Şimdi Ara

Taksi odası başkanı açıklaması( bu nasıl açıklama kardeşim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Artık herkes özel arabayla korsan taksicilik yapıyor.Annesini,Babasını taşıyor.Bu da sarı taksilerin önünü kapatıyor.Artık herkes özel arabada annesini babasını götürmemeli. Artık herkes sarı taksiye binmeli.
    (Benim düşüncem o arabadakı 4 koltuğu neremize sokalım)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam bu trolleme idi , yalan haber , taksiciler limitlerde ama daha bu kadar sınıra gelmediler :D
  • hem sahte hem 2 aylık
  • mgora kullanıcısına yanıt
    Ensonhaber
    Taksisine binen genç kadına tecavüz etti
    https://www.ensonhaber.com/taksisine-binen-genc-kadina-tecavuz-etti.html

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

https://www.ensonhaber.com/taksisine-binen-genc-kadina-tecavuz-etti.html
    Taksileri savunmuyorum hocam korsanından herkesin memnun olduğu aslından herkesin sikayetçi olduğu bir meslek.
    Herkes gibi benimde bolca taksici travmam mevcut, uç derecede zorunda değilsem asla binmem.Sadece ilk mesajdaki haber yalan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 8 Aralık 2019; 23:46:26 >
  • En iyi taksici benim görmediğim taksici.
    Yıllardır işim düşmedi Allaha şükür...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tinercinin Taksici olabildigi bir ülkeyiz. Diger ülkelerde sicil temiz olmali sarti araniyor.
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    sicili temiz olan çok ama çok az.. çoğu sabıkalı veya ufak tefek suçlar işlemiş kişiler.. ayrıca çoğu psikopat eğilimli... taksici olmanın 1. kuralı topluma zararı bir birey olmak herhalde..

şerefli olan var mı diye sorarsan o yok işte !

taksiler; her türlü küfrü hak eden tipler !
  • 36 yaşındayım. hayatımda 3 sefer taksi çevirdim . 3 ündede şehir dışında iş ile ilgili idi. Hayatta para verip binmem.

Hatta taksiye binmemek için her sene devlete yığınla haraç veriyorum.
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim biriktirdiğin parayala alınca bir sana bir devlete

kredi ile alınca 1 sana 1 bankaya 1 devlete araba alıyorsun artık 2011 deki gibi 25.000 TL ye sıfır araba alamıyorsun herkes ekmeğinde
  • dün şok yaşadım, yolda kaldım arabayla aldım elime benzin bidonu ve taksi çağırdım. hayatımın şokunu yaşadım, en yakın benzinliğe git-gel adam beni bekledi benzin alırken vs, ve ödediğim para 9 tl. adam kısa mesafe demedi, öf pöf demedi, araba da passatdı, deri koltuklar falan. normali bu evet ama ilk defa başıma geldi, bazıları iyi yani 1000 tanesine bindiysem ilk defa biri böyle denk geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daia07

dün şok yaşadım, yolda kaldım arabayla aldım elime benzin bidonu ve taksi çağırdım. hayatımın şokunu yaşadım, en yakın benzinliğe git-gel adam beni bekledi benzin alırken vs, ve ödediğim para 9 tl. adam kısa mesafe demedi, öf pöf demedi, araba da passatdı, deri koltuklar falan. normali bu evet ama ilk defa başıma geldi, bazıları iyi yani 1000 tanesine bindiysem ilk defa biri böyle denk geldi :)
    çok az taksi bizzat sahibi tarafından kullanılıyor. size de öylesi denk gelmiştir. zaten arabanın temizliğinden ve adamın halinden anlaşılır.
  • budak_1903 kullanıcısına yanıt
    Valla özel araba tutmuş gibi hissettim, keşke daha uzun yol gitseydim dedim, ama çok sık taksi kullanan biri olarak ilk defa geldi bu başıma. ne iş yaptığımı bile sormadı, geyik muhabbeti bile yapmadı tuhaf yani:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daia07

Valla özel araba tutmuş gibi hissettim, keşke daha uzun yol gitseydim dedim, ama çok sık taksi kullanan biri olarak ilk defa geldi bu başıma. ne iş yaptığımı bile sormadı, geyik muhabbeti bile yapmadı tuhaf yani:)
    aslında taksinin sahibi kendi aracını kullansa bahsi geçen sorunların çoğu çözülür. ancak yeni plaka piyasaya sürülmediğinden rant bu hale getirdi.
  • Al bu adami dov yorulana kadar islak mese odunuyla, sonra dinlen bir daha dov, ertesi gun bir daha dov kemiklerini kir at sokaga, emin ol iyilesince yine ayni seyleri soyleyecektir. Sirf bu tarz gerzekler 5 kurus daha para kazanmasin diye bizimkilere araba aldim biraktim kapinin onune, kardesimde ogreniyor kullanmasini, saglik sorunlarindan dolayi kullanamiyor bizimkiler araba.

Bu ulkenin genel sorunlarini yazayim bana gore;

Sari taksiler, Suriyeliler, PKK, ISID, Kotu giden ekonomi, Yozlasmis Burokrasi, Yagmalanan Devlet Butcesi, Siyasal Islam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 12 Aralık 2019; 13:15:32 >
  • Yerli ve milli arabalar artık 2kisilik olacak...

Arka koltuklar olmadığı için o alana bataryalar koyup bin km menzilli arabalar ile dij gujlerin korkulu rüyası olacağız.

Arabalar iki kişilik olunca taksiciler de zengin olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 12 Aralık 2019; 13:49:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.