Yüzbaşı
10 Şubat 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar acil telefon almam gerekiyor fakat karar veremedim, yardımcı olursanız sevinirim.

Telefonların fiyatlarını yazıyorum;

Alcatel idol 4: 700 TL

General Mobile gm 5 : 500 TL

General Mobile gm 5 plus : 800 TL

Siz olsanız hangisini alırdınız?
Merhaba
İki hafta içersinde tez önerisi sunmam gerekiyor yardımcı olabilecek birileri varmı?
Arkadaşlar dün düğün fotoğraflarımı dvd içersinde tek bir exe dosyası olarak aldım. programı çalıştırdığımda ise sadece slayt gosterisi şeklinde resimleri görebiliyorum. anladığım kadarı ile fotolar exe icerisine gömülmüş bunları nasıl çıkartabilirim?
Arkadaşlar yeni aldığım tablet in ekranının alt kısmında yatay olarak tüm ekranı kaplayan bir çizgi var, aralarında boşluklarla dolu bir çizgi ". . . . . . . . . . . . . . . ." siyah noktalar sanki ölü pixellere benziyor ama ölü pixel değil çünkü görüntüye göre az biraz renkleri açılılyor...


ne yapabilirim? :S
Bu işletim sisteminde msn kullanmak için hangi programı yüklemeliyiz? hangi programı denediysem kuruldu ama çalışmadı...

Mac OS X 10.6.5
Arkadaşlar aylardır işletim sistemime göre msn yazılımı bulamadım. bu konuda web msn haricinde bana ne önerebilirsiniz?

Mac OS X 10.6.5
Arkadaşlar blomberg klima almayı düşünüyorum. kullanan varmıdır? fiyat performans olarak uygun bir ürünmüdür? buarada yataka odama ve 9000 btu klima arıyorum.
Evet arkadaşlar bende bir ses sistemi almaya karar verdim fakat ne alacağıma karar veremedim.

Ben sürekli trance müzik dinleyen biriyim.

500 tl hatta 1000 tl bile verebilirim yeterki vereceği ses beni tatmin etsin... logitech 5500 almayı düşündüm fakat müzikde başarılı olmadığına dair yorumlar okudum. örneğin logi. 5500 ayarında fakat müzikde başarılı olacak bir ürün olabilir.

Yardımcı olacak arakdaşlara şimdiden teşekkür ederim
Forumda halen daha rock müziği dinleyenler var sanırım.. ne yazık ki dünyada artık rock müzik piyasası ve dinleyicisi kaybolmaya başladı. Bunun yerine ise elektronik müzik almaya başladı.
Bizimde artık dünyanın dinlediği bu müziğe kulak vermemiz lazım diye düşünüyorum.Katkı yapmak isteyen arkadaşları hiç çekinmesin güzel bir arşiv oluşturalım :)

http://www.youtube.com/watch?v=FmAdYatorwI

http://www.youtube.com/watch?v=rFfR7mPX5ss

http://www.youtube.com/watch?v=vpPPMcZ2l-4

http://www.youtube.com/watch?v=Btup6kpM7DY
Hakkında
Konum: YurtDışı
Forum İmzası:
KKTC
Hakkımda:
Sen gideli kaç saat oldu ? Kaç gün geçti, kaç hafta..? Saymadım.. Bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor. Son anda sen giderken gözlerinin buğusunu bıraktın.. Şimdi sis içinde bütün dünya. Çiçekler gözyaşlarımı içti, sen onları kırağı sanırsın, çiy sanırsın.. oysa hepsi benim gözyaşlarımla ıslak..
Kuzum özlüyorum seni.. Bir balta indirildi, içimden bir ağaç köküyle devrildi. Gözlerimden akan yaştan belli değil mi, içim kanıyor. Özlem bir bulut gibi sarıyor beni, kuşatıyor . Seni sevmek bir sonsuzluk gibi büyüyor içimde. Haftanın her gününe, geçen her saate senin adını verdim. Senin adınla başlıyor mevsimler, yıllar sen varsan içinde, geçerli...

Özlem bir yağmur gibi yağıyor üstüme. Damlalar yüreğime vuruyor. Gecenin karanlığında bir başınayım.Uykularım bölük pörçük. Bütün rüyalarımda sen.. gözlerim kapanır kapanmaz gözlerin yaklaşıyor. Sonra bir rüzgar alıp seni, benden uzaklara götürüyor.

Geceler boyu sabahlayıp uğruna, boşluğa düştüğüm sevdiğim, bir tanem, gözbebeğim.. Yüreğimden mühürlendim sana.. Şiirler havalanıyor kuşlar gibi, şarkılar ağlıyor yokluğuna.. Sevgilim hayatı sende buldum ben, tükenirsem sen tüketirsin beni.

Yoksun, gittin, tek başına koydun... Bu nasıl bir özlemdir, kendi gövdem ateşten bir gömlek.. yanıyorum..Yetti artık, yetiş n'olur dayanamıyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 602
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.133
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 75.151 (Bu ay: 378)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.