Şimdi Ara

Takdir seviyesini 23 günde 2 yapabilir miyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
7.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan 0 da ve çerçeve bile gelmeyeceğini yeni öğreniyorum. Yok mu bir yolu

Edit: Kız nicki yapıp sadece support oynicam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73E678180 -- 22 Ekim 2018; 11:29:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 23 günde 5 bile yapsan ödülleri alamazsın. Yanlış hatırlamıyorsam sezon sonuna 3 ay kala ceza yiyenlerden itibaren ödül verilmiyor

• Çok yüksek ihtimalle günlük aldığın takdir puanın limiti var.
    Sallıyorum her takdire 5 puan geliyor, günlük maksimum 25 puan gibisinden kazanabiliyorsun.

Bunu baz alacaksak, ayda 1 seviye atlaman bile iyi denebilir.
  • hamdibey1 H kullanıcısına yanıt
    6 ağustosta yemiştim 6 günle kurtarıyordum

• Yaklaşık 1aydır oynuyorum ve takdir seviyem hala 0 aşaması bile 0 yükselmiyor lanet olsun anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lickshoot

Yaklaşık 1aydır oynuyorum ve takdir seviyem hala 0 aşaması bile 0 yükselmiyor lanet olsun anlamadım
    Taktir seviyesi sadece oynadın diye yükselmez.Davranışlarını düzeltmen lazım,görünüşüe görede bu yolda pek gelişme kat edememişsin
  • Açılın level 5 takdirli abiniz konuşuyor. Normal oyunlarda da takdir alırım ama epey bot oyunu da atarım. Bot oyununa girin. Orman seçin, support seçin. Millete kill bırakın. Özellikle kalkan veren herolar alın, ya da shen alın adam tam ölürken ulti atın. Şakacı olun filan. Oyun sonu honor alırsınız. Dediğim gibi bot oyınlarından gelen honor etki ediyor mu bilmiyorum normal oyunlarda da alıyorum çünkü.

• Sene başında 0a düşürdüm daha dün 2 oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 Ekim'de chat ban yemiştim 10 maçı 3 günde falan tamamladım.
    14'ünden bu yana 1 haftada 0'dan 1. seviye 2/3 çıkardım bence yapılabilir. 2 olsa yetiyor sanırım
  • Aynı şekilde bende sadece 2 aşama yükselebildim 3.seviye takdir seviyesinde

• Birşey soracağım, takdir seviyem 0 olduğu için orianna kostumunu falan alamıyorum okey çerçeveyi alabilecek miyim peki ? Plat bitiriyorum plat çerçevem gelecek değil mi??
  • Lickshoot kullanıcısına yanıt
    Hiç ödül alamayacaksın.
  • ceza almayı nasıl beceriyorsunuz
    daha bugun dereceli attım normalde aram ve bot oyunu girerim çogunlukla baktım gorev var dereceli girdim
    adc dim destege adam akali aldı sup oynamıcam dedı minyona dalacam dedi normalde alacagı cevap belli, sonra ben niye ceza yedim diyonuz:D
    bende dedım farmı fifti fifti alırız sıkıntı yok:D
    takdir seviyem çoktandır 5 4e kadar kolay gelmıstı 5 olması cok uzun sürmüştü
    turuncu takdir küresi birden fazla açtım ama neye göre veriyor anlayamadım ?
  • Şanlı kostümü de buna bağlı tutmaları çok saçma olmuş..

• Çok zor

• Takdir 1-2-3-4-5 olmuş ne yararı var ki

• escape_454 kullanıcısına yanıt
    En az 2 değilse oyun giriş ekranı çerçeve, profil çerçevesi, sihirdar simgesi ve şanlı kostümleri alamıyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tr serverında ban yemeyen adamlara helal olsun gerçekten çok leş bir sunucu
  • balikekmekyedim kullanıcısına yanıt
    Zor değil boş yapmaya başlayınca hemen susturuyorsun dert kalmıyor, aynı zaman da ceza da yemiyorsun, takdir seviyen 3-4-5 oluyor rahatlıkla.

Yok bana laf atana bana küfür edene altta kalmayayım klavye erkekliği yapana bende klavye erkekliği yapacağım derse hakkediyorsunuz ceza yemeyi.

Şu lol’un en sevdiğim özelliği susturma özelliği kafam rahat adam söverse karşılık gelmediği için daha da çıldırıyor. Sıkıntı oyun sonu raporlasan ceza yemediği için moralim bozuluyor bir ara her raporladığımda geri bildirim geliyordu yüzde 90 şimdi hiç gelmiyor gibi birşey.

• Euw support oynayınca her maç 1 takdirin garanti. Adc veriyor. Jungle oynayıp topu camplersen orda da 1 takdir garanti. Ben bu şekilde pek oyun oynamayarak 5. Seviyeye geldim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.