Şimdi Ara

TAVŞANIN HAREKETSİZ YATMASI SÜREKLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 gün önce bir tavşan aldık ilk geldiği gün çok hareketli değildi ama yani hopluyor zıplıyor yürüyor fln yani normaldi ama ikinci gün birden sadece bir kutuya koyduğumuzda zıplayarak çıkıyor sonra halı ya yatıp hareket etmiyordu elleri kafasının altında böyle hareketsiz bekliyor hatta elimle biraz dokunuyum dedim ayağına dokundum dokunduğum gibi kaldı hiç eski şeyime dönüyüm fln da yok bir yardım edin lütfen sadece tuvaletini yapacağında yürüyor yerine sonra halının üstüne ya da bazen başka yerlere ama genellikle halıya yatıp yene duruyor öyle yanından geçiyoruz kucağımıza alıyoruz tepki yok lütfen bir yardım edin ha birde nadir olarakta titriyor ve kalbi çok hızlı atıyor ama durduk yere böyle sakin sakin ses yok soluk yok sonra birden kalbi bir hızlı atıyor inanamazsınız gözlerini faltaşı gibi açıyor böyle etrafına bakıyor fln yani internette hoplayıp zıplayan yaramaz tavşanları görünce keşke bizimkide böyle yapsa diyorum bir buçuk aylık bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GameRkRal -- 13 Temmuz 2020; 0:23:29 >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.