Şimdi Ara

Taksi Çıkması Alan - Kullanan Var mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
28.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim arkadasın babası Küçük Bakkaldan Taksi aldılar çıkma sarı felan boyatdılar arac suan 350.000 felan olması lazım hayla aktif olarak kullanıyolar. :) Şans işi
  • fotoğraf makinesini gazeteciden arabayı taksiciden almıcaksın
  • Mantikli gelmedi banada yukarda arkadas da anlatmis zaten kullanilacak durumda olsa masraf kapisi olmasa taksici neden satsin arabayi?
    Bir vida bile sokulunce eskisi gibi saglam tutmazken her gun yol yapmis bi aracdan ne derece verim beklenir anlam veremedim.
    Hele ki sanayi esnafi ile araniz da iyi degilse gelen oper sizi giden oper astari yuzunu gecer
  • Bir ara sahibinden de gördüm toyota corolla 2008 model 15.000 TL.Km 500.000 küsürlerdeydi.
  • 2005 Model taksi çıkması loganım var yaklaşık 9 ay önce satın aldım. Yorumları okudum ama herkes bilip bilmeden sallamış.

Araç aldığımda sarı renkteydi ve 248 bin kmdeydi(km orjinal ilk sahibinden ve ilçede çalına bi tanıdın taksiciden aldım) Şu ana kadar aracın motoruna hiç masraf yapmadım sadece yağ değişimi ve antifiriz masrafım oldu sorunsuz bi şekilde kullanıyorum gayette memnunum motorundan.
    Boyasını 700 tl ye değiştirip kendi orjinal rengine boyattım. Ön takımlarında sorun vardı onu da 400 tl masraf yaparak hallettim. Şu an gayet güzel ve sorunsuz bi şekilde kullanıyorum aracımı. Bence kulaktan dolma bilgilerle bişeyler anlatanlara inanmayın. 9 bine doğana şahine brodvaya bineceğime 2 binlira masraf yaparım 16-17 binlira piyasa değeri olan taksi çıkması arabaya binerim.
  • Arkadaşlar bende aynı durumdayım ev aldığım için önceki arabamı 1 sene önce satmak zorunda kalmıştım şimdi elimde 4.000 tl param var ya üzerini borçlanarak 10-12.000 tlye broadway gibi bişey alacağım yada bir tanıdığımda önceden biraz takside çalışmış ve 1 parça değişeni olan 2006 model albea 1.3 multijet var. Arabaya yeni 3.000 tl gibi motoruna vs masraf etti.Km düşürülmüş olabilir ama şuan 220.000 civarında. Sana 4.000 peşin kalanı ayda 1.000 tl ödemeli 18.000 tlye vereyim dedi bende 16.000 tl teklif ettim. Sizce bu araba alınırmı yoksa ben yine broadway gibi birşeymi alayım.
  • taksi çıkması albeaya o para çok, linea alınır o paraya, hatta geçen sene 12-13 e temiz taksi çıkması linea alanlar tanıyorum

taksi çıkması alınır mı mevzusuna gelirsek de alınır, bir yanda taksi çıkması da olsa airbag abs gibi güvenlik donanımlı ve günümüz teknolojilerini kısmen de olsa destekleyen güncel bir araç varken gidip de tarihi eser araba alınmaz

taksi çıkması bakacaksan benzin lpg li araçları da tercih edebilirsin, turbo dizel motor bakımından biraz daha masraflı bir araçtır
  • 2007 yilinda almanyadan 2004 model e220 cdi taksi cikmasi almistim. Aldigimda 350 bin kmdeydi sahibi cok iyi bakmis kullandigim sure boyunca en ufak bir ariza cikarmadi. Daha sonra bulgar bir galericiye tuv denediyle cok ucuza satmistim.

Tamamen sans isi. Fakat turkiyede buyuk sehirlerde kullanilmis bir taksi cikmasina asla yanasmazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Arkadaşlar bende aynı durumdayım ev aldığım için önceki arabamı 1 sene önce satmak zorunda kalmıştım şimdi elimde 4.000 tl param var ya üzerini borçlanarak 10-12.000 tlye broadway gibi bişey alacağım yada bir tanıdığımda önceden biraz takside çalışmış ve 1 parça değişeni olan 2006 model albea 1.3 multijet var. Arabaya yeni 3.000 tl gibi motoruna vs masraf etti.Km düşürülmüş olabilir ama şuan 220.000 civarında. Sana 4.000 peşin kalanı ayda 1.000 tl ödemeli 18.000 tlye vereyim dedi bende 16.000 tl teklif ettim. Sizce bu araba alınırmı yoksa ben yine broadway gibi birşeymi alayım.

aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık gibi olmuş bu. ya da ya kırk katır ya kırk satır...
  • Konu açılalı baya oldu. Ancak şuara ötv indiriminden dolayı uygun fiyata taksi çıkması bulunabilir diye düşünüyorum. Eşimin dayısı da çok sevdiği doblosunu satılığa çıkardı. Yeni bir araçla devam edecekmiş taksi işine.
  • motor yorgunu, metal yorgunu.. almayınız..
  • siz taksi çıkması araya durun,devletin tepesinde 100 bin gıcır arabayayı biniciler sürüyoboşverin halay çekin

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Arkadaşlar bende aynı durumdayım ev aldığım için önceki arabamı 1 sene önce satmak zorunda kalmıştım şimdi elimde 4.000 tl param var ya üzerini borçlanarak 10-12.000 tlye broadway gibi bişey alacağım yada bir tanıdığımda önceden biraz takside çalışmış ve 1 parça değişeni olan 2006 model albea 1.3 multijet var. Arabaya yeni 3.000 tl gibi motoruna vs masraf etti.Km düşürülmüş olabilir ama şuan 220.000 civarında. Sana 4.000 peşin kalanı ayda 1.000 tl ödemeli 18.000 tlye vereyim dedi bende 16.000 tl teklif ettim. Sizce bu araba alınırmı yoksa ben yine broadway gibi birşeymi alayım.

aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık gibi olmuş bu. ya da ya kırk katır ya kırk satır...

Hocam vazgeçtim arabadan. Sahibi mert birisi (İş arkadaşım) araba 5 senedir bende 10.000 üzerinde masraf ettim. yarın masraf çıkarırmı hiç belli olmaz çıkarabilirde çıkarmayabilirde dedi. Ben arabadan nefret ettim artık dedi. Bende vazgeçtim.
    Yine brodway bakayım bari. Başka seçenek yok doğru dürüst.

• superhead kullanıcısına yanıt
    Albea taksiciler arasında ünlüdür : al bela.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.