Şimdi Ara

Taksim Ekvator Cafe'de Check-in Yapana Shot bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mekan sahibi filan değilim. Ama bu kampanylarından yeni haberim oldu foursquare'den check-in yapıp elemana gösterince bir tane fındık vodka veriyorlar. Haberiniz olsun

• Zamanında müşterilerine shot bardaklarını çalıyorlar gibisinden bir manifesto yayınlamışlardı facebooktan. Bir olay üstüne olmuştu o günde bir ton sorun çıkmıştı. öncesinde severdim ekvatoru ama önermem bu olay sonrası :)

malum manifesto :)

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=26359184
  • çek-in yapmak ne ola ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

çek-in yapmak ne ola ki?

bi uygulama o an nerede olduğunu belirtiyosun adamda reklam yapıyor işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

quote:

çek-in yapmak ne ola ki?

teşekkürler.

"Taksim Ekvator Cafe'de Check-in Yapana Shot bedava "

şu cümleyi okuyunca kendimi bir an yabancı bir ülkede sandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker1041 -- 26 Mayıs 2012; 21:40:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

quote:

çek-in yapmak ne ola ki?

teşekkürler.

"Taksim Ekvator Cafe'de Check-in Yapana Shot bedava "

şu cümleyi okuyunca kendimi bir an yabancı bir ülkede sandım.

günlük hayatta o kadar dikkat ederim ki bu tarz şeylere pardon filan diyenleri bile uyarırım arkadaşlar takıntılı olduğumu söyle ama ülkemde türkçem varken niye başkalarının dillerini kullanıyım allahın fransızı afedersiniz diyomu yokk

• mekanda vodka bırakmayız lakin check in yapacak telefonumuz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

Zamanında müşterilerine shot bardaklarını çalıyorlar gibisinden bir manifesto yayınlamışlardı facebooktan. Bir olay üstüne olmuştu o günde bir ton sorun çıkmıştı. öncesinde severdim ekvatoru ama önermem bu olay sonrası :)

Üslup sert olabilir, ama yazılanlara hak veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Zamanında müşterilerine shot bardaklarını çalıyorlar gibisinden bir manifesto yayınlamışlardı facebooktan. Bir olay üstüne olmuştu o günde bir ton sorun çıkmıştı. öncesinde severdim ekvatoru ama önermem bu olay sonrası :)

Yazılanlar ne kadar doğru olursa olsun müşteriye bu şekilde hitap edilmez,bu yazıyı önceden okusaydım bardakları ile kendilerini yalnız başına bırakırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

quote:

quote:

Yazılanlar ne kadar doğru olursa olsun müşteriye bu şekilde hitap edilmez,bu yazıyı önceden okusaydım bardakları ile kendilerini yalnız başına bırakırdım.

Dediğim gibi, üslubu tasvip etmiyorum ve müşteriye bu şekilde bir manifesto yazılmaması gerekir.

Ama içerik olarak bakarsak, insanlarımızın ne kadar "açıkgözlü" olduğunu gözönüne seriyor. Aslında birçoğumuz hayatının bir evresinde bunlara şahit olmuşuzdur, belki de birebir yaşamışızdır...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

quote:

quote:

Dediğim gibi, üslubu tasvip etmiyorum ve müşteriye bu şekilde bir manifesto yazılmaması gerekir.

Ama içerik olarak bakarsak, insanlarımızın ne kadar "açıkgözlü" olduğunu gözönüne seriyor. Aslında birçoğumuz hayatının bir evresinde bunlara şahit olmuşuzdur, belki de birebir yaşamışızdır...

Açıkcası bardak çalan müşteri facebook sayfasında bu yazıyı okudu diye çalmaktan vazgeçecek değil.
    Bunların yaptıkları resmen pire için yorgan yakmak,sen tut 3-5 kendini bilmez için tüm müşterilerini zan altında bırak,bu yapılacak iş değil.

• Keske 15 dk once haberim olsaydi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya uzun süredir var zaten , ama istediğinize bin pişman ediyorlar.Böyle davranacaklarsa yapmayın arkadaşım...
    ek olarak biz sınırsız bira kuponu almıştık 2 adet kız arkadaşımla , sonradan da iki arkadaş bize katıldı.Neysem sonra biz kendi kuponumuzu kullanalım onlar da parası neyse versinler dedik ama kabul etmediler neymiş masadaki herkes sınırsız alacakmiş yoksa kullanamazmışız.Herkesi kendileri gibi çakal zannediyorlar sanırsam ayrıca sınırsızdan aldıklarımızı diğer arkadaşlarla paylaşssak kabak gibi gözükecek şekildeydi.Neysem kullanamadık.
    Sonrasında kullanmak için tekrar gittik , garsonların davranışlarını göreceksiniz bira isteyince adama dövecek gibi bakıyorlar bir küfür etmedikleri kalıyor.Onlar öyle davranınca ben de başlarım böyle işe dedim inadına kusucağımı bilerek 8-9 tane bira içtim.Adamın keyfini kaçırıyorlar böyle saçma sapan hareketler yaparak.Böyle davranacaksanız yapmayın kampanya falan , sanki biz kuponu bedavaya aldık. Böyle davrandıklarından beri gitmiyorum ben , onların sulu bıralarına kalmasık.Manifestolarına da hiç şaşırmadım beklenen bi hareketmiş hakketten.Komediye bak acelesi olan önceden hesap ödermiş , kasaya gidilmezmiş hesap için bık bık bık...

• Ben barmenim ve uzulerek soyluyorum ki;
    Altina imzami atarim. Oralar gene iyi beylikduzune gelinde bir insan ne kadar mazbut,ne kadar gorgusuz olur gorun. Sinirsiz icki yaparsin yere dokup isterler hesap odemeden kacarlar. Siparis 1 dakikada gelmesin bir daha verirler sonra 2 bira gider masaya bi bitane istedik derler. Bayanlar tuvaletteki makyaj setlerini petleri pamuklari asetonlari kolonyari dis fircalarini alirlar. Hwp beles isterler. 10 kisi gelip 4-5 saat oturup 200 lira oderler sonra ikram isterler. Kahve verelim dersin goturursun limor isterler. Daha neler neler. Yemin ediyorum adamlar hakli iyide yapmislar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Ben barmenim ve uzulerek soyluyorum ki;
    Altina imzami atarim. Oralar gene iyi beylikduzune gelinde bir insan ne kadar mazbut,ne kadar gorgusuz olur gorun. Sinirsiz icki yaparsin yere dokup isterler hesap odemeden kacarlar. Siparis 1 dakikada gelmesin bir daha verirler sonra 2 bira gider masaya bi bitane istedik derler. Bayanlar tuvaletteki makyaj setlerini petleri pamuklari asetonlari kolonyari dis fircalarini alirlar. Hwp beles isterler. 10 kisi gelip 4-5 saat oturup 200 lira oderler sonra ikram isterler. Kahve verelim dersin goturursun limor isterler. Daha neler neler. Yemin ediyorum adamlar hakli iyide yapmislar.

Hocam kusura bakma ama bunları bilip bu islere giriyoruz
    Zamanında bende yaptım barmenlik. Bu tarz olaylar hep oldu, hepte olacaktır. Turk insanının hepsinde değil ama bı kismİnda bunlar mevcut. Ama sen firma olarak müşterilere böyle bı yazı yazmamasın, yazarsan da sonuclarına katlanırsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Ben barmenim ve uzulerek soyluyorum ki;

Hocam kusura bakma ama bunları bilip bu islere giriyoruz
    Zamanında bende yaptım barmenlik. Bu tarz olaylar hep oldu, hepte olacaktır. Turk insanının hepsinde değil ama bı kismİnda bunlar mevcut. Ama sen firma olarak müşterilere böyle bı yazı yazmamasın, yazarsan da sonuclarına katlanırsın...

Bilmem belki bende olsam yazmazdim ama hak veriyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.