Şimdi Ara

Tamirciyle yaşadığım olay [SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • babam eve asagi kata su akio diye bi usta getirdi tamir etmesi için ve usta bisi lazim demis nalbuir den gidip alalim demis babamda tamam beraber gidelim demis sonra evden cikmislar babam senin arabayla gidelim demis ustaya üstü pis diye ustanin ustada kizarmis bozarmis strese girmis alinmis gururuna yedirememis bunu sonra alip muslugu eve gelmisler babam bi yere gitmiis geldiginde holun ortasinda kaka görmüüs bu nelan demis bunu bi insan yapamaz demis insan olamaz demis derken usta alaci bi tavirla abi isim bitti demis babam ustadan süphelenmis bize anlatti sonra biz olayi aydinlatmak için kakayi adli tipa gönderdik sonuclar bi hafta sonra gelmiisti ama bize bokun dnasiyla karsilastirmamiz için ustanin kan örnegi lazimdi sonra babamin aklina bi fikir geldi babam ustaya kolay gelsin dedi ustada saol dedi babamda ne anamami kufur ediosun dedi ve kafayi burnunun ortasina geçirdi.ama kan çikmadi benim aklimada bifikir gelmiisti bende ustanin lavaboya koydugu boyayi kafama döküp ulan bunu hangi öküz koydulan buraya dedim karsilik verincede var gücümle hayalarina geçirdim bom diye bi ses yumurtaliklari patlamisti ve pacalarindan kan geldi kan örneklerini alip adli tipa gönderdik ve 1 hafta sonra kanin tutmadigini gördük kakanin evimizdeki kopegimiz plakiye ait oldugunu ogrendik ama bu ustanin yarim oldugu gercegini degistirmezdi.babam zaten en basta bunu bi insan yapamaz demis anlayamadik ordan arkadaslar simdi bunlari yazma amacim adli tipa ailece tazminat davasi acmayi dusunuoruz.onerilerinizi bekliorum.

Edit:Konu dışında csbnin bittiğini kanıtladım bu csbyi buraya kopyalayarak

Tamirciyle yaşadığım olay [SS'li]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akvaryum Suyu -- 23 Ekim 2014; 23:00:43 >

• Edwird csbsini buraya kopyalamaya utanmadin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zibini

• Okumadım mutluyum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu dışında csbnin bittiğini kanıtladım bu csbyi buraya kopyalayarak

• Yaş maximum 15
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaKemalAtaturk

Yaş maximum 15

Sen tanımazsın edwirdı
  • Nokta virgül büyük harf kullan demiyorum fakat, kendin yazdıkların anlaşılmıyor olay tam olarak sen okudunmu bu yazıyı baştan salma CSB yazmışsın biraz emek var.
    Aceleye getirmişsin hikayeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaKemalAtaturk -- 26 Ekim 2014; 20:45:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaKemalAtaturk

Nokta virgül büyük harf kullan demiyorum fakat, kendin yazdıkların anlaşılmıyor olay tam olarak sen okudunmu bu yazıyı baştan salma CSB yazmışsın biraz emek var.
    Aceleye getirmişsin hikayeyi.

Bu csb edwird adlı kullanıcının csbsi. Edwird bu forumdaki efsanelerden biridir. Gelen tepkileri merak ettim bir zamanlar çok sevilen bu csbler ne oldu da şimdi olumsuz tepki alıyor diye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.