Şimdi Ara

''TATLI HAYAT''dizisi nasıl buluoyrsunuz!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR TATLI HAYAT DİZİSİ VAR BİLİRMİSİNİZ.ÖNCEDE SHOW'DA ÇIAKRDI.ŞİMDİLERDE 23:30 FLASH'TA ÇIKIYOR.

YA ÇOK KOMİK Bİ DİZİ.İHSAN YILDIRIM'A BAYILIYORUM.ÇOK MATRAK ADAM.ÖLDÜRÜYOR BENİ.Bİ BU BİDE ÇATKAPIYI ÇOK SEVERDİM. SİZİN BU DİZİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NEDİR??

• quote:

Orjinalden alıntı: kral_murat

ARKADAŞLAR TATLI HAYAT DİZİSİ VAR BİLİRMİSİNİZ.ÖNCEDE SHOW'DA ÇIAKRDI.ŞİMDİLERDE 23:30 FLASH'TA ÇIKIYOR.

YA ÇOK KOMİK Bİ DİZİ.İHSAN YILDIRIM'A BAYILIYORUM.ÇOK MATRAK ADAM.ÖLDÜRÜYOR BENİ.Bİ BU BİDE ÇATKAPIYI ÇOK SEVERDİM. SİZİN BU DİZİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NEDİR??

flash da yayınlandığını yeni öğrendim çok sevindim. feci yarıcı bi sitcom. haluk bilginer ve irfan....
  • Haluk Bilginer in usta oyunculuğu olmasa dizi o kadar izlenmezdi.Gerçekten izlediğim en iyi sitcomlardan biri.
  • flash ta eski bölümleri mi gösteriyor yoksa aynı kadro yeni bölümler mi?
  • Bu üçlü seriydi herhalde.

-Tatlı Hayat
    -Acı Hayat
    -Tuzlu Hayat

Hepsinide severek izliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fata1ty

Haluk Bilginer in usta oyunculuğu olmasa dizi o kadar izlenmezdi.Gerçekten izlediğim en iyi sitcomlardan biri.

Bende bunu söyleyecektim.
  • Şimdiye kadarki en kaliteli Türk yapımı sitcom kanaatimce..
  • Net üzerinden defalarca gülerek izlediğim bi dizi.
  • Delirecem, yetmeyecek çıldıracam, o da yetmeyecek kendimi balkondan atcam.

Menekşe kapıya bak.
    Bakıyorum İhsan bey. Çok güzel görünüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: дltuğ

Şimdiye kadarki en kaliteli Türk yapımı sitcom kanaatimce..

Türk yapımı değil.Senaryosu yabancı bir diziden alınmış.
  • şu ana kadar izlediğim en iyi sitcom show da izledim sonra show max ta bütün bölümlerini baştan izledim sonra gene aynı kanalda baştan izledim sonra kanal1 mi ne veriyordu gene izledim hepte gülerim
  • peki hangi günle yayınlanıyor flashda... ben severek izlerdim showdayken.. tekrar bölümler olsa yine de izlerim.. nette zaten sıkıldıkca güzel oluyor izlemesi..
  • h içi her akşam 23.30 hayatımın dizilerinden ya...kaçıncı tekrarı yine de izlerken kopuyorum
  • sanırım hafta içi hergün gece 11:30 gibi çıkıyor. eski bölümleri ama hala çok komik yaa :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fata1ty

Türk yapımı değil.Senaryosu yabancı bir diziden alınmış.

Her konuda bunlardan bi tane var

------------------------------------------------------

Dizi çok güzel.Özellikle hazır cevap olmalarına bayılıyorum.Normalde sıradanlaşan espirileri hızlı cevap olarak yapınca çok güzel oluyor.
    Tatlı Hayat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strom -- 11 Nisan 2008; 14:03:18 >
  • ihsan:taştaşıroğlu inşaat temizlik işlerini vermeyi tekli etti sen geri mi çevirdin?
    sevinç:evet ihsan.
    ihsan:neden?
    sevinç:çünkü
    ihsan:neden sevinç?
    sevinç:çünkü
    ihsan:ben sana neden diyorum, bırak çünküyü, neden?
    sevinç:eee çünkü
    ihsan:sevinç, deminden beri "neden" diye soruyorum bozuk plak gibi "çünkü" diyorsun, neden?
    sevinç:çünkü bence
    ihsan:ne bencesi sevinç!neden?
    sevinç:e bırak da söyleyeyim ihsan!
    ihsan:tamam bıraktım söyle, bir tane mantıklı sebep söyle.
    sevinç:eee düşündüm de
    ihsan:bu mu mantıklı sebep?bu mu?inanamıyorum yaa!ben hayatımda böyle aptal saptal sebep duymadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.