Şimdi Ara

Tactical Assault Commander 4 (PS4) (PS3) Kutu açma ve inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
3
Favori
8.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konsol, kol ile oynanır görüşündeyim. klavye mause kullanmak isteniliyorsa bilgisayara yönelsin arkadaşlar. kolda oynamak daha büyük zevk veriyor. mesala pc de bf4 oynayanların videolarına bakın, birde ps4 te bf4 oynayanların videolarına bakın. farkı söyliyim size, pc de uçaktan atlayıp sniper ile vuranları mı görmezsiniz, yerdeki adamın uçağın içindeki adamı vuranlarımı görmezsiniz.. ben hiçbir zaman bu tarz saçma ve garip şeyleri ps4 te görmedim. kol ile oynayan herkesin belli bir seviyesi var ve bunun üstüne çıkılamıyor. bence bu çok güzel birşey. 25 yaşımda biri olarak bende 5-6 yaşımdan beridir çeşitli oyunlar oynadım. pc nin verdiği zevkle konsolun verdiği zevk çok ayrı birşey. buna kol ile oynaması ve klavye-mause ile oynamasınıda dahil tutarak diyorum. umarım bu tarz ekleniler yaygınlaşmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 25 Mayıs 2016; 10:38:59 >
  • Arkadaşlar bana bu üründen lazım.
    Nerede bulabilirim
  • kimse kusura bakmasın da bu sony politikasının yanlışlığından oluyor. onlar da çok iyi biliyor klavye mouse ile oyun oynayan bir kitlenin olduğunu ve bu konuda hiçbir düzenleme yapmıyorlar. bazı oyunlarda aim-assist kullananları farklı serverlera alıyorlar ve şartları eşitliyorlar. sony buna benzer bir ayrım ile çok basit şekilde adaleti sağlayabilir. sonuçta konsola ne bağlarsan bağla tespit edilebilen bir donanım olacak.

ben ps4 ü bilgisayardaki upgrade/yenileme olayından dolayı tercih ettim. bi kere alayım yıllarca kullanayım donanım derdim olmasın diye aldım. ama iş FPS oyun oynamaya gelince ds4 gerçekten beni yüz üstü bıraktı. kendim adına konuşuyorum resmen işkenceydi. sonra bu klavye mouse olayını duydum ve venom x temin edip kullanmaya başladım. ds4 ile kötü bir oyuncuyken bir anda klavye ile iyi denebilecek bir oyuncu oldum.

klavye mouse kullandığım için kendimi kötü hissetmiyorum, hile yaptığımı düşünmüyorum sonuçta oyunda yapılamayacak birşeyi yapmıyorum. sadece kontrol konusunda üçüncü parti bir çözüme gidip kolaylık sağlıyorum. TPS türü oyunlarda (özellikle division) klavye mouse pek işe yaramıyor, bu oyunlarda uzanarak ds4 ile oynamanın keyfini sürüyorum hala.

sonuç olarak isteyen istediği ekipmanı kullanmakta özgür, herkes aynı duyarlılığı (ki duyarlılık da denmez ama neyse) göstermek zorunda değil. ben böyle bir ekipman kullandığım için kötü hissetmiyorum, başkası buna açıkça hile diyebilir. buna saygı duymak gerekir herkesin kendi tercihi sonuçta.

sony bu konuda bir düzenleme yapmadığı sürece bu tartışma sürer gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

satışını yapıyorum bılgınız olsun arkadaşlar

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-tactical-assault-commander-4-hori-tac4-kisa-sureligine-kacmaz-322961126/detay/

Hiç oynayarak denedinmi yoksa senin ki ticaret mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArGo

quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-tactical-assault-commander-4-hori-tac4-kisa-sureligine-kacmaz-322961126/detay/

Ticaret ama benden alan arkadaslar var forumda onlardan bilgi alabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ArGo

quote:

Ticaret ama benden alan arkadaslar var forumda onlardan bilgi alabilirsiniz

Forumda satın alan arkadaşların bir kaçının nick ini yazarmısınız?
    Oyun deneyimlerini soracağım

• 320 liraya verdim bir sipariş. 16-20 Eylül arasında elimde olacak. Battlefield 1'den önce şeker gibi olacak.
  • Ps4'e klavye mouse takıcaksam ps4 almanın mantığı nedir

Hele ps4 neo falan da çıkacak. Bir konsol aliyim 7 sene beni götürsün de diyemiyorsun.

Ben şimdi online oyunda mouse takan adama ezilmek zorunda mıyım?

• Bu ürün direk ps 4 bağlandığında otomatık algılıyormuş oyun ayırt ediyormu ve en önemlisi bu bağlıyken kulaklığı nereye takıyoruz rexxy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memokan12 -- 2 Eylül 2016; 9:44:12 >
  • Çoğu yabancı forumda Xim 4'ün daha iyi olduğu söyleniyor. Siparişi de verdik gelince deneyeceğim olmazsa satacağım ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shumin

Çoğu yabancı forumda Xim 4'ün daha iyi olduğu söyleniyor. Siparişi de verdik gelince deneyeceğim olmazsa satacağım ben de.

İkisini de kullandım tac4 sürekli kaydırma yapıyor ve ince ayar yok.Xim de ince ayar var ve tepkime güzel mouse güzel ise.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heroyoney

quote:

Çoğu yabancı forumda Xim 4'ün daha iyi olduğu söyleniyor. Siparişi de verdik gelince deneyeceğim olmazsa satacağım ben de.

İkisini de kullandım tac4 sürekli kaydırma yapıyor ve ince ayar yok.Xim de ince ayar var ve tepkime güzel mouse güzel ise.

kaydırma derken?
  • Mouse azıcık da olsa kaldırdığımız gibi saçma sapan yerlere gidiyor

• quote:

quote:

Evet benzer şikayetler çok var redditte. Xim'i tercih edin demişler ben çok ucuza mal ettiğimden T.a.c aldım fakat nette ikinci el xim 4 varmış. 400e alabilirsem onu alacağım gelince de bunu satarım artık. Alamazsam da artık kullanırım ds'de oynamaktan her türlü daha iyidir diye düşünüyorum. 4 senedir ds ile fps oynamaya alışamadım, tadını alırım en azından oyunların.

• quote:

quote:

quote:

Evet benzer şikayetler çok var redditte. Xim'i tercih edin demişler ben çok ucuza mal ettiğimden T.a.c aldım fakat nette ikinci el xim 4 varmış. 400e alabilirsem onu alacağım gelince de bunu satarım artık. Alamazsam da artık kullanırım ds'de oynamaktan her türlü daha iyidir diye düşünüyorum. 4 senedir ds ile fps oynamaya alışamadım, tadını alırım en azından oyunların.

Öyle ahım şahım birşey bekleme ama perfomans artar kill ölme olayında.Ds4 oynayıp çoşan çok var taktir etmek lazım

• rexxy kullanıcısına yanıt
    hacı tac 4 den memnunmusun? bende almayı planlıyorumda
  • quote:

320 liraya verdim bir sipariş. 16-20 Eylül arasında elimde olacak. Battlefield 1'den önce şeker gibi olacak.
    Xim4 ile karşilastiran varmi arkadaşlar hangisi daha iyidir sizce fiyatlar ayni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelKaimaTR -- 5 Ekim 2016; 0:05:32 >
  • Ben xim4 kullanıyorum 1 aydır.
    Kesinlikle Hori'den daha iyi diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Ben xim4 kullanıyorum 1 aydır.
    Kesinlikle Hori'den daha iyi diyebilirim

Tesekkurler bilgilendirme için nereden temin edebilirim resmi sitesinden alirsam turkiyeye gelir mi veya amazondan?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.