Şimdi Ara

TASTECH OTO TEYP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar TASTECH marka oto teyp kullanan, inceleyen varmı? Çevremde hiç kullanan yok. Oto elektrikçisi usta tavsiye etti. Arabaya taktırmakta Tereddüt ettim. Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

• kardeş konuya bekleniyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öhömmmm, tastek
    ses kontrol,, see a siii çıhhh ....
    Geldim abi,,, ben bir ara kullanmıştım, mp4 oynatan model,,,
    eksi yönleri,, diyeceksinizki neye göre eksi.. önceden pioner teyp vardı ona göre eksi..
    * sesi az seviyede olan çıkış kullanılmış, pionerde 40 da dinlediğim müziği, tastekde, son seste.
    * pionerde ses arttırma ayarı vardı, tastekde yok, sesi az olan müziğin sesi, arttırılabiliyor..
    * pionerde, ses line out sinyal çıkışları, bass sesi filtre edilip veya sadece bass sesi verilip, anfiye gönderilebiliyor,
    tastekde düz çıkış.
    * pionerde, arabaya bass bağlanınca, teybe bağlı olan hoparlörlerden bass sesi teypten kesilebiliyor hpf yapılabiliyor, tastekte yok.
    * sadece bass tizz ayarı var, ayrıntılı ayar yok.
    ** teybi açınca ekran gelmiyor,, kapatıp açmak gerekiyor (bu bana ait özel çıkan sorun olabilir).
    * tuşları her an bozulacak gibi,,, diğer pioner kenwood teyplerde o his yok.
    *** kumandası, ince ve çok çok basit mp3 oynatıcı kumandasından,, diğer bahsigeçen pioner veya kenwodda orjinal malzeme.
    * ayrıca mp4 oynatmadı, belki ayrı bir kablo temas edilerek oynar hale gelebilirde, standart bağlantıda, aracı stop edin dedi.
    * pionerr ön kapı hoparlörlerini yerinden çıkaracak gibi güçlüydü,, tastek ise iyi müzikte ve son seste bile bu duruma yaklaşamadı,,, arkadaki ovalleri pioner ile siz düşünün nasıl ses verir..
    ,,,

>>> Sizin bütçe ne kadar en fazla, araçta ne var şu anda, yapmak istedikleriniz nelerdir ?
    belirtirseniz daha açık yardımcı oluruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin-Firtina -- 27 Eylül 2017; 19:8:52 >

• Emin-Firtina kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam... İnternette bulamadığım bilgileri verdiniz. Karar vermek için yeterli oldu. İyi günler.
  • Tastech 5 kanal anfisi nasıl

• Gördüğüm teybinden sonra, anfisine hiç yanaşmam ,,,

Bizim ülkede bazı markalar vardır, almazsiniz mesela, ilgi çekicidir ucuzdur ama markadan dolayı eliniz gitmez o ürüne,, onun gibi görüyorum ben tastech i

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.