G

Teğmen
08 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 173 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Modem arayüzüne erişemiyordum sonra telefondan el ile IP verdim telefondan arayüze erişebiliyorum ama artık kullanıcı adı ve şifreyi kabul etmiyor. Resetlesem bile düzelmiyor. 3 yıldır kullandığım varsayılan kullanıcı adı şifreyi denedim. TTNet yazdım admin yazdım 1234 yazdım yani neredeyse her şeyi yazdım kabul etmiyor. Modem türk Telekom td-w9970v3 İSS turknet

TD-W9970v3 modem kullanıyorum. TurkNet yüzünden internet bağlantısı sürekli kesiliyordu 2 kere igne yardimi ile sifirladim.Sonra modemin fişini çektim. Aradan bir süre sonra babam DSL kablosunu filan çekmiş bayağı karıştırmış ve şimdi modemin arayüzüne giremiyorum. Yeniden başlattım, kabloyu çektim,3 kere sıfırladım ama aynı. CMD'ye Ipconfig yazdığımda default gateway boş. Telefondan Wi-Fi ile bağlanmaya çalıştığımda ise IP adresi alınıyor kısmında kalıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kendim el ile de İP verdim ve dns verdim ama bu seferde 192.168.1.1 ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü. diyor.

Monect PC uygulamasını bilgisayara yüklüyorum ve her seferinde aynı hatayı veriyor.Format da attım lakin çözemedim.Alternatifi olan programlarda bir şekilde hata veriyor.

Process Monitör ile hata raporu aldım.Rapor bu;

https://www.mediafire.com/file/1rtw3xtdyhgfwqq/Logfile.rar/file

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Çok çok önceden tabletimde oynamıştım.Çok kaliteli bir oyun değil zaten çok uzun süre de oynamayı düşünmüyorum.

Oyunda dev bir yılan tarzı bir şeydik.Robottuk ve sanırım uzaylıydık.Etraftan topladığımız renkli konvoyları birleştirerek şehri yok etmeye çalışıyorduk.

Bölüm bittiğinde haberler gösteriliyordu ve ne zaman olduğunu hatırlamasamda bize bazı özellikler veriyordu.

Tek hatırladığım skill 5 sn boyunca istediğin yöne gitme skill'i.

Oyun kuşbakışı bir kamera açısına sahipti.

1-2 Haftadır arıyorum ve son umudum da bu forum.İşim gücüm yok bir hedef oldu artık benim için.Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Platoon PL-2596 model bir gamepad kullanıyorum.Titreşimi olduğunu öğrendim ve gidip driverlarını araştırmaya başladım.Hiç bir şey çalışmadı.Ta ki bu linki görene kadar.

Titreşim çalıştı.Eskiden sürekli sorun çıkaran sağ analogu windows düzgün bir şekilde algıladı her şey güzel giderken oyunların hiç biri algılamamaya başladı.Sonra X360CE programını çalıştırmayı denedim lakin Gamepad'i çıkarmadığım sürece program çalışmayı durdurdu hatası veriyordu.Xoutput denedim onda ise daha menüsünü bile göremedim.

Driver'ı silsem titreşimsiz bir şekilde kullanacam ama onu da yapamıyorum.Aygıtı çıkar diyorum bir yeniden başlatma sonrası yene geliyor.

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Hocalarım öncelikle kabül edeceğim çok iyi bir oyuncu değilim ama yene de o kadar şeye rağmen oyuncularımın bu kadar kötü performans sergilemeleri kabül edilemez.

Oyuncum CH Müller.

97 Gen,Takım renkleri antrenmandı oydu buydu filan hızı 105.

Rakip savunma oyuncusunun hızı ise 89.

Şimdi ben ne kadar kötü oynasamda mantıken ondan hızlı olmam lazım AMA olan şey benim oyuncum koşuyor arkadan kıytırık o savunma oyuncusu ona yetişiyor sonra omuzu bir koyuyor benim oyuncu yerde.

Bu kadar.

Sadece hız olsa neyse.

CH Zola var bende yene 97 gen.

Bu oyuncunun pası 102,uzaktan şutu 105 gen ama sorsanız ne pas atabiliyor ne şut.

Şutlar Allah'a emanet zaten ilk aldığımda çok güzel çakıyordu şimdi sabri gibi vuruyor.

Pas desen onlara hiç girmek istemiyorum ya düzgün atamıyor ya da düzgün adama atamıyor.

Şimdi hadi ben kötü oynadığım için atamıyor.

Kuzenime verdim,internetten bir arkadaşıma verdim o da atamadı.

Ya bunlar benim,kuzenimin ve arkadaşımın kötü oyunculuğundan olsun (hadi kuzenim tamamda arkadaşım bayağı iyi oyuncu).

Peki ya hız'a ne oluyor?

Ya İnaki Williams'ı koydum hızı 111 o da koşamıyor hocalarım ya o da koşamıyor.

Oyuncularımda bir ağırlık var yani ben koşmaya başlıyorum 105 hızı olan adamla.Rakibin kıytırık savunma oyuncuları yerlerini alıyor benimki sanki koşu bandında koşuyormuş gibi ileriye adım atamıyor.

1 Milyar kulup değeri ile Pro 1'e ulaşamamışken 300 Milyon kulup değeri olan diğer hesabımda Pro 1' ulaştım Ana hesabımda ilerleme kaydedemiyorum artık delireceğim yani bilen birisi varsa yardım etsin niçin böyle salak saçma bir şey geliyor başıma anlamış değilim.

Çok çok çok eskiden dayımın oynadığı bir tane oyun geldi aklıma.Oyunda yürüme eylemini gerçekleştiremiyorduk ve sadece önümüze gelen düşmanlara ateş ediyorduk.Bir bölüm mantığı vardı diye hatırlıyorum ama ölünce 0 dan başlıyorduk.

Böyle çok oyun var biliyorum ama internette ne kadar baktıysam bulamadım.

Oyunu oynayacağımdan değilde hatırlamak çok güzel olur gerçekten

Hocalarım eski bir bilgisayarımdan 250 GB Seagate bir harddisk buldum.Bunu da yeni bilgisayarımda ki anakartıma takmak istiyorum lakin girişlerini bulamıyorum. Çıkarırken 2 tane kablo buldum birini takmakta sıkıntı yaşamasamda 2.sini nereye takacağımı bir türlü anlayamadım.Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Anakart: ASUS P8H61-M LX R2.0

Hocalarım ben şimdi bir tane meslek lisesinde okuyorum ve imkanları çok iyi. Sadece okuduğum süre boyunca değil okuldan çıktıktan sonra da iyi. İş direkt garanti.

Şimdi benim üstün zeka TikTok bağımlısı bir arkadaşım var ve sürekli okul boş iş abi okul hayatını umursayan var mı diye konuşup duruyor. Bugün oturduk uzun süre tartıştık ve bana özetle şunları söyledi;

"Torna'yı CNC'yi kitaptan öğrenirsin","iş veren liseden çıkan birini alır sen kendini geliştirirsen terfi alırsın ama üniversiteden çıkarsan kafede çalışırsın ya da en iyi ihtimalle bir işe girsen bile terfi alamazsın.","git bak internete bir sürü girişimcilikten zengin olan adam var, girişimcilik daha mantıklı","şimdi bir fabrikator olmak mı daha iyi yoksa sabit maaşlı bir işte olmak mı"

Ben cevap veremedim çünkü çok zeki bir insan olduğu için pek söz dinlemedi.

Sizin görüşlerinizi de merak ediyorum, biliyorum girişimcilik aptallık değil ve doğru yapılırsa çok güzel para kazanabilirsiniz ama bu internette ki sözde girişimciler tam anlamıyla.

Bu forumu pek bilmiyorum ve ban yemek istemiyorum siz anladınız.

Neymiş Apple'da çalışınca yıllık 50b dolar kazanıyorsan yatırım yaparsan 700b dolar kazanırmışsın.

Allah Allah.

O para gökten gelecekte sen yatırım yapacaksın.

Saat 8:00'da kalmaktan dolayı okuldan nefret etmiş ve girişimciliği yatarak para kazanmak sana salaklardan birisi diyebilirim o arkadaşım için.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, şimdiden teşekkürler.

150 TL'ye 0 bir gamepad arıyorum ancak pek bilgili olmadığımdan buraya sorayım dedim.

2.el olmamasını istiyorum ve beklentilerim zaten düşük.

Oyunlarda sıkıntı çıkartmaması güzel olur ancak zorunlu bir özellik değil.

Fiyat/Performans olarak iyi bir modelse daha düşük modellerin olması daha iyi olur.

Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 180
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 424)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.