınız ? umarım neden böyle sert bir sekılde yazdıgımı anlarsınız...

saygıdeğer büyük üstad, değerli serkan abim, zaten eğer bir insan yok ben şunu şöyle yaptım, yok üstüne para aldım, yok işte ben tipim sayesinde hiç para vermeden işimi gördüm gibi ihtamlarda bulunuyorsa %90 olasılıkla başkalarının yaptıkları fakt kendinin isteyip te yapamadıklarını burada dile getirmesidir.Be güzel kardeşim madem bu kadar best model of the world sun, senin dediğine göre dünyadaki paralı kadın muhabbetinin merkezi olan pattayada ne işin var, sen erkek güzelisin ya git madem paris e, amerika ya, italya ya yoksa senin yakışıklılığın sadece tayland damı geçerli oluyor? ben sana söyleyeyim senin o para vermediğin ve senin sözde yakışıklılığına vurulan kız arkadaşın, senden daha gururlu olduğu için senden para istemiyor, çünkü karşısındakini kendisi gibi insanın içinde olduğu duruma saygı gösteren bir kişi olduğunu zannediyor ve ayrılırken senden para teklifi gelmediği için para istemiyor, hadi sen bir para ver de, sen çok yakışıklı olduğun için senden para almam desin sana bir kız geçiceksiniz bu işleri, madem bu kadar yakışıklısınız, ne işiniz var sizin tabirinizle dünyanın parayla herşeyi yapabildiğiniz merkezinde ama durun ben size hemen cevabınızı vereyim, sizin yakışıklılığınız dünyanın başka bir yerinde yakışıklı olarak geçmiyorda o nedenle pattayadasınız, (biliyorum ağır oldu),ha unutmayalımki istisnalar kaideyi bozmaz, sonuç olarak bir örnekle bitireceğim, eğer tanımadığınız bir insan bende para çok diyorsa onda para yoktur, ama tanımadığınız bir insan bende para yok diyorsa emin olabilirsiniz ki onda para çoktur

merhabalar gökhan ım ..
    iyi pazarlar.. şu yazdıgın yazının altına imzamı atarım... eline ve YÜREĞİNE sağlık...
    tayland sadece bayanlardan thaı lady lerden ıbaret degıl..... bunu artık herkes anlamalı....
  • Yahu arkadaslar var dediginiz tay bayan arkadaslar miydi? :)
    direkt phukete gecin o halde :) bilet de dedigim gibi 2000 baht gidis gelis yani kurla birlikte 135 tl yapar.

• Bu sabah geldım pattayadan bence kımse gıtmesın yazık dırek phukete gecın detaylar yarına...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.