Şimdi Ara

Taksim Metro ile Parkorman'a nasıl giderim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Taksim Metro ile Parkorman'a nasıl giderim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    14363 Mesaj
    Arkadaşlar Haziran'daki Tiesto konseri için biletimi almıştım. Fakat konser inönüden parkormana alınmış. Taksim - Hacıosman metro hattına yakınım. Metro ile Parkorman'a nasıl ulaşırım. Dönüşte de saat 12'ye doğru nasıl dönerim. Metro'dan akılcı başka bir ulaşım şekli varsa tavsiye eder misiniz? Yardımlarınız lazım.

|
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Yarbay
    3108 Mesaj
    En son festivale gitmiştim Parkorman'da. Metroyla ulaşım çok basit. Dönüşte de metro kullanacaksın zaten. Darüşafaka durağında inip 5 dakika yürüyeceksin zaten kalabalık olur. Takip etsen bulursun.
    |
    |
    |
    |

İntel i7 950 3.06 GHZ - Asus Rampage III Formula - Sapphire Radeon HD 6870 - 3*2 Gb Kingston HyperX 1333 Mhz

Canon EOS 450D - 18-55 f/3.5-5.6 IS - 55-250 f/4-5.6 IS - 50mm f/2.5 Compact Macro - Lowepro Pro Runner 200 AW
  • Yarbay
    14363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alper

En son festivale gitmiştim Parkorman'da. Metroyla ulaşım çok basit. Dönüşte de metro kullanacaksın zaten. Darüşafaka durağında inip 5 dakika yürüyeceksin zaten kalabalık olur. Takip etsen bulursun.

çevre nasıl peki? oldu da kalabalığa denk gelmedim soracağım bir yer var mı etrafta?
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
  • Yarbay
    3108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

çevre nasıl peki? oldu da kalabalığa denk gelmedim soracağım bir yer var mı etrafta?

Konser günleri oraya gidenlerin yüzde 70'i zaten metro kullanır. Kalabalığı takip etsen görürsün. Zaten seyyar Tiesto tişörtleri, atkıları satan herifleri görürsün. Olmadı onlara sorarsın ama sormana bile gerek kalmayacak.
    @uyangal
    En rahat şekilde metrobüs yapar Şişli'de iner oradan metro yapıp Daruşafaka'da inersin.

• Yarbay
    14363 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Konser günleri oraya gidenlerin yüzde 70'i zaten metro kullanır. Kalabalığı takip etsen görürsün. Zaten seyyar Tiesto tişörtleri, atkıları satan herifleri görürsün. Olmadı onlara sorarsın ama sormana bile gerek kalmayacak.
    @uyangal
    En rahat şekilde metrobüs yapar Şişli'de iner oradan metro yapıp Daruşafaka'da inersin.

Anladım eyvallah hocam
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.