Şimdi Ara

Tablet PC ekranda çizgi var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
15.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni aldığım tablet in ekranının alt kısmında yatay olarak tüm ekranı kaplayan bir çizgi var, aralarında boşluklarla dolu bir çizgi ". . . . . . . . . . . . . . . ." siyah noktalar sanki ölü pixellere benziyor ama ölü pixel değil çünkü görüntüye göre az biraz renkleri açılılyor...

ne yapabilirim? :S

• Sadece altta değil tüm ekranda olması lazım
  • Hocam bi resim atarsan yardımcı olabilirim.
  •  Tablet PC ekranda çizgi var Tablet PC ekranda çizgi var

resimleri gönderdim, ilginiz için çok teşekkür ederim
     Tablet PC ekranda çizgi var Tablet PC ekranda çizgi var

• Çözebilen varmı?
  • kuzenimin iphone dada böyle cizgiler vardı düşürdügü için olmustu:) düşürdüyseniz yada cartiysanız olabilir
  • piksele giden devre yolunda kesik olabilir temassızlık yapıyordur ekranın içine bastırınca gidip gelecektir. düşürmeden ise kesinlikle budur. çlü piksel deniliyor genelde..
  • Tableti internetten, çinden aldım. Hiç bir darbeye maruz kalmadı, siyah noktalar arasıra renk değiştiriyor( ilk açılışta yeşil bir arka plan oluyor o esnada siyah noktalar yeşilimsi bir renge dönüyor) ölü pixel olsa hiç renk değiştirmemesi gerekmez mi?
  • geçmiş olsun. böyle kullanırsın gibi geliyo bana.
  • bendeki ne şans...
  • osman1571 kullanıcısına yanıt
    aynı sorunu bende yaşıyorum.düşürmedim ama sarsılmadan oldu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykpnrgz

aynısını ben yaşıyorum. çözüm bulabildiniz mi? ya da yardımcı olabilecek başka birileri var mı burada?
  • freakngeek kullanıcısına yanıt
    Ekrana giden filmde problem olabilir , düşürdüyseniz yere ekran film slotu gevşemiş olabilir . Aklıma gelenler bunlar .
  • Hayir dusurmedim. Uzerine bir sey de koymadim. Benimki 2si bir arada bilgisayar ustelik. Hep klavyeli kullaniyorum. Dun gece de kullandim normal bir sekilde ve sonra kapatip yattim. Sabah actiktan bes dakika sonra geldi. Kapatip actim yine ordaydi. Servise goturmek de istemiyorum daha bir aylik cihaz. Moralim bozuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sa ve as

Ekrana giden filmde problem olabilir , düşürdüyseniz yere ekran film slotu gevşemiş olabilir . Aklıma gelenler bunlar .

Peki bu problemlerle normal bir bilgisayarciya gotursem ne kadar bir ucret talep eder bir tahmininiz var mi? Bir de ne kadar surede yapar?

• freakngeek kullanıcısına yanıt
    Filmlerde gevşeme varsa el ile düzeltilebilir , ekran arızası yada film arızası varsa 50 60 liraya 7" tabletleri yapıyorlar .Tabi önce sorunun kaynağını bilmek lazım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: freakngeek

quote:

aynısını ben yaşıyorum. çözüm bulabildiniz mi? ya da yardımcı olabilecek başka birileri var mı burada?

Kendiliginden duzelmisti yanlis hatirlamiyosam..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freakngeek

quote:

Kendiliginden duzelmisti yanlis hatirlamiyosam..

garip.. umarım benimki de kendiliğinden düzelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.