Şimdi Ara

At

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CE3CA2C3D -- 28 Temmuz 2017; 13:47:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer zayıfsan ve biraz da boy varsa fabrikanın takımları kesim olarak güzel. Kiğılı da güzel bence ona da bakılabilir.

Para sıkıntı değilse. Kip, pierre, network, beymen diye uzar gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhoryWarrior

Eğer zayıfsan ve biraz da boy varsa fabrikanın takımları kesim olarak güzel. Kiğılı da güzel bence ona da bakılabilir.

Ortalama kilo (75) 1.80 im hocam. Fiyat olarak dediğiniz yerlerde ortalama bir takım ne kadar

• hatemoğlu olabilir
    damat da olabilir
    bunlar pahalı gelir dersen
    orta segment için süvari-daffari de olabilir..
  • dayımın 2 hafta sonra düğünü var. ilk kez takım alacağım bende. ankaradayım hocam beraber gidelim bütçe 300 tl.
  • Ben Karaca'dan alıyorum memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: HermioneGranger

quote:

Orijinalden alıntı: GhoryWarrior

Eğer zayıfsan ve biraz da boy varsa fabrikanın takımları kesim olarak güzel. Kiğılı da güzel bence ona da bakılabilir.

Ortalama kilo (75) 1.80 im hocam. Fiyat olarak dediğiniz yerlerde ortalama bir takım ne kadar

Bak bence avm ye git. Ankaradaymışsın hem. Büyüğüne git böyle outlet tarzı da olur. Oradaki mağazalara git dene dene çık. Beğensen de çık başkasına bak. Fabrika ucuz ve düzgündü ben 3 yıl önce almıştım baya uygundu o zamanlar. Şimdi bilmiyorum. Yanlış olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: netstat

dayımın 2 hafta sonra düğünü var. ilk kez takım alacağım bende. ankaradayım hocam beraber gidelim bütçe 300 tl.

Bütçe benimde aynı civarlarda hocam hangi semt

• ben networkten alıcam

• Hocam eğer maddi durumun iyi dğilse ankara'da falan outlet var kesin bak derim bek 800'lük takımı 200'e aldım.

defolu mal diye geciyor ama defoyu gözünüzle göremiyorsunuz bile. ceketin koltuk altında dikis hatası varmıs ama yani yok yani sadece makineler anlayabiliyor o hatayı hiç bir farkı olmuyor bunun gibi ürünleri satamadıkları icin outlete getiriyorlar oradan bakabilirisn

edit : marka network fabrika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 24 Nisan 2017; 11:24:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Hocam eğer maddi durumun iyi dğilse ankara'da falan outlet var kesin bak derim bek 800'lük takımı 200'e aldım.

defolu mal diye geciyor ama defoyu gözünüzle göremiyorsunuz bile. ceketin koltuk altında dikis hatası varmıs ama yani yok yani sadece makineler anlayabiliyor o hatayı hiç bir farkı olmuyor bunun gibi ürünleri satamadıkları icin outlete getiriyorlar oradan bakabilirisn

Tam olarak neresi hocam dediğiniz outlet?

• Ben daha geçen aldım Sarar ve Kiğılı'dan ama baya masraflı eğer maddi açıdan sorun yoksa öneriyorum
  • Ben de ankara'nın yabancısıyım yeni tasındık sayılır Mamak'ın üst taraflarına cıkıyoduk baya gittik ordanda.

Abime mesaj attım dönünce yazarım tekrar.
  • quote:

Ben de ankara'nın yabancısıyım yeni tasındık sayılır Mamak'ın üst taraflarına cıkıyoduk baya gittik ordanda.

Abime mesaj attım dönünce yazarım tekrar.

Tamamdır çok sağolun hocam beklemedeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: HermioneGranger

quote:

Hocam eğer maddi durumun iyi dğilse ankara'da falan outlet var kesin bak derim bek 800'lük takımı 200'e aldım.

Tam olarak neresi hocam dediğiniz outlet?

Hemen döndü :D

Natavega AVM / Fabrika , Network outlet
  • Genelde sentetikler 300-400 arasi pamuklular 800-1000 lira arasi oynuyordu 3 sene once ben mezun olurken. Eger kilon fazla degismiyor ve butcen de kisitli degilse pamuklu guzel bir takim elbise al beymen'den almistim ben mesela. Dugun mugun olur giyersin. Ama o parayi vermek istemezsen sentetik olanlardan bulursun zaten her magazada iki tipte de urunler var hemen hemen. Beymende falan belki sadece pamuklu olabilir emin degilim.

Birde yilin bu mevsimlerinde hep 2 takim elbise 1 takim fiyatina gibi 2 al bir ode kampanyalar olur. Okuldan bir arkadasinla ya da babanla gidip bakabilirsen iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Nata Vega orası , ayrica ACity, Forum buralarda da seçenekler var , ben de takım alacağım mezuniyet için , fabrika, network ince ve uzun yapılı iseniz doğru tercih olacaktır

• Ramsey

Altın yıldız

Crispino

• Parasi olmayan fakirler icin konusuyorum. Bir fakir olarak benim de takima ihtiyacim vardi. Akbaba dan aldim saks cok uygun fiyata. Aklinizda bulunsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netstat

dayımın 2 hafta sonra düğünü var. ilk kez takım alacağım bende. ankaradayım hocam beraber gidelim bütçe 300 tl.

beraber gidin , iki takim alinca baya indirim yapiyolar
    son yillarda hatemoglu iyi takimlar cikariyor
    network, damat, sarar altinyildiz hepsi guzel allah var slim fit alin

allah rizasi icin su sacinizi apaci gibi yapmayin zira cok rezil oluyor tkaimla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.