Şimdi Ara

Tactical Assault Commander 4 (PS4) (PS3) Kutu açma ve inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
3
Favori
8.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba arkadaşım @w4rLord ile uzun zamandır donanımhaber kullanıcısıyız ve ne zamandır faydalı bir konu açmak istiyorduk. Bu ürünü gördük ve Türkiye'de detaylı bir inceleme yapan birini bulamadık, satın alıp sizler için inceleme yapmak istedik.
    Öncelikle ürünü nereden ve nasıl aldığımızdan başlamak istiyorum.
    Ürünü Amazon.com dan 212$ + Amerikapostam.com 24 $ kargo parası ile aldık (amazon prime trial ile amerika içi kargo parası ödemedik amazon'a ) ürün gümrüğe takılmadı bize maliyeti 236$ oldu.
    İncelemeyi yapanlar
    @rexxy : uzun zamandır pc fps oyuncusu orta-üst seviye ve 2008 den beride konsol oyuncusu (yine orta üst seviye diyebiliriz )
    @w4rLord : 3 yaşından beri pc oyuncusu üst seviye adeta bir fps canavarı, konsol tecrübesi (bana misafirliğe gelmekten gelmeye yani tam bir noob )
    Ben daha önce FragnStein in bir ürününü kullanmıştım tam bir hayal kırılığı yaşamıştım sebebi ise mouse un tam bir gamepad analog tuşu gibi çalışması ve hiç alışamadım. Açıkçası bu ürüne de ön yargılı yanaştım, ancak ürünü kullanınca düşündüğümden kat kat iyi olduğunu gözlerimizle gördük sizler de göreceksiniz.

Ürün için güzel bir kutu açma ve gameplay videosu çektik biraz kes biç yaptıktan sonra bu hafta sonu videoyu da buraya ekleyeceğim. Eğlenceli bir video oldu.

Ürünün en güzel yani lisanslı olduğu için plug and play olması yani herhangi bir ayara gereksinim duymuyorsunuz, sadece mouse için kendinize uygun bir sensitivity ayarlamanız gerekiyor.

Ayrıtılı detayları videomuzda bulacağız buradan yazıp sürprizin kaçmasını istemiyorum takipte kalın bu hafta sonu videoyu upload edeceğim :)

Şimdilik iki adet fotoğraf yükledim.

İlginiz için şimdiden teşekkürler her türlü soruyu sormak için lütfen çekinmeyiniz. Tüm sorularınızı cevaplamaya çalışacağım

Edit: Arkadaşlar video hazır buyrun 33 dakikalık bir video oldu ancak kafanızdaki soru işaretlerine cevap olabilirsek ne mutlu bize

Tactical Assault Commander 4 (PS4) (PS3) Kutu açma ve inceleme Tactical Assault Commander 4 (PS4) (PS3) Kutu açma ve inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexxy -- 3 Mayıs 2016; 21:47:45 >

• Takipteyim arkadaşım. Fakat fiyatlar ciddi yüksekmiş.
  • O klavyedeki üçgen , yuvarlak tuşlarının fonksiyonları değiştirilebiliyor mu ?

Ben bu tarz ürünler arasında xim4 en pahalısı diye biliyordum (150 $) bunlar iyice yükseltmiş çıtayı .
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Evet mouse dahil tüm tuşlar tekrardan ayarlanabiliyor.
    Xim4 amazon fiyatı 170 $ civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rexxy

Evet mouse dahil tüm tuşlar tekrardan ayarlanabiliyor.
    Xim4 amazon fiyatı 170 $ civarı
    Gerçekten uçuk 700 ₺ civarına geliyor. 89 $ dolar civarına çekilip mekanik klavye ile aynı seviye indirilirse makul fiyat oluşur. Değer mi değer..
  • quote:

Orijinalden alıntı: .S

Gerçekten uçuk 700 ₺ civarına geliyor. 89 $ dolar civarına çekilip mekanik klavye ile aynı seviye indirilirse makul fiyat oluşur. Değer mi değer..

Alıntıları Göster
    Merhaba ürün kesinlikle pahalı, ancak xim4 ile kıyasladığızda xim4 e birde klavye mouse masrafınız oluyor ve lisanslı değil, xim4 yerine tercih edilebilir bence tabi bütçe meselesi.

@.S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexxy -- 12 Şubat 2016; 14:32:23 >
  • quote:

Merhaba ürün kesinlikle pahalı, ancak xim4 ile kıyasladığızda xim4 e birde klavye mouse masrafınız oluyor ve lisanslı değil, xim4 yerine tercih edilebilir bence tabi bütçe meselesi.

@.S

Hocam bütçe meselesi tabiki bu lafa varım ama bu fiyatlar ateş pahası. Yani zenginlik fakirlik meselesi değil bu bence. Fiyat performans olarak bakarsak bence çok mantıksız ama zevk meselesi.

Mesela ps4 bundan sonra 6 yıl gitsin diyelim. 700 TL civarında geliyor bu ürünler. Yani yıllık 100 TL'nin üzerinde geliyor. Ben mause klavye alacağıma her sene plusa ayırırım o parayı bana daha uygun geliyor.
  • quanch Q kullanıcısına yanıt
    Mutlaka hocam ürün pahalı tabiki, ucuz olduğunu düşünen yoktur heralde
    Ama zevk meselesi adam alır oynar fiyatı umrunda değildir bilemezsin
  • quote:

Bu alındı mı DS4 ün yüzüne bakılmaz ki Her oyun oynanıyor mu bununla?
  • quote:

Aynen öyle hocam herkesin zevki. Bu benim bakışımdı. Siz yine de bilgilendirmeye devam edin bizi. Ben kişisel olarak takip edeceğim. Merakla da videonuzu bekliyorum.
  • berkay_53 kullanıcısına yanıt
    Şu an için BO3 ile denedim. Ancak bildiğim kadarı ile tüm oyunlarda çalışıyor .
  • quote:

Şu an için BO3 ile denedim. Ancak bildiğim kadarı ile tüm oyunlarda çalışıyor .
    o paraya öküz alınır. çok pahalı, mantıksız pahalı yani.

50-100 tl ederi var.
  • shadowtr kullanıcısına yanıt
    Size öküzünüzle iyi eğlenceler.
    Arkadaşlar pahalı olduğunu biliyoruz lütfen anlamsız yorum yapmayalım.
  • rexxy kullanıcısına yanıt
    ya üstüne niye alınıyorsun. güle güle kullan, sana bir şey demedik.

tepkim ürünün fiyatına. konsol diye, millet mecbur alacak diye abartı fiyatlar koyuyorlar.
  • shadowtr kullanıcısına yanıt
    Ortada üstüme alınacak bir durum yok ürünü kullanmak için almadım inceleme yapmak için aldım. Arkadaşların sorularını yanıtlayıp satacağım satılmazsa da durur bir köşede çokta problem değil. BO3 standart versiyonu psn de 209 tl olduğu bir devirde pahalı olduğunu konuşacak çok şey var sonuçta bu klavye mouse seti extra bir durum almak zorunda değilsin . Lakin oyun alamazsan ps nin anlamı kalmaz . Demek istediğim sektör zaten pahalı gelipte öküz alınır o paraya demenin bir manası yok hocam iyi günler
  • quote:

Ortada üstüme alınacak bir durum yok ürünü kullanmak için almadım inceleme yapmak için aldım. Arkadaşların sorularını yanıtlayıp satacağım satılmazsa da durur bir köşede çokta problem değil. BO3 standart versiyonu psn de 209 tl olduğu bir devirde pahalı olduğunu konuşacak çok şey var sonuçta bu klavye mouse seti extra bir durum almak zorunda değilsin . Lakin oyun alamazsan ps nin anlamı kalmaz . Demek istediğim sektör zaten pahalı gelipte öküz alınır o paraya demenin bir manası yok hocam iyi günler
    Video eklendi .
  • Kimsenin sorusu yok galiba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexxy -- 13 Şubat 2016; 23:05:56 >
  • Eline sağlık dostum lakin bir konsol parası verip bunu alacak çok fazla insan olmadığından pek soruda olmaz sanırım :).

Birde şahsen bu ürünler konsolun mantığına aykırı bunu alacaksan niye konsol alırsınki. Bunu alacak adamın zaten oyuncu bilgisayarı alacak imkanı vardır excler içinde bu alete ihtiyaç yok. Şahsi fikrimdir. Emeğine sağlık tekrar
  • quote:

Kimsenin sorusu yok galiba :)
    yılların PC oyuncusu olarak ps4 te FPS oyunlarını hiç ama hiç oynayamıyorum herkes oyna alışlırsın diyor ama yok arkdaş alışılmıyo. o PC oyuncu arkadaş ds4e göre nasıl daha zevkli diyor mu ? kesin tavsiye eder mi?
  • prooge kullanıcısına yanıt
    Merhaba ürün ds4 e göre baya üstün ds4 e kıyasla kesinlikle tavsiye ediyoruz. Arkadaşın kendisi şu an yurtdışında gelince kendisi de yazar zaten.
    Ds4 e alışamayanlar için çok iyi bir alternatif
    Ayrıca belirtmek isterim ki mouse kısıtlaması yok sevdiğiniz alıştığınız bir mouse var ise takıp kullanabiliyorsunuz kolay gelsin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.