Şimdi Ara

Taksim Metro ile Parkorman'a nasıl giderim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Haziran'daki Tiesto konseri için biletimi almıştım. Fakat konser inönüden parkormana alınmış. Taksim - Hacıosman metro hattına yakınım. Metro ile Parkorman'a nasıl ulaşırım. Dönüşte de saat 12'ye doğru nasıl dönerim. Metro'dan akılcı başka bir ulaşım şekli varsa tavsiye eder misiniz? Yardımlarınız lazım.

• En son festivale gitmiştim Parkorman'da. Metroyla ulaşım çok basit. Dönüşte de metro kullanacaksın zaten. Darüşafaka durağında inip 5 dakika yürüyeceksin zaten kalabalık olur. Takip etsen bulursun.
  • Gidişi arkadaş tarif etmiş dönüşte metroya yetişemezsen kapıdan minibüsler kalkıyor.
  • Arkadaşlar ben de beylikdüzünden gelicem. En kısa ulaşım yolu nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper

En son festivale gitmiştim Parkorman'da. Metroyla ulaşım çok basit. Dönüşte de metro kullanacaksın zaten. Darüşafaka durağında inip 5 dakika yürüyeceksin zaten kalabalık olur. Takip etsen bulursun.

çevre nasıl peki? oldu da kalabalığa denk gelmedim soracağım bir yer var mı etrafta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

En son festivale gitmiştim Parkorman'da. Metroyla ulaşım çok basit. Dönüşte de metro kullanacaksın zaten. Darüşafaka durağında inip 5 dakika yürüyeceksin zaten kalabalık olur. Takip etsen bulursun.

çevre nasıl peki? oldu da kalabalığa denk gelmedim soracağım bir yer var mı etrafta?

Konser günleri oraya gidenlerin yüzde 70'i zaten metro kullanır. Kalabalığı takip etsen görürsün. Zaten seyyar Tiesto tişörtleri, atkıları satan herifleri görürsün. Olmadı onlara sorarsın ama sormana bile gerek kalmayacak.
    @uyangal
    En rahat şekilde metrobüs yapar Şişli'de iner oradan metro yapıp Daruşafaka'da inersin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Konser günleri oraya gidenlerin yüzde 70'i zaten metro kullanır. Kalabalığı takip etsen görürsün. Zaten seyyar Tiesto tişörtleri, atkıları satan herifleri görürsün. Olmadı onlara sorarsın ama sormana bile gerek kalmayacak.
    @uyangal
    En rahat şekilde metrobüs yapar Şişli'de iner oradan metro yapıp Daruşafaka'da inersin.

Anladım eyvallah hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.