Şimdi Ara

*** T-ROC KULLANICI KULÜBÜ *** (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.455
Cevap
122
Favori
291.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Firmanın daha önce ürünlerini kullandığım için az çok tecrübem vardı,T-ROC için de ilk çıktığında alıp,uyguladım.Haklısınız,el beceriniz iyi değilse oldukça zahmetli ama özenle ve sabırla uygulanırsa iyi sonuç veriyor.Açıkçası alternatif ürün de yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, kaput için alibaba'da kaput amortisörleri gördüm, uygulamasi da hoş olmuş... Deneyen var mıdır acaba? *** T-ROC KULLANICI KULÜBÜ ***

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1 senedir troc kullanıyoruz, eşime almıştım. Şanzıman yazılımı çok kötü geldi bana, araç 150 değil de 50hp gibi hissediyorum. Daha önce 1.0 leon vardı çok güzeldi, vitesleri inanılmaz hızlı ve kararlı yükseltip düşürüyordu. Bunun nedenini bilen var mı? Aracı satıp 1.0 golf almayı düşünüyorum, ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreq E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Daha önce kullandığınız Leon ile T-ROC ile arada 200 kg fark var,bu da sizin haklı olan beygir gücü farkı beklentinizi tırpanlıyor.
    VW,T-ROC’u S moduna almadığınız sürece konfor ve yakıt tüketimine öncelik veren bir yazılım kullanmış,elbette bu bir tercihtir.
    Ben de kullandığınız Leon’daki motoru farklı araçlarda da deneyimledim,bence VW grubu bu 3 silindirli motorun yazılımını hem eksik silindirin hem de düşük hacmin olumsuz etkisini azaltmak için farklı programlamış,elbette DSG’yi de ona uydurmuş.
    Bence tek olumsuz yanı güzel devirlenmesine rağmen yüksek devirde biraz bağırması,ki 3 silindir olması sebebiyle normal,hatta benzer motorlardan daha iyi.
    1.5 TSI motor ise farkını yüklü araçla rampalı bir seyahatte gösteriyor.

• Aracın fabrika çıkış lastikleri pek iyi değil gibi. Bu araç için lastik öneriniz var mı 4 mevsim için uygun olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Brokereren55

Aracın fabrika çıkış lastikleri pek iyi değil gibi. Bu araç için lastik öneriniz var mı 4 mevsim için uygun olan?

Beş para etmez T001.

4 mevsim yerine kışlık alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreq

1 senedir troc kullanıyoruz, eşime almıştım. Şanzıman yazılımı çok kötü geldi bana, araç 150 değil de 50hp gibi hissediyorum. Daha önce 1.0 leon vardı çok güzeldi, vitesleri inanılmaz hızlı ve kararlı yükseltip düşürüyordu. Bunun nedenini bilen var mı? Aracı satıp 1.0 golf almayı düşünüyorum, ne dersiniz?

Aynısını düşünüyorum, düşük devirde çok verimsiz gibi, sanki aracı bişey tutuyorda gitmiyor, ayrıca yelken modunda veya yokuş aşağı aynısını hissediyorum, tabi yanılabilirim.

Yalnız araç belli hıza ulaşınca motor kendini gösteriyor, oldukça atik ve hızlı.

• T-roc highline, 2008 1.5 active ve mokka elegance arasında kaldım. Biliyorum burası T-roc konusu ama illaki alırken araştıranlar olmuştur. Fikirlerini yazarsa sevinirim.

• Cem kullanıcısına yanıt

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hodoras -- 17 Eylül 2021; 19:55:40 >
  • Arkadaşlar on cama kamera takacağım ama on konsolda usb girişi yok ben mi göremedim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Arkadaşlar on cama kamera takacağım ama on konsolda usb girişi yok ben mi göremedim ?

Usb girişinden elektrik almana gerek yok, çakmaklığa tak. Ayrıca 2 adet ya type c yada usb var vitesin karşı boşluğunda.

Kamera 70mai 500 pro öneririm.

• ugarb kullanıcısına yanıt
    Hocam type c girişi var USB yok ama haklısınız Çakmaklıga USB çıkışı olan bir soket takarsak ordan alabiliriz enerjiyi,evet bende 70 mai pro var ,bilgi için çok tesekkurler

• Merhabalar, volkswagenim uygulamasında bakım fiyatları 1761 den 1661 tl ye düşmüş. Araç aralık çıkışlı fakat burada ekranda uyarı verdiği için gelmeniz gerekir diye müsteri temsilcisinden bilgi aldım. Ekim ayının ilk haftası ilk bakım görünüyor daha 3.500 km de.

Fiyat için bayiyi aradığımda 1900 tl gibi fiyat verdi. Peki uygulamadan alsak orada 1660 tl yazıyor dediğimde efendim orası 1660 tl den başlıyor demek istiyor bakım fiyatınız yine 1900 tl dedi şaşırdım. Eğer bu fiyata verilmeyecekse neden uygulamada insanları yanıltıyorlar?

Ayrıca daha önce paylaştığım kaput korumada oluşan kabarcıklar için yapan firma sorun değil direk gelin ücretsiz değiştirelim dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

Merhabalar, volkswagenim uygulamasında bakım fiyatları 1761 den 1661 tl ye düşmüş. Araç aralık çıkışlı fakat burada ekranda uyarı verdiği için gelmeniz gerekir diye müsteri temsilcisinden bilgi aldım. Ekim ayının ilk haftası ilk bakım görünüyor daha 3.500 km de.

Fiyat için bayiyi aradığımda 1900 tl gibi fiyat verdi. Peki uygulamadan alsak orada 1660 tl yazıyor dediğimde efendim orası 1660 tl den başlıyor demek istiyor bakım fiyatınız yine 1900 tl dedi şaşırdım. Eğer bu fiyata verilmeyecekse neden uygulamada insanları yanıltıyorlar?

Ayrıca daha önce paylaştığım kaput korumada oluşan kabarcıklar için yapan firma sorun değil direk gelin ücretsiz değiştirelim dedi.

Araç ilk bakıma veya kontrole kaç bin km de giriyor?

• ugarb kullanıcısına yanıt

Her Yıl yada 15.000 km de birmiş. Buradaki saçmalık araç aralık çıkışlı ama arabanın verdiği uyarıya yani fabrikadan çıkışa bakıyor. Yani ekim ayında 3.500 km de bakıma gidecek. Hadi onuda yaptında neden uygulamadaki fiyatı vermiyorsun. Vw müşteri temsilcisine yazıyorsun efendim fiyatları bayiler belirler diyor. O zaman neden uygulamada fiyat yazıyorsunuz insanları yönlendiriyorsunuz diye sorduğumuzda teşekkür ederiz diyor :)

Birde görüyoruz bazı bayiler 1.661 uyguluyor ben Edirne ve Çorlu sordum 1.937 düşmüyor. Fiyat farkları neye göre

• quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

Her Yıl yada 15.000 km de birmiş. Buradaki saçmalık araç aralık çıkışlı ama arabanın verdiği uyarıya yani fabrikadan çıkışa bakıyor. Yani ekim ayında 3.500 km de bakıma gidecek. Hadi onuda yaptında neden uygulamadaki fiyatı vermiyorsun. Vw müşteri temsilcisine yazıyorsun efendim fiyatları bayiler belirler diyor. O zaman neden uygulamada fiyat yazıyorsunuz insanları yönlendiriyorsunuz diye sorduğumuzda teşekkür ederiz diyor :)

Birde görüyoruz bazı bayiler 1.661 uyguluyor ben Edirne ve Çorlu sordum 1.937 düşmüyor. Fiyat farkları neye göre

Serviside ayrı sıkıntı, hala araçtan cızırtı geliyor, frenlerden. Dün aracın içinden PATLAMA SESİ geldi, kurktuk, nooluyoruz dedik!

Bi baktım (üçüncü oldu bu) multimedya ekranı reset atmış, ses ise hoparlorlerden gelmiş! Sıkmaya başladı iyice beni. Start-stop, fren, şimdi de bu!

• quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Serviside ayrı sıkıntı, hala araçtan cızırtı geliyor, frenlerden. Dün aracın içinden PATLAMA SESİ geldi, kurktuk, nooluyoruz dedik!

Bi baktım (üçüncü oldu bu) multimedya ekranı reset atmış, ses ise hoparlorlerden gelmiş! Sıkmaya başladı iyice beni. Start-stop, fren, şimdi de bu!

Alıntıları Göster

Benimde frene basınca sanki böyle birşeye sürtüyormuş gibi geliyor. Belki balata tozu filandır diye düşünüyorum. Patlatma olayına gelince bununla karşılaşan çok kişi duydum. Bir kez benimde başıma gelmişti. Uzun yolda yaklaşık 4. saatte hem telefondan navi bağlıyken hemde usb den şarkı çalarken patlatma sesi ile resetledi. Onun harici kısa çalışmalarda hiç denk gelmedi.

Bir ara ilk servis indirimi %10 indirim yapılıyor diye bir söylenti vardı ama bunlar uygulama fiyatı üzerine bindirim yapıyorlar anlaşılan.

• Servise gittim, resetlemeden bahsettim, hiç duymadık dediler!
    Ulan bu fren sorunu, resetleme sorunu bize mi denk geliyor anlamıyorım ki!
    Bildiklerine eminim, kabloyla yazılımla çözülecek bişey mi diye sordum. Yok dedi. Sorun varsa garantiden değişirmiş. Sökülüp yapılır diyor.

• Bu neden olmuş olabilir daha 10 binde

*** T-ROC KULLANICI KULÜBÜ ***

• Brokereren55 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,turbo motor araçlarda hatta aynı motorun kullanıldığı Tiguan’da da aynı kilometrelere gelindiğinde yağ eksiltme normaldir.Bu motorlarda kullanılan sentetik ve oldukça ince yağlar eksilebiliyor.Elbette ne kadar eksilttiğini kontrol etmekte fayda var;10.000 kilometrede yaklaşık 1 litre civarı eksiltme olması normal kabul ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyrell -- 25 Eylül 2021; 20:53:12 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.