Şimdi Ara

Ankara Kızılay'da oyun oynanabilecek bir cafe?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
2
Favori
21.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara Kızılay'da tabu-tavla-okey oynanabilecek, bayanların da gidebileceği güzel bir mekan tavsiye edebilecek olanınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarkia -- 8 Temmuz 2010; 22:36:15 >

• fincan cafe var, karanfil sokağının veya onun bir üst sokağının sonunda.
    mekan olarak çok fazla bir şey beklemeyin ama biz hep oraya giderdik, sakin bir ortam vardı ve rahattık
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

fincan cafe var, karanfil sokağının veya onun bir üst sokağının sonunda.
    mekan olarak çok fazla bir şey beklemeyin ama biz hep oraya giderdik, sakin bir ortam vardı ve rahattık

facebook grubuna baktım, fena bir yere benzemiyor.
  • yörem var tavsiye ederim

fincanda cok rahat olamıyorsun... zamanında kız arkadaşımın dogum günü için orayı kiralamıstım ozaman bile sessiz olun denmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj.0kaN-dt.MR3

yörem var tavsiye ederim

fincanda cok rahat olamıyorsun... zamanında kız arkadaşımın dogum günü için orayı kiralamıstım ozaman bile sessiz olun denmişti

burası da biraz kahveye benziyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarkia

quote:

yörem var tavsiye ederim

burası da biraz kahveye benziyor sanırım

üst katında oturabilirsin.... bayan erkek o kadar rahat şekilde gidip girebiliyorki kimse kimseye .baza şekilde bakmıyor cok rahat şekilde herkes kendi aleminde takılıyor üst katını tavisye ederim alt katıda güzeldir ama
  • quote:

yörem var tavsiye ederim

Bence Ankarada gidile bilinecek en iyi yer (tercih meselesi ama )

Daha bu gün ordan geldik çok eğlenceli yer. Genelde dershane ve üni ortamıdır kahve haneyle uzaktan yakından alakası yoktur. Aradığın bütün oyunları bulabilirsin artı yiyecek ve içecek fiyatları çok çok makul ;)
  • Facebook'taki bu fotoya bakarak demiştim ben, arka planda tek bir kız bile yok :P ;http://www.facebook.com/photo.php?pid=266745&op=2&o=global&view=global&subj=8238281649&id=563477909&fbid=6737212909
    ama madem öyle diyorsunuz, gidersek üst katında otururuz biz de arkadaşlarla.
    M@rvelous, Dj.0kaN-dt.MR3 ve SaMueL 19.o7* , teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.