Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tarihi Rezalet - Barcelona 6-1 PSG

46
Cevap
0
Favori
1.687
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> Tarihi Rezalet - Barcelona 6-1 PSG
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1223 Mesaj
    inanılmaz bişey müthişti barça haketti beyler psg top oynatmadı iy boyunca özellikle psg çıkması zaten süprizdi tarihte yok böylesi ulan dünya yıkıldı :D son dk gölü ile stad aşagıya döküldü
    |
    |

Orijinalden alıntı: Jeasme

6 golü de hakem attırdı eveeeet.Haklısınız tabi.

Suarez'e verilen penaltı komediydi. Orada penaltıyı vermese maç bitmişti dostum.

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Emekli Yönetici
    1417 Mesaj
    Hakem verdi, Suarez aldı falan demeye gerek yok, 4-0 yendiğin maçtan sonra böyle aciz futbol oynuyorsan 6'da yersin 7'de 8'de.

Bugün PSG yerine PTT 1. Lig'den herhangi bir takım oynasa pek birşey farketmezdi, Unai Emery beğendiğim hocalardan biriydi ama bu gece itibariyle çok prestij kaybetti, Barça evinde illaki yenecekti zaten ama bu kadar geri çekilmese 3-1, 2-0, 3-0 falan biterdi en fazla ama ilk yarı kaleye gidemediler adamlar, ikinci yarı pozisyon bulup bencilliklerinden atamadılar.

Barcelona'yı ve taraftarlarını gönülden tebrik ederim, bu gece sizin geceniz doya doya kutlayın

Beşiktaş JK /\/ Real Madrid CF
  • Yarbay
    2049 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Suarez'e verilen penaltı komediydi. Orada penaltıyı vermese maç bitmişti dostum.

İlk maçta verilmeyen pozisyonlardan sonra hala hakem konuşulabiliyor mu bilemedim.

İlk maçta penaltıyı verse ikinci maçta ilk yarıda bitmişti maç o zaman.

Verilmeyen pozisyonlar ya da verilenler hep es geçiliyor malesef.

Sonuç olarak 1 aydır Barça 4-0 yenildi haahahaha balon patladı diyenler hakem diye ağlıyor.

Bırakın arkadaşlar bu işleri.6 TANE GOL YEDİ PSG ! Daha ne anlatıyorsunuz.
    |
    |
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

İlk maçta verilmeyen pozisyonlardan sonra hala hakem konuşulabiliyor mu bilemedim.

İlk maçta penaltıyı verse ikinci maçta ilk yarıda bitmişti maç o zaman.

Verilmeyen pozisyonlar ya da verilenler hep es geçiliyor malesef.

Sonuç olarak 1 aydır Barça 4-0 yenildi haahahaha balon patladı diyenler hakem diye ağlıyor.

Bırakın arkadaşlar bu işleri.6 TANE GOL YEDİ PSG ! Daha ne anlatıyorsunuz.

Hakemler hata yapabilir de bariz hatalar olunca can sıkıyor. Suarez'in pozisyonunda çok net eyyam yaptı.
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Kanki sen de ben de biliyoruz 2 penaltı da penaltı değil, Neymar da kırmızıyı hak etti.

ilki banko penaltıydı bana göre.

neymarı istemeden de olsa yere indirdi adam daha nasıl penaltı olacak anlamıyorum.Aynı pozisyon reale olsa ona da penaltı derdim merak etme.

hakem getirmedi turu barcanın oyunu getirdi.PSG yi ezdik resmen

Dayı Neymar düşen adamın üstüne atlıyor bildiğin.
    Hakemin önce kalk deyip sonra yardımcıya sordum mordum falan çekip penaltı vermesine hiç girmiyorum. Ama değil yani.

Attığı tekme yüzünden de net kırmızılıktı Neymar.
    |
    |
    Asil Türk Kanı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sergio Ramos
  • Kurmay Yarbay
    5501 Mesaj
    Imkân olacak böyle durumlarda, 2 takımı da eleyeceksin. 2 takım da mı haketmez turu? 2 takım da haketmedi.
    Biri 4-0 üstüne yatamayarak haketmedi, diğeri hakem rezillikleriyle haketmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Intel i5 6600K / Noctua NH-D9L / MSI Z170A-G45 / Zotac GTX1070 AMP! Extreme Edition / Corsair Vengeance LPX 2*8GB 2400MHz / Western Digital wd10ezex / Samsung 850 EVO 250GB / Corsair RM750x / BenQ GL2460HM
    Asus Echelon Laser / Cooler Master MasterKeys MK750 RGB Cherry MX Red
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj
    Emery takımı geri yatıracaksa neden 3 stoper çıkmadı anlamak mümkün değil !!!

Trapp

Kurzawa-T.Silva-Kimpempe-Marquinhos-Aurier

Matuidi-Krychowiak

Di Maria - Cavani - Draxler

Bu 11 ile çıkmak çok daha mantıklı olurdu bence . En azından yatmışken tam yatardın , 2 . yarı da Draxler'i çıkarıp yerine Verratti/Rabiot ikilisinden birini alırdın ve işi bitirebilirdin .
    |
    |

Galatasaray & Arsenal & Ana Ivanovic & Rafael Nadal & Kobe Bryant & Jamie Vardy & Emre Mor & Arsene Wenger & Tim Thibodeau & PTB
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    14 Not
    PSG 5 kırmızı görüp hükmen mağlup olsaydı tur atlayacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Asus PB287Q//Asus H81M-PLUS//İntel i7-4770//HyperX 16 GB DDR3 (1600)//Gigabyte Windforce 2070//Hi-Level Ultra 120GB 550MB-530MB//Thermaltake Smart (RGB) 700W//Razer Deathadder 2013//Red Dragon Kumara//Logitech G231
    PSN:PlevneGazisi Steam:Faticcc
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fatic

Tarihin en büyük geri dönüşü diyorsanız buna yaşınız 2005 finalini tutmuyor 1999 finalinden bahsetmiyorum bile.

Yaşım ikisine de yetiyor. Barcelona'nın yaptığı daha büyük olay eminim.

|
    |

Skor olarak konuştum yoksa hiçbiri 99 finaliyle kapışamaz bizim Euro 2008 dönüşümüz kapışabilir 99 finaliyle o kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fatic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sherlock

Hakem verdi, Suarez aldı falan demeye gerek yok, 4-0 yendiğin maçtan sonra böyle aciz futbol oynuyorsan 6'da yersin 7'de 8'de.

Bugün PSG yerine PTT 1. Lig'den herhangi bir takım oynasa pek birşey farketmezdi, Unai Emery beğendiğim hocalardan biriydi ama bu gece itibariyle çok prestij kaybetti, Barça evinde illaki yenecekti zaten ama bu kadar geri çekilmese 3-1, 2-0, 3-0 falan biterdi en fazla ama ilk yarı kaleye gidemediler adamlar, ikinci yarı pozisyon bulup bencilliklerinden atamadılar.

Barcelona'yı ve taraftarlarını gönülden tebrik ederim, bu gece sizin geceniz doya doya kutlayın

Bu mantıkla Psg de ilk maçtaki performansıyla galibiyeti haketmişti. Hakem ilk maçta da kafasına göre penaltı çalsa psg 6-7'yi bulurdu. Psg'nin ilk maçtaki performansı > Barça'nın bu performansı bana göre. Psg'nin yarısı kadar oynamadan turu geçtiler.
    |
    |

• Teğmen
    154 Mesaj
    Kardeşim Mascherano dediğimiz adam maçtan sonra "Di Maria'ya yaptığım müdahale de hakem penaltı vermediği için çok şanslıyız" diyor. Orada penaltı + kırmızı kartı görsek dakika 86-87 iş bitecek. Hala gelmişler burada şöyle top oynayacaksın 4-0 dan sonra vermeyeceksin falan boş boş şeyler yazıyorsunuz.

Kısacası Deniz Aytekin Barcelona'nın turu geçmesinde ki en büyük etken.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

Imkân olacak böyle durumlarda, 2 takımı da eleyeceksin. 2 takım da mı haketmez turu? 2 takım da haketmedi.
    Biri 4-0 üstüne yatamayarak haketmedi, diğeri hakem rezillikleriyle haketmedi.

Öyle veya böyle bir takım imkansızı başardı. Yok eline çarptı, hakem eyyam yaptı vs. 6-1 bitmiş yahu maç insaf.

Bu arada "hak etmek" ayrı yazılır.

|
    |
    Kaşınıyorlardı ne zamandır.
    İyi kökledi hakem :)
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yarbay
    15698 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

sen 4-0 dan 6 tane gol yiyip maci veriyosan defol ztn. hayir 6 ye ama 2 at bare turu gececen ztn kapasitenin %10 unu oynasan. bence birinci suclu psg hocasidir.

Birinci suçlu futbolcular hocam. Basiretleri bağlanmış gibi oynadılar. Hele son dakikalarda.

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
üniversite
haberler
Paykasa
Blogio
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.