Şimdi Ara

Taşıma yönetmeliği değişti: Uber sürücülerine ve araçlarına ceza! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
6.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buyrun Uber'in neye hizmet ettiğini görün: "ABD ordusu ile UBER gizli bir anlaşma yaptı. Buna göre UBER, askerleri havadan operasyon bölgelerine taşıyacak. Nakil işlemlerini kolaylaştıracak."

http://m.haber7.com/dunya/haber/2634813-yok-boyle-bir-hizmet-askeri-uber

Amerika ve ortaklarının 15 Temmuz gibi operasyonlarının zemini hazırlanıyor. İstihbarat örgütleri insanların haklı görülen talepleri altına saklanır, farkettirmeden kullanır, farkedildiklerinde ise sıyrılmak için insanların haklı taleplerinin engellendiği yaygarasıyla kışkırtır, sokağa dökmeye çalışır. Anlayın artık!!! Meselelerin arka planını görmek için biraz zeka!!!.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarama -- 29 Mayıs 2018; 19:35:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye de zorbalığa ve mafya düzenine prim verilmiş oldu,yazıklar olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarama

Buyrun Uber'in neye hizmet ettiğini görün: "ABD ordusu ile UBER gizli bir anlaşma yaptı. Buna göre UBER, askerleri havadan operasyon bölgelerine taşıyacak. Nakil işlemlerini kolaylaştıracak."

Amerika ve ortaklarının 15 Temmuz gibi operasyonlarının zemini hazırlanıyor. İstihbarat örgütleri insanların haklı görülen talepleri altına saklanır, farkettirmeden kullanır, farkedildiklerinde ise sıyrılmak için insanların haklı taleplerinin engellendiği yaygarasıyla kışkırtır, sokağa dökmeye çalışır. Anlayın artık!!! Meselelerin arka planını görmek için biraz zeka!!!.....
    Büyük resmi görmüş adam

• Yurtdışında da taksici ve uber arasında benzer sıkıntılar var. Ancak yetkililer halkın yararına olan yönetmelikleri hazırlıyor. Tekelcilerin değil.

• Olması gereken oldu hak hiç bir zaman yerde kalmaz. Taksicilerin kötü olması (istisnaları vardır) uberi meşru yapmaz korsan korsandır. Bunun oy için yapıldığını düşünmüyorum. Birde itaksi tüm taksiler için zorunlu olsun tadından yenmez

• Über kullanın.

• Hakem: AKP

Kazanan: Mafya

Kaybeden: Halk

• Sanat Günesi kullanıcısına yanıt
    Resim büyük değil, küçücük... Görmek için adam olmak gerekli, ergencikler göremeyebilir... 🤓👓😊

• quote:

Buyrun Uber'in neye hizmet ettiğini görün: "ABD ordusu ile UBER gizli bir anlaşma yaptı. Buna göre UBER, askerleri havadan operasyon bölgelerine taşıyacak. Nakil işlemlerini kolaylaştıracak."

Bunlar hep sade makarnadan

• heroesx kullanıcısına yanıt
    Makarnayı hiç yemem, hele birayı ağzıma koymam... Neme lazım, senin gibi olurum mazaallah...

• quote:

Makarnayı hiç yemem, hele birayı ağzıma koymam... Neme lazım, senin gibi olurum mazaallah...
    Anlaşma pek gizliymiş.

• Secime cok az sure kala yapilan bu harekete secim sonrasi geri adim atilacaktir... Yoksa Uber i yanlis biliyorsa devlet yillar once net bir sekilde dur derdi...

Secim arefesi olmasi OY kapma derdidir derim...

• taksicilerden nefret ediyorum
  • taksiciler ölsün asjdhsj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tarama T kullanıcısına yanıt
    bunlar hep taksici koruyan sahte haberler

• DOMIX kullanıcısına yanıt
    uber tc kanunu yaramayacağına göre..

• heh uğraşında uberde şöför onların çevresi var, bu kadar kolay üstesinden gelinecek şeyin üstesinden gelemediler ne şiş yansın ne kebap diyerek, taksiye yoldan müşteri alma izni var zaten, über yoldan taksi gibi gezip adam almıyor yapacağın şu uber bekleme yerleri koyucaksın kişi uber çağırsa bile yakınındaki yerden ubere binebilecek sadece, olay kapanacak insana bok muamelesi yapan taksicilerede sen yoldan adam alabiliyon onlara durak zorunluluğu koydum ses kes işini yap oldu bitti.

• Htc u12 den neden 3.5 mm dünüştürücü çıkmıyor? (Hangi konuda olduğumu biliyorum, sadece söyleyecek şey bulamadım)

• konuya tarafsız bakıyorum. madem uber ın ruhsatını iptal edeceksın bu kadar yatırımı niçin yaptırıyorsun bu ubercilere.bu kadar uber şoforu işssiz mi kalacak.bu yapılan dogru degil.
  • Eee ben demiştim asıl odak noktası uber olmayacaktı bu işin herkes şu plaka sistemine karşı tavır alacaktı. Uberi savunmak bu sorunu yine çözmeyecek. Sorunun kaynağı olan plaka sistemine odaklanmaniz lazım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.