Şimdi Ara

Tactical Assault Commander 4 (PS4) (PS3) Kutu açma ve inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
3
Favori
8.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ne diyimki keşke avrupa yada amerikada yaşıyor olsakta fiyatlar rahatsız etmese bu kadar yapacak birşey yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar döndüm,

Evet videodaki noob benim, göğsümü gere gere de söyleyebilirim

Şöyle ki daha önce hiç konsol almayı düşünmediğimden bana gereksiz geldiğinden PC ' ye kısıldık kaldık yıllarca,

Disketler - CD'ye ... CD'ler - Blueray'e dönmeli yurdumda isimli şiiri okurkene fiber internet imdadımıza yetişti yine kopmadık PC'den..

Fakat @rexxy ile ara sıra tecrübelediğim konsol kullanımının ardından bu tac4 ile birlikte içimdeki PS4 alma isteği alevlendi.

FPS oyuncuları bu dediğime hak verecektir. Klavyedeki oyunda kullanmadığımız tüm gereksiz tuşlar kaybolduğundaki serbestliği bir hayal edin, bir de bu klavyeyi bir ekipman olarak düşünün, resmen

adamlar custom size özel bir ekipman yaratmışlar ve hileden sayılmıyor. Bu dediğim de yanlış anlaşılmasın diye açıklama yapmak isterim, bu klavye alıştığınız takdirde (ses kasma , walk, rush)

yeteneklerinizi kullanım kolaylığı sayesinde zirveye çıkartacaktır.

Şimdilik PS4 + tac4 için biraz para biriktirmem gerekiyor. FPS yi test edebildim sadece, FPS severlere tavsiyemdir..
  • Pc yi bırakıp konsola geçtiğimde bu alet çok iyi gelirdi ama şuanda bu alete alışamak daha zor benim için.gamepadin verdiği rahatlık başka ama tabiki konsola geçmek isteyen yada yeni geçenler için nimet niteliğinde.faydalı konu teşekkürler.Buarada fiyat çok fazlaymış.

• w4rLord kullanıcısına yanıt
    Muhakkak ki seveni de alanı da olacaktır. Tercih meselesi, ama konsollar masa başına oturup elde klavye fare seti ile oyun oynamak için oluşturulan sistemler değil. Asıl keyfi zaten otura yata oyun oynayabilmek.

Her ne kadar hileden saymasak da online da ds4le oynayan birine göre ciddi bir avantaj sağladığı gerçeğini de göz ardı etmemek lazım. FPS oynamak anologlarla evet zor ama en azından herkesin aynı koşullarda olduğunu varsaydığımızdan daha adil bir ortamda oynandığını düşünüyoruz. Lakin bu tür aksesuarlar oynanabilirlik tarafında eşitliği ciddi anlamda bozuyor. Şahsi kanaatimdir.

Benim PS4 için alacağım en iyi aksesuar şöyle güzel bir baba koltuğu almak olacak, oynarken daha rahat yayılabilmek için
  • gepe kullanıcısına yanıt
    Dediklerinize katılıyorum lakin bu tarz ürünleri kullanan oyuncu sayıcı baya bir arttı eşitliğin zaten bozulduğu kanaatindeyim
    Şu baba koltuğunu bulursanız haberleşim benimde ihtiyacım var
  • rexxy kullanıcısına yanıt
    Eşitliğin zaten bozulmuş olduğu doğrudur da % kaçlık oranın bu eşitliği bozduğu tartışılır. %3-5dir bu ürünleri kullananlar (TR için afaki bir tahmin). Konuya gelen yorumlardan da anlaşılır zaten ne kadar kullanan olsa da %90 hala ds4tedir TRde. diğer ülkeler için oran daha fazladır ama yine de yan aksesuar olduğundan kullanım doğal olarak DS4 ü yakalamaz. Neyse benim almayacağım bir ürün alana da saygım sonsuz, FPSler daha oynanır ve zevkli oluyordur muhakkak, ama dediğim gibi klavye mause ise mevzu PC/Laptoptan devam etmek doğal olan, tabi yine şahsi fikrimdir.

Baba koltuğu meselesi ise efsane hocam da, o da bir konsol parası meret
  • gepe kullanıcısına yanıt
  • Konuyu az yukarı alalım görmeyenler görsün maksimum fayda sağlayalım :)
  • Niye konsol aldin bunu kullanacaksan?

• Sen çok yanlış yere gelmişsin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: rexxy

Sen çok yanlış yere gelmişsin hocam

Bence gayet doğru yerde ve haklı. Konsolcuların çok büyük bir kısmı halen koltukta oturarak DS4/KOL kullandığını varsayıyoruz. Bu durumunda onlara karşı ciddi derecede haksızlık etmiş olunuyor. Ayrıca bu tür cihazlarla skor elde edip maç sonunda birinci oldum diye sevinmelerine de anlam veremiyorum

Benim de arkadaşım var bir tane. O da kullanıyor. Ona sordum, birinci olduğun maç sonrası seviniyormusun aynı hazı veriyor mu dedim, doğru düzgün cevap veremedi bile bana. Çünkü o da biliyor karşı tarafın şansı olmadığını.

Bana resim olarak attığı skorlara baktığım zaman zaten diğer kişilerin klavye mouse kullanmadığı bariz belli oluyor. En azından benim gördüğüm resimlerde sadece bu arkadaşımda var klavye mouse.

Kendim için konuşmam gerekirse; Ben kol oyuncusu olarak oynadığım maçların büyük çoğunluğunda birinci veya ikinci sıraya yerleşebiliyorsam büyük kısım halen kol kullanıyor, klavye mouse azınlık demektir, yoksa beni ezip geçmeleri gerekir skor olarak. Gerçekten çok iyi oynayan biri değilim. Daha çok ortalamanın belki biraz üstünde olabilirim.

Yani çok büyük bir kesim hala kol ile oynuyor. Böyle olması da normal zaten. Çünkü konsolu yayılarak daha doğrusu rahat ve uzak oturarak oynamak için alıyoruz. Dolayısıyla klavye mouse kullanma imkanı en azından oturuş pozisyonu açısından mümkün olmuyor.
    Bu da haksızlığın ortada olduğunu apaçık gösteriyor.

Yabancılar çok kullanıyor klavye mouse'u biz de buyüzden aldık demeyin. Maç sonrası skorlara bakın bakayım kaç kişi de mouse göreceksiniz.

Size bol keyifler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 17 Şubat 2016; 16:09:43 >
  • 4spenox kullanıcısına yanıt
    Konuyu okumadan yorum yapıyorsunuz aynı sorun sizde de var.
    1. Bu bir ürün inceleme kutu açma konusu ürünü alacak arkadaşların fikri olsun diye yaptık.(Almayacak olanların yorumlarını alacaklar eminim merak etmiyordur.)
    2. Ürünü kullanan zevk alır almaz herkesin kendi özel zevkidir ve hiç kimseyi alakadar etmez.
    3. Şahsıma yaptığınız itham için ben bu ürünü kullanmak için almadım daha öncede yazdım videoda da belirttim, ne konuyu okumuşsunuz ne videoyu izlemişsiniz gelmiş boş konuşuyorsunuz. Ürünü sattım bile alan arkadaşın nickini buradan vermiyorum isterse kendi yazar .
    LÜTFEN KONUYU KİRLETMEYELİM ARKADAŞLAR
    Biz burada ürünü alacak arkadaşlara faydamız olsun diye paramızdan zamanımızdan feragat edip bir şeyler hazırladık donanımhaber kullanıcıları için, çünkü forumdan çok faydalandık insanlara faydamız olsun istedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexxy -- 17 Şubat 2016; 16:38:13 >
  • quote:

1. Bu bir ürün inceleme kutu açma konusu ürünü alacak arkadaşların fikri olsun diye yaptık.(Almayacak olanların yorumlarını alacaklar eminim merak etmiyordur.)
    2. Ürünü kullanan zevk alır almaz herkesin kendi özel zevkidir ve hiç kimseyi alakadar etmez.
    3. Şahsıma yaptığınız itham için ben bu ürünü kullanmak için almadım daha öncede yazdım videoda da belirttim, ne konuyu okumuşsunuz ne videoyu izlemişsiniz gelmiş boş konuşuyorsunuz. Ürünü sattım bile alan arkadaşın nickini buradan vermiyorum isterse kendi yazar .
    Biz burada ürünü alacak arkadaşlara faydamız olsun diye paramızdan zamanımızdan feragat edip bir şeyler hazırladık donanımhaber kullanıcıları için, çünkü forumdan çok faydalandık insanlara faydamız olsun istedik.

Videonun hepsini olmasa da büyük kısmını izledim. Ayrıca yukarıda arkadaşlarda verdiğin cevaplardan da zaten anlaşılıyor kendinin olmadığı. Yani en azından tekrar satmak amaçlı aldığın.

1: Yazdıklarım için burası yeri değilse ya, neresi o zaman. Adam belki okuyup haksızlık olacağını düşünüp vazgeçeçek almaktan. Yazdıklarım için ayrı konu mu açayım. Madem TAC konusu burası, ana konu gibi güzel hazırlanmış, buraya yazmak gerekir fikirleri. Bir oyunun forumda ana veya inceleme konusu olduğu zaman ayrı bir konu açılmıyor sonuçta, herşey, görüşler ve fikir alışverişleri o konuya yazılıyor.

2: Ben zaten kimsenin zevkine karışmak istemedim, karışmam da. Sadece bilgilendirdim. Yazdıklarımı okuyan birisi halen alıp zevk alacaksa kendini sorgulamalıdır. Sadece bunun bilgilendirmesini yapmak istedim

3: Sana itham etmedim. Fark ettiysen hep genelleme konuştum. Senin mesajını alıntılama nedenim benden önceki kişiye cevap verme şeklinde ötürü oldu. Ama o benim hatam kusura bakma. Mesajın devamını ayrıca bir post yazarak yazmam gerekiyordu.

quote:

Biz burada ürünü alacak arkadaşlara faydamız olsun diye paramızdan zamanımızdan feragat edip bir şeyler hazırladık donanımhaber kullanıcıları için, çünkü forumdan çok faydalandık insanlara faydamız olsun istedik

Keşke konsol kültürüne/toplumuna yakışan birşey hazırlasaydınız. Şu konu insanları başkalarının zevkini kırmaktan başka birşeye teşvik etmiyor. Yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 17 Şubat 2016; 17:03:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4spenox

quote:

Videonun hepsini olmasa da büyük kısmını izledim. Ayrıca yukarıda arkadaşlarda verdiğin cevaplardan da zaten anlaşılıyor kendinin olmadığı. Yani en azından tekrar satmak amaçlı aldığın.

1: Yazdıklarım için burası yeri değilse ya, neresi o zaman. Adam belki okuyup haksızlık olacağını düşünüp vazgeçeçek almaktan. Yazdıklarım için ayrı konu mu açayım. Madem TAC konusu burası, ana konu gibi güzel hazırlanmış, buraya yazmak gerekir fikirleri. Bir oyunun forumda ana veya inceleme konusu olduğu zaman ayrı bir konu açılmıyor sonuçta, herşey, görüşler ve fikir alışverişleri o konuya yazılıyor.

2: Ben zaten kimsenin zevkine karışmak istemedim, karışmam da. Sadece bilgilendirdim. Yazdıklarımı okuyan birisi halen alıp zevk alacaksa kendini sorgulamalıdır. Sadece bunun bilgilendirmesini yapmak istedim

3: Sana itham etmedim. Fark ettiysen hep genelleme konuştum. Senin mesajını alıntılama nedenim benden önceki kişiye cevap verme şeklinde ötürü oldu. Ama o benim hatam kusura bakma. Mesajın devamını ayrıca bir post yazarak yazmam gerekiyordu.

quote:

Biz burada ürünü alacak arkadaşlara faydamız olsun diye paramızdan zamanımızdan feragat edip bir şeyler hazırladık donanımhaber kullanıcıları için, çünkü forumdan çok faydalandık insanlara faydamız olsun istedik

Keşke konsol kültürüne/toplumuna yakışan birşey hazırlasaydınız. Şu konu insanları başkalarının zevkini kırmaktan başka birşeye teşvik etmiyor. Yazık

Alıntıları Göster
    quote:

Onu bırakalımda Sony düşünsün bence,
    Türkiye de olmayan bir tek bunu bulabildik.
    Var ise ihtiyacınız olan bir şey talep edin vakit bulunca onuda inceleyelim zevkle
    @4spenox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexxy -- 17 Şubat 2016; 17:12:11 >
  • Up..
    Hocam mesela bunun yerine Kontrol Freak ya da biraz daha masraflı olsa da Scuf Controller inceleyebilirdiniz, hatta imkanınız olursa yapın bence. Bu ürüne gelirsek bence de haksız avantaj az buz bir şey olsa neyse diyeceğim de FPS oyunlarında klavye mouse ikilisinin gücünü hepimiz biliyoruz o yüzden karşıdaki adam Dualshock kullanırken bunu kullanmayı ben de hoş bulmuyorum.

• Hori fps plus ve scuff controller bu ikisini hem inceleyip hemde orijinal ps4 kolu ile eksi artısını karşılaştırabilirseniz mükemmel olur. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sleepingforest kullanıcısına yanıt
    Merhaba klavye mouse ikilisinin üstünlük sağladığı aşikar ancak ürünü üretmişler sonyde lisans vermiş ben ne yapabilirim hocam korsan ürün incelemeside yapmadık ki :)

• İş değişikliği sebebiyle bir hayli yoğunum, müsait bir zamanda yardımcı olmaya çalışacağım hocam

Hocam oncelikle emeginize saglik. Sıkı bir fps oyuncusu olarak ciddi ciddi bu cihazi almak istiyorum. İstanbulda alabilcegim bir yer biliyormusunuz acaba?
    Simdiden tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.