Şimdi Ara

Taahhütü biten veya bitmek üzere olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 25mbps üzeri Taahhütü biten ve bitecek olanlar ; kablonetin 25 mbps üzeri aknli paketi yok ,https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler-Suresi-Biten,162
    1-)linkten ne kadar ödeyeceklerine baksınlar ,
    2-)Taahhütü bitimine kadar geçen sürede , internet memnuniyetinizi belirleyin
    3-)Farkli iss lerin , fiyat ve tahddüt şartlarına , kullanıcı memnuniyetine ve bulunduğunuz bölgedeki kullanıcılara sorun ...
    Son kararınızı verin ...

Olayın kablotv kısmıda var , paketlerinize göre tahaddütsüz fiyattan , faturayı arttırıyor.

1-) sadece kablotv üyeliği ile 16 tl düşürebilirsiniz
    2-) sadece kablotv kampanyalarına , tahaddüt verebilirsiniz

aceleye getirip yanlış tercihte bulunmayın ...
    Süresi biten , artık seçilemeyen tarifelerden , kotası düşük olanlardan örnekler ...
    25 Mbps'e kadar 2 Mbps'e kadar 25 GB 16 Mbps'e kadar 39,99
    50 Mbps'e kadar 4 Mbps'e kadar 50 GB 16 Mbps'e kadar 59,99
    100 Mbps'e kadar 4 Mbps'e kadar 100 GB 24 Mbps'e kadar 99,99

24mbps ve altı kullanıcılar , araştırın kafanıza göre takılın... Kota doldumu

5mbps veya 8 mbps ye para ödüyorsunuz.

Turksatın eski cazibesi kalmadı , tahminen 2018 kadar yeni tarife getirmezler, getirselerde fiyatları yüksek olur.

Superonline ile ruh ikizi gibiler , kota olayını hala kaldırmıyorlar ,

Kimbilir bu zamana kadar , kaç kişiyi bilgisizliğinden dolayı , kotalı tarifelerle madur ettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capsiz07 -- 29 Eylül 2017; 1:11:30 >

• AKN dışındaki kotalı tarifelerden uzak durmanız iyi olur.
  • Dün aradılar beni de, taaddütünüz bitiyor yenileyelim böyle kampanyalarımız var şöyle kampanyalarımız var diye. Dedim şuan 40 TL ödüyorum. (Kablo Tv Standart + 10Mbps 75 GB AKN) İki taaddüt isteyerek 51 TL'ye 24Mbps 50Gb Akn'li tarifeye geçin dediler. 2 Yıl mantıksız geldi 2019'da zaten AKN kalkacak ve benim yapmış olduğum anlaşma gereği ben o senenin sonuna kadar bu durumla uğraşacağım falan. Taaddüt sonrası 60 TL gibi bir rakam vereceğim şuanki tarifeye, ayrıca hiç uygun tarifesi yok. Ne yapacağımı bilemedim kafamda deli sorular.. :/
  • Rezil tarifelere 24 ay tahaddüt vermek saçmalık. 2019 , 15 ay kalmışken ,

2 seçeneğiniz var;
    1-)farklı bir iss geçmek ( araştırmalısınız )
    2-)12 ay tahaddütlü tarifeye geçmek
    Sadece Kablonet Kampanyası
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,526,sadece-kablonet-kampanyasi
    modeminiz docsis 2 ise;
    10 Mbps'ye kadar 75 GB AKN'li Eko-Sınırsız + analog kablo tv ; 57,99. İndirim bedeli 7,99
    modeminiz docsis 3 ise;
    24 Mbps'ye kadar 50 GB AKN'li Eko-Sınırsız + analog kablo tv ; 57,99. İndirim bedeli 7,99
    kablotv sizin için nekadar öenmli bilmiyorum.

Mevcut tarife ve fiyata baktığımızda , farklı bir iss geçmek en mantıklısı gibi duruyor.

Siz aktif kablonet ve kablotv obenesi olduğunuz için bu kampanyaya geçerseniz ve sonradan tahadütü bozarsanız , aylık sadece 8 tl ödersiniz.
    BİLGİMİN YANLIŞ OLMA İHTİMALİ VAR. SİZDE LÜTFEN ARAŞTIRIN. SAĞLAMASINI YAPIN. SONRA BANA KIZMAYIN.

Mevcut tarifeler ve kampanyalar rezalet , adamlar kibarca başka iss geçin istemiyoruz sizi diyor.
    Sonradan kotası şişkin , kablotv pakaetleriyle doldurulmuş , saçma bir tarifeyle , aldatmaya devam etmezlerse iyi ...

• Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Uyarınızda haklısınız , AKNsi olmayan , KOTALI tarifelerden , internet kullanıcılarının uzak durması gerek
  • capsiz07 C kullanıcısına yanıt
    Sanırım haklısınız teşekkür ediyorum detaylandırma için. Yeni bir iss arayışına geçmeli belli bir süre.
  • 5 gün sonra 2 senelik taahhütüm doluyor.

Kullanmış olduğum paket:
    - 25 Mbps 50 GB AKNli Ekosınırsız + Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket
    - AKN Kota dolumu sonrası hız 16 Mbps'e düşüyor.
    - Aylık ödediğim tutar: 43 TL

Şimdi mevcut paketlere bakıyorum;
    - 25 Mbps'lik paket artık yok.
    - 24 Mbps'lik paketler var. ( 24 Mbps 50 GB AKNli Ekosınırsız + Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket )
    - AKN Kota dolumu sonrası hız 8 Mbps'e düşüyor.
    - Aylık ödeyeceğim tutar:
    Taahhütsüz 80,97 TL
    Taahhütlü (24 ay) 52,98 TL

Diğer Önemli Notlar:
    - 2019'da AKN (Kota) ortada kalmayacağı için 24 ay taahhüt vermek çok mantıksız gözüküyor.
    - Turksat'da gördüğümüz kadarıyla 12 aylık taahhütte ortalıkta yok, hepsi 24 ay gibi.

Kullanmış olduğum paketimin 5 gün sonra taahütü bittiğinde aynı pakette kalabilir miyim? Taahhütsüz fiyatıyla 73 TL civarı oluyor sanırım.

73 TL'ye 25 Mbps 50 GB AKNli Ekosınırsız (+ Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket) + AKN sonrası 16 Mbps mantıklı mıdır?
    Bu fiyatı düşürmek için sadece KabloTV tarafında bir taahhüt verebilir miyim?

Gerçi öncelikli olarak benim merak ettiğim, mevcut 25 Mbps'lik paketimi kullanmaya devam edip edemeyeceğim?

• 25ligie tahhutsuz olarak devam edersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri Hizmetleri ile görüştüm.

Taahüttüm bittiği ve de yenileme yapmadığım vakit;
    Internet paketim 49,99 TL'den, KabloTV Üst Paketim'de 25,99 TL'den devam edebilirmiş. ( 75,98 TL )

Hızım 25 Mbit olduğundan, AKN sonrası 16 Mbit olarak devam edeceğini söyledi.
    Açıkçası aylık 43 TL'den 75,98 TL'ye (24 ay KabloTV Üst Paket Taahhütle 72,98 TL) çıkmak fazla gelse de bulunduğum yer itibariyle şu an için bu en uygunu gözüküyor, alternatifi yok gibi. :(

AKN'nin 2018 senesi içerisinde kaldırılmaya çalışıldığını söyledi ya hayırlısı bakalım.

Internet paketi için taahhüt vermek istemediğimi söyledim. KabloTV Üst Paket için 24 aylık bir taahhüt verirsem fiyatı 25,99 TL'den 22,99 TL'ye düşüyor. 3 TL'lik bir indirim var.
  • taahhüt bittince kablo tvyi kapattırıp sadece interneti devam ettirebilir miyim
  • bilbar B kullanıcısına yanıt
    Edemezsin kablo tv hizmeti olmadan internet alamazsın kablo tv ücretini alırlar yani senden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Eger ki analog tv yayini durdurulacaksa yalin internet benzeri paketler yapabilirler esasinda.

Analog kablo tvyi kontrol edemiyorlar belki ama teledunya paketini kontrol edebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUAVI kullanıcısına yanıt
    2006 yılından beri sadece analog kablotv kullanıyoruz. ben tv izlemem , mevcut kanallar evdekilerede fazlasıyla yetiyor.

Kullanım şeklinize göre KabloTV Üst Paketi kapatma seçeneğiniz var.

KabloTV Giriş Paketini seçtiğinizde , analog kablotv iptal ederler mi bilmiyorum. ( tv kısmıyla arızalar dışında merakım veya ilgim olmadı )

Olurda ederlerse ;

https://www.turksatkablo.com.tr/TV-Kampanyalari,531,yan-oda-kampanyasi

linkteki kampanyaya 24 ay Taahhüt verebilirsiniz.

İnternet konusundada , seçim sizin , araştırın - son kararı verin.

• Merhaba

50mb 250 gb akn teledunya ust paket kullanicisiyim ancak sozlesme kasim sonu bitiyor onerebilecegiz internet paket fiyatiyla alabilir miyim?

Telefona da sozlesme verdim o yuzden cikamam.genelolarak teledunya kismi haric memnunum. Rtl kanalini cikardilae arap kanallari islam kanallarina daha fazla yer verdiler. Teledunya temel pakette olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu başlığı en son gördüm. buraya da yazayım.
    superonline taahhüdüm 15 güne kadar doluyor. hali hazırda 24 mbps/75 Gbyte AKN'li internet ve ses hizmeti alıyorum. ayda 49 TL ödüyorum. Kullanım 20 Gbyte'ı aşmadığı için daha uygun bir tarife veya operatöre geçmek istiyorum. bana önerdikleri şey 24 mbps/gbyte AKN'li tarife oldu. bunun için de ayda 39 TL istiyorlar.
    Ne dersiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.