Şimdi Ara

Tavsiye SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monster Abra a7 v5 1.1 laptobuma ssd takviyesi yapmak istiyorum fakat bu konuda hiçbir fikrim yok,bilgi sahibi olan arkadaşların tavsiyesiyle hareket edeceğim.
    750gb lık bir hdd var onu söküp 240 yada 512 lik bir ssd takmak istiyorum hangi marka bakmalıyım yazma okuma hızları hakkında fikrim yok karışık geliyor bana
    En iyi F/P ürünleri hakkında tavsiye istiyorum sıfır veya 2.el olabilir,teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. El ürüne asla bulaşma. En kaliteli ssd samsung ssdler. Corsair va toshiba ssdlere bakabilir. Son zamanda adata ssdler meşhur ama bilmiyorum kullanmadığım için. James donkey diyede var ama sakın bulaşma uyumsuzluk sorunu felan var. Paraya biraz kıy samsung al derim yoksa corsair, toshiba, adata. Bu üç ürüne bak.

• toshiba 256 gb öneririm hepsiburadada.
  • Silikon Power al 480gb fiyat ve kapasite olarak tam bir performans ürünürdür
  • Sandisk in 120 gb ssd sini almıştım. Uygun fiyatlıydı. ! sene geçti masşallah bir sorunu yok. Tavsiye ederim
  • O makinenin nasıl bir adı var öyle? Abra A7 V5 1.1. İlginç. M2 SATA yuvası var sanırım? Varsa M2 SSD takın, disk de kalsın. Marka olarak anılanlardan Adata ve edonkey monkey ondan uzak durun. Diğerler olur. Micron (Crucial) ve Intel de olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.